انتقاد امام جمعه از شبکه بهداشت و درمان رزن همدان پیام
 
 
سه شنبه - 28 اسفند 1397 - شماره 3440
 
امروز : چهارشنبه ، 29 اسفند 1397

Today : Wed, March 20, 2019




ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * "1397،سال حمایت ازکالای ایرانی"
ورود کاربران


logo-samandehi
 
کد مطلب:  84059 تاریخ انتشار:  1396-12-22 - 05:45 تعداد بازدید:  129
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

انتقاد امام جمعه از شبکه بهداشت و درمان رزن

مادستان

رزن- خبرنگار همدان پیام: آخرین جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان رزن در سال 96 در حالی به کار خود پایان داد که انتقاد امام جمعه شهر رزن از عملکرد شبکه بهداشت و درمان از نکات حائز اهمیت این جلسه  به شمار می رفت که امام جمعه رزن در پاسخ با ارائه  گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان از مراجعات و ویزیت شدگان طی سالجاری گفت: آمار بالای ویزیت شدگان حاکی از ضعف حوزه بهداشت می باشد چرا که توجیه خانواده ها و پیشگیری  بهتر از درمان است.
گفتنی است امام جمعه رزن چندی پیش در ششمین جلسه شورای فرهنگ عمومی  این شهرستان که در دی ماه سالجاری برگزار شده بود انتقاد خود از برخورد نامناسب برخی پزشکان را بیان کرده بود
حجت الاسلام عبدالعظیم مولازاده در هفتمین جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان رزن با بیان اینکه مسئولین از اختیارات قانونی خود در رفع مشکلات مردم استفاده کنند گفت: نباید با برخی مانع تراشی ها و سنگ اندازی ها مردم را از امکانات محروم کرد.
وی اظهار داشت: با توجه به وجود اورژانس، درمانگاه شبانه روزی نیز در شهر رزن  نیاز می باشد چرا که اورژانس مکمل بیمارستان بوده
امام جمعه رزن ضمن تاکید بررفع مشکلات موجود در حوزه بهداشت و درمان یادآور شد: نبود خدمات رسانی مناسب و کمبود پزشک در اورژانس با توجه به کثرت مراجعات مردم بویژه روستائیان که از روستاهای دور به اورژانس مراجعه می کنند نمی شود گفت پزشک در اورژانس حضور ندارد از مواردی است که امیدواریم با راه اندازی درمانگاه شبانه روزی به عنوان یکی از نیازهای جدی شهرستان رفع شود.
 فرماندار رزن نیز در ادامه حضور ائمه جمعه در راس شورای فرهنگ  عمومی شهرستان ها رامزیتی دانست که موجب تسهیل  روند امورمی شود. سید رضا سلامتی تاکید داشت: مصوبات جلسه با جدیت پیگیری شود چرا که راهبردهای پیشرفت شهرستان را مشخص می کند. وی توجه و اصلاح فرهنگ را از نکات اساسی جامعه برشمرد و گفت: طغیان تکنولوژی و تغییراتی که امروزه با آن مواجه هستیم موجب شده شکافی بین خانواده ها و نسل جوان بوجود آید که نیاز است  در راستای افزایش ارتباط نسل جدید و گذشته اقدامات ویژه ای صورت گیرد. سلامتی با تاکید بر مجهز بودن به تکنیک های جدید اظهار داشت: با توجه به طغیان تکنولوژی و اینکه سنت ها مورد حجمه قرار گرفته  نمی شود تنها به روش های سنتی بسنده کرد و باید به تکنیک های جدید نیز مجهز بود و با ارائه راهکار های مناسب و عملیاتی کردن این راهکار ها در راستای پیشرفت جامعه و شهرستان گام های موثری برداشته شود.
وی یادآور شد: مراجعه افراد به برخی دستگاه ها و رفع امور با سفارشات امری است که گرچه در برخی شهرستان ها شاهد آن هستیم نباید در شهرستان رزن اتفاق بیافتد.


بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com