شنیده4675 همدان پیام
 
 
پنجشنبه - 13 بهمن 1401 - شماره 4521
 
امروز : چهارشنبه ، 6 تير 1403

Today : Tue, June 25, 2024
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * شعار سال ۱۴۰۳ جهش تولید با مشارکت مردم
ورود کاربران


عکس چاپخانه
logo-samandehi
 
کد مطلب:  134146 تاریخ انتشار:  1402-06-13 - 08:27 تعداد بازدید:  368
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

شنیده4675

شنیده

1-یک روز پس از سفر استاندار به تویسرکان بخشدار مرکزی تویسرکان تغییر کرده است. گویا محمد جواد مهدیان به عنوان سرپرست  بخشداری مرکزی تویسرکان معرفی شده است. گفتنی است در  مراسم معارفه که از مدیران سیاسی استان کسی حاضر نبوده، عنوان شده مهدی عادلی نژاد بخشدار سابق بازنشسته شده است.

2-تعدادی از مدیران استان به پیاده‌روی اربعین رفته‌اند. گویا این سفر شخصی بوده و هر مدیر جداگانه برای سفر اقدام کرده است. گفتنی است چند نماینده استان نیز در پیاده‌روی اربعین حاضر شده‌اند.

3 -موکب‌های استان به استاندارد مورد نیاز برای ارائه خدمات به زوار نزدیک شده‌اند. گویا زوار حسینی از خدمات موکب‌های استان رضایت دارند. گفتنی است 150 موکب در استان به زائزان اربعین خدمات می‌دهند.

4- تغییر استانداران هنوز مطرح است. گویا تغییر معاون سیاسی وزیر کشور این گمانه را در استان‌ها داغ نگه‌داشته است. گفتنی است در جدیدترین گمانه‌زنی قرار بود استاندار کهگیلویه و بویراحمد تغییر کند که فعلأ تکذیب شده است.

5- بوی بد ورودی همدان از جاده تهران مسافران را آزار می‌دهد. گویا منشأ این بوی بد محل دفن پسماند شهرداری است. گفتنی است با ماندگاری این بو ساخت شهر جدید در آن حوالی نیز سخت خواهد بود.

6- صدور مجوز فعالیت برای بخشی از زنان آرایشگر متوقف شده است. گویا سازمان فنی و حرفه‌ای بی‌سر و صدا فرآیند دریافت مجوز کاشت ناخن و مژه را از پورتال خود حذف کرده است. گفتنی است تشکل‌های صنفی آرایشگران زنانه می‌گویند با این کار هزاران آرایشگر زن متخصص این رشته‌ها بیکار می‌شوند و فعالیت ناخن‌کاران و مژه‌کاران حالت غیررسمی و غیرقانونی پیدا می‌کند.

7- مصرف برق صنایع ایران ۲ برابر کل مصرف سالانۀ سوئیس است. گویا این در حالی است که براساس آمار بانک جهانی تولید ناخالص داخلی این کشور ۷ برابر صنایع ایران برآورد می‌شود. گفتنی است کارشناسان، بهره‌وریِ پایین صنایع در مصرف انرژی، بی‌توجهی به تکمیل زنجیرۀ ارزش و قیمت‌گذاری دستوری انرژی را عامل استفاده نکردن از ظرفیت شبکۀ برق در اقتصاد ایران عنوان می‌کنند.

 


بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com