تیم اِلِمان‌سازی همدان تغییر کند همدان پیام
 
 
دوشنبه - 3 ارديبهشت 1397 - شماره 3176
 
امروز : سه شنبه ، 4 ارديبهشت 1397

Today : Tue, April 24, 2018
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * ---(( سال 1396 اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال ))---
ورود کاربران


logo-samandehi
 
کد مطلب:  84143 تاریخ انتشار:  1397-01-23 - 05:45 تعداد بازدید:  59
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

تیم اِلِمان‌سازی همدان تغییر کند

اخبار

 رئیس کمیسیون خدمات شهری شورای شهر همدان با بیان اینکه نیاز به تعویض تیم المان‌سازی است، گفت: برنامه‌ریزی برای المان‌های سال آینده را از اکنون شروع کنیم.
به گزارش فارس، کامران گردان در کمیسیون خدمات شهری شورای شهر با اشاره به بحث قرارداد با راهور، اظهار کرد: در بحث قرارداد با راهور از سال‌های پیش گرفتن عوارض، پل و مواردی از این دست انجام می‌شد که امسال پیشنهاد 170 میلیون ریال مطرح شده است؛ انتظار داریم بیشتر به موارد ترافیکی از جمله ورود موتورسیکلت به معابر و... پرداخته شود.
وی در ادامه به طرح نرخ‌نامه پیشنهادی سال 97 تاکسیرانی با افزایش 10 درصدی اشاره کرد و گفت: میانگین در هر خط نرخ 100 تومان افزوده شده است؛ در بررسی نرخ‌نامه در مجموع در کل خطوط 12 درصد بیشتر به نرخ تاکسی افزوده نشده است.
رئیس کمیسیون خدمات شهری شورای شهر همدان بیان کرد: اقدامات و زحمات پرسنل شهرداری مناطق و سازمان‌ها زحمات برای آمادگی شهر در ورود به بهار قابل تقدیر است؛ محاسن و معایب به این منظور بیان می‌شود که تقویت و رفع شود تا در ایام تابستان با توجه به پررنگ شدن بحث گردشگری نواقص رفع شود.
وی با بیان اینکه در بحث خدمات شهری نظافت شهر وضعیت مناسب و خوبی داشته و زبانزد مردم و مسافران بوده است، افزود: امیدواریم اقدامات انجام شده پایدار باشد؛ اقدامات خوبی در بحث باکس‌های زباله، نظافت شهر، رنگ‌آمیزی و شستشوی باکس‌های زباله و جمع‌آوری زباله انجام شد.
گردان با اشاره به ساماندهی و نصب تابلوها و علائم رانندگی و نوآوری در اقدامات از جمله چراغ‌ها و خط کشی‌ها، تصریح کرد: در کنترل و نظارت زحمات بسیاری بود و کارهای خوب و موثری انجام در بحث ساماندهی دستفروشان در پیاده‌راه بوعلی، میدان امام(ره)، اکباتان، گنجنامه و میدان باباطاهر با درایت خاص و استفاده از سایر نیروها از دادستانی، نیروی انتظامی و... در روز دوم عید انجام شد.
وی با تأکید بر اینکه مشکلاتی در سطح شهر در خصوص ساماندهی دستفروشان هست که باید در مراحل بعد انجام شود، ادامه داد: در میدان باباطاهر از سایر استان‌ها شاهد فعالیت دستفروش بودیم که جمع‌ شدند.
رئیس کمیسیون خدمات شهری شورای شهر همدان خاطرنشان کرد: نوروز امسال اتوبوس‌های گردشگری برندی برای همدان شد و آوازه‌ای در سایر شهرها بود؛ با برنامه‌ریزی خوب تعداد زیادی از مسافران از این اتوبوس‌ها استفاده می‌کردند و توضیحات گردشگری نیز ارائه می‌شد.
وی با بیان اینکه امسال المان نوروزی از نظر کیفیت و کمیت نسبت به سال‌های قبل پایین‌تر بود، یادآور شد: درخواست داشتیم که المان‌های ماندگار و به عنوان جاذبه گردشگری نصب شود؛ باید سعی کنیم هزینه‌ها در این بخش برگشتی برای شهر داشته باشد.
گردان با تأکید بر اینکه به جز چهار مورد سایر المان‌های نصب شده را قبول ندارم، اظهار کرد: المان‌های قدیمی نیز نصب شده که باید برخی از این المان‌ها جمع‌آوری شود؛ تأکید شده بود المان‌ها به گونه‌ای باشد که سعی شود یک سوم آنها ماندگار باشد.
وی برخی المان‌های فضای سبز نصب شده در سطح شهر را خوب دانست و گفت: خوب بود اما دیر شروع شد و در خصوص کیک گل نصب شده در پیاده‌راه میدان امام(ره) باید تجدید نظر شود، مناسب نبود؛ در بحث المان‌ها باید از اکنون برای سال آینده برنامه‌ریزی شود، نیاز به تعویض تیم است.


بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com