وقتی استاندار خبرنگاران را سوژه خبری می‌کند همدان پیام
 
 
شنبه - 25 آبان 1398 - شماره 3617
 
امروز : يكشنبه ، 26 آبان 1398

Today : Sun, November 17, 2019
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * 1398؛سال رونق تولید
ورود کاربران


logo-samandehi
 
کد مطلب:  97543 تاریخ انتشار:  1398-05-22 - 09:06 تعداد بازدید:  402
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

وقتی استاندار خبرنگاران را سوژه خبری می‌کند

نویسنده : مهدی ناصرنژاد

یادداشت صفحه آخر روزنامه چاپ یکشنبه 20 مرداد ماه همدان‌پیام مزین به عکس بسیار جالب و شاید بتوان گفت بی‌نظیری است که توسط هنرمند عکاس مهدی احمدی شکار شده است. این تصویر زیبا لحظه‌ای را نشان می‌دهد که سیدسعید شاهرخی استاندار همدان، جمع خبرنگاران و عکاسان رسانه‌های استان را که به قصد انجام مصاحبه در دفتر وی حضور یافته‌اند، به خط کرده و در حال ثبت عکس یادگاری از آنان می‌باشد و عکاس خوش ذوق حرفه‌ای ما هم بدون درنگ قاب کاملی از این لحظه را به تصویر کشیده است.
در واقع تأمل بر چنین عکس یادگاری همان صحنه و لحظه نادر در جهان خلقت و طبیعت را در ذهن بیننده متبادر می‌سازد که ورق برگشته است و شکارچی گرفتار شکار خود شده است.
البته نمی‌توان مدعی شد که نظیر چنین عکس و صحنه‌ای تاکنون در دنیای رسانه اتفاق نیفتاده باشد ولی بیانگر اوج یکدلی بالاترین مقام اجرایی یک استان با اصحاب رسانه است که در طول تمام سال و در هر شرایطی برای پوشش اخبار مربوط به حوزه استانداری و استان خود تلاش می‌کند.
با این حال برای نگارنده که در طول 4 دهه گذشته حداقل با 40 استاندار در اکثر نقاط کشورمان کار کرده و به قول معروف در جلسه‌ها و مناسبت‌های گوناگون نشست و برخاست داشته‌ایم، کمتر اتفاق افتاده مسئول عزیزی در مقام قدردانی از اصحاب رسانه آنقدر حوصله به خرج دهد و در اوج سادگی و بی‌ریایی چنین صحنه‌ای ماندگار را در تاریخ مطبوعات رقم بزند.
البته آقای شاهرخی در طول 6 ماهی که از مسئولیت خطیرش به عنوان استاندار دولت دوازدهم در همدان می‌گذرد، در فراز و نشیب‌های بسیار اوج متانت و دقت نظر اجرایی و اشراف کامل به رخدادهای استان را از خود نشان داده و از کنار هیچ رویدادی بی‌تفاوت عبور نکرده است. جای دارد در چنین فرصت که در حوالی روز خبرنگار قرار گرفته‌ایم به عنوان یک خبرنگار پیشکسوت به اینگونه از استاندار محترم تشکر کنم.


بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com