توزیع عادلانه امکانات با ایجاد شورای اجتماعی محلات همدان پیام
 
 
پنجشنبه - 8 آبان 1399 - شماره 3886
 
امروز : شنبه ، 10 آبان 1399

Today : Fri, October 30, 2020
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * 1399؛سال جهش تولید
ورود کاربران


بوعلی هم #ماسک زد
logo-samandehi
 
کد مطلب:  108946 تاریخ انتشار:  1399-03-11 - 14:09 تعداد بازدید:  410
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

توزیع عادلانه امکانات با ایجاد شورای اجتماعی محلات

اخبار

با ایجاد شورای اجتماعی محلات توزیع عادلانه بودجه و امکانات در محله های همدان ممکن می شود.

رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری همدان در نشست با فرمانده سپاه ناحیه همدان و معاونین این حوزه اظهار کرد: امسال مرکز جامع آموزش شهروندی در مجتمع عین‌القضات همدانی فعال می شود.

 به گزارش مهر،روح‌الله وجدی هویدا بیان کرد: بسیاری از برنامه‌هایی این مجموعه در حوزه‌های مختلف فرهنگی اجتماعی و ورزشی با سپاه ناحیه همدان مشترک بوده و به دنبال هم‌افزایی بهتر با سپاه و بسیج هستیم.

وجدی افزود: چشم‌انداز یک ساله برای سازمان تعریف شده و برای رسیدن به شهری مشارکت‌جو، برنامه محور با ماهیت ایرانی و اسلامی لزوم همکاری و امضای تفاهم‌نامه با بسیج ناحیه همدان احساس می‌شود.

وی با بیان اینکه در ۵ حوزه مختلف فعالیت می‌کنیم، گفت: وجود ۱۷ فرهنگسرا در شهر همدان پتانسیل بسیاری خوبی بوده که بستر لازم را برای همکاری‌های بیشتر فراهم می‌کند.

وجدی به آموزش‌های شهروندی اشاره کرد و گفت: امسال مرکز جامع شهروندی در مجتمع عین‌القضات همدانی به عنوان پایلوت مدرسه شهروندی ایجاد خواهد شد و تمرکز بیشتر بر روی آموزش دانش‌آموزان ابتدایی در بحث زمین‌های فرهنگ آپارتمان‌نشینی و تفکیک زباله و مواردی از این قبیل است.

رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری همدان با اشاره به فعالیت شورای اجتماعی محلات بیان کرد: ۱۲ شورای اجتماعی محلات در همدان فعال شده و تا پایان تابستان امسال ۴۸ محله دیگر همدان صاحب شورای اجتماعی خواهند شد.

وی عنوان کرد: با ایجاد شورای اجتماعی محلات به دنبال تحقق عدالت نسبی در محله‌های همدان هستیم تا توزیع عادلانه بودجه و امکانات در محلات همدان ممکن شود و در کنار آن بتوانیم به محلات همدان هویت‌بخشیده و عالمان و بزرگان هر محله را به نسل جدید معرفی کنیم.

وجدی با اشاره به واگذاری فرهنگسراهای شهرداری گفت: در حال حاضر ۱۷ فرهنگسرا در همدان فعال بوده که به دنبال واگذاری و مشارکت شهروندان در اداره این فرهنگسراها هستیم تا شاهد بازدهی بیشتر این اماکن باشیم.

رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری همدان افزود: همچنین فرهنگسراهای خود را تخصصی خواهیم کرد و فرهنگسرای پرواز در اعتمادیه مختص هنرمندان خواهد شد.

وجدی عنوان کرد: هر ساله ایام عید از اسفند ماه تا ۱۳ فروردین ستاد تسهیلات نوروزی در سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری همدان فعال می‌شد که امسال به دلیل وجود بیماری کرونا این ستاد لغو شد و در صورت فراهم شدن شرایط در تابستان این ستاد فعال خواهد شد.


بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

اخبار مرتبط
 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com