قطار مسافربري تهران - همدان داير شد همدان پیام
 
 
پنجشنبه - 14 آذر 1398 - شماره 3634
 
امروز : جمعه ، 15 آذر 1398

Today : Fri, December 6, 2019
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * 1398؛سال رونق تولید
ورود کاربران


logo-samandehi
 
کد مطلب:  91383 تاریخ انتشار:  1397-12-21 - 06:00 تعداد بازدید:  147
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

قطار مسافربري تهران - همدان داير شد

یادداشت


شنيده مي‌شود از اولين قطاري كه با امكانات و فضاي رفاهي كامل طبق وعده بيستم بهمن ماه از تهران وارد همدان شد، استقبال قابل ملاحظه‌اي از جانب مسافر به عمل نيامده است و اين مسئله شايد براي مسئولان زحمت‌كش و دلسوز راه‌آهن كه براي رفاه و راحتي سفر مردم خوب استان همدان وقت و برنامه و سرمايه گذاشته‌اند، چندان دلچسب نباشد، وليكن قطعاً بايد گفت و پذيرفت كه كيفيت مسافربري اولين قطار ويژه تهران همدان قرباني ضعف اطلاع‌رساني شده است و موفقيت اين امر بستگي مستقيم و ضروري با نحوه اطلاع‌رساني و به خصوص تبليغات ضروري و ملي دارد.
در اين ارتباط بدون شك مردم بيشتري كه ساكن خود شهر بزرگ همدان هستند جسته و گريخته در جريان برقراري قطار ويژه مسافري در اين تاريخ موعود بوده‌اند و هستند وليكن مسافران و همداني‌هاي تهران‌نشين به مراتب كمتر در جريان اين اتفاق مهم مي‌باشند. علاوه بر اينكه قطار ويژه تهران همدان و بالعكس در آستانه نوروز 1398 و تنظيم ساعت‌هاي رفت و برگشت قطار در قدم اول با هدف خدمات‌دهي به مسافران نوروزي‌ است و انتظار مي‌رود شلوغي خط راه‌آهن تهران همدان و بالعكس را در ايام تعطيلات نوروزي و مسافرت‌هاي سال نو شاهد باشيم.
كما اينكه در اين روزهاي پاياني سال و با توجه به اينكه اكثر قريب به اتفاق خانواده‌ها به كار و ساماندهي و نظافت و تدارك سال نو مشغولند كمتر به سفر مي‌پردازند و بيشتر خانه‌نشين هستند.
شنيده مي‌شود براي رفت و برگشت قطارهاي همدان به تهران در فصل‌هاي آينده و شروع سال جديد، ساعت‌هاي مناسبي پيش‌بيني شده و در حال حاضر همه چيز در گرو استقبال خوب مسافر در حريم تردد و برقراري قطار ويژه بين پايتخت بزرگ ايران يعني تهران و پايتخت تاريخ و تمدن ايران يعني همدان مي‌باشد.
فراموش نكنيم در مدت حدود 6 ماه از آغاز فعاليت راه‌آهن در همدان كه از ابتداي كار بيشتر بين همدان و مشهد جابه‌جا مي‌شود تقاضاهاي فراواني از سوي مردمان خوب ديار همدان براي برقراري قطار ويژه مسافري بين همدان و تهران به عمل آمده است و خوشبختانه وعده مسئولان هم در اين ارتباط هم اينك محقق است و بايد به هم استاني‌ها و همشريان خوب گفت: بفرماييد اين گوي و اين ميدان!


بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com