افتخار من رسانه‌اي بودنم است همدان پیام
 
 
پنجشنبه - 27 تير 1398 - شماره 3523
 
امروز : جمعه ، 28 تير 1398

Today : Thu, July 18, 2019
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * 1398؛سال رونق تولید
ورود کاربران


logo-samandehi
 
کد مطلب:  84694 تاریخ انتشار:  1397-05-17 - 8:00 تعداد بازدید:  130
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

مديرکل آموزش و پرورش:
افتخار من رسانه‌اي بودنم است

داخلی


مديرکل آموزش و پرورش استان ضمن تبريک هفته خبرنگار به اين صاحبان انديشه و خرد گفت: نقد و انتقاد فرصتي است براي رفع چالش‌ها و من معتقدم رسانه‌ها نقش بي‌بديل در توسعه استان به ويژه تعليم و تربيت دارند.
محمدپورداوود درگفت‌وگو با همدان‌پيام که به مناسبت هفته خبرنگار انجام شد ابتدا ازانتظارات خبرنگاران از دستگاه‌هاي اجرايی گفت و افزود: خبرنگاران انتظار دارند اخبار شفاف و درست دراختيارشان قرار گيرد زيرا که آنها امانتدار و ياري‌گر دستگاه‌ها هستند. وي افزود: دستگاه‌ها نبايد خبرنگاران را مزاحم کار خود بدانند بلکه بايد انعطاف‌پذير و نقدپذير باشند زيرا که انتقاد باعث رشد مديران مي‌شود و همان طور که خبرنگاران در راستاي پيشبرد اهداف مديران در کنار آنان هستند دست‌اندرکاران دستگاه‌هاي اجرايي نيز بايد به خبرنگاران اعتماد داشته باشند و آنها را حمايت کنند.
مدير کل آموزش و پرورش افزود: من به مديران دستگاه‌ها پيشنهاد مي‌کنم اگر مي‌خواهند رشد کنند بايد خبرنگاران را مورد حمايت قرار دهند و از ظرفيت رسانه براي پيشبرد اهداف خود و رفع چالش‌هااستفاده کنند
پورداوود افزود: من خودم را متعلق به رسانه مي‌دانم و در اين مدت مديريتم خبرنگاران بيشترين کمک را نسبت به من داشته‌اند و از اين بابت خرسندم که همه رسانه‌ها و خبرنگاران استان به کمک آموزش و پرورش آمده‌اند و من خبرنگاران را از خودم مي‌دانم.
وي افزود: در اتاق من به روي خبرنگاران باز است و من براي کارم پيوست رسانه‌اي دارم در طول اين مدت مديريتم نیز چندين مورد حضوری به دفاتر رسانه‌ها مراجعه و مصاحبه داشته‌ام و نسبت به سال گذشته 15 درصد نسخه روزنامه‌ها را افزايش داده‌ام و معتقدم بايد دستگاه‌ها بيش از گذشته خبرنگاران و رسانه‌هاي استاني بخصوص مطبوعات  را ياري کنند زيرا که هيچ رسانه‌اي نمي‌تواند جاي روزنامه را بگیرد.


بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com