آمار تصادف فوتی‌گردنه اسدآباد صفر شد همدان پیام
 
 
چهارشنبه - 10 آذر 1400 - شماره 4190
 
امروز : شنبه ، 13 آذر 1400

Today : Fri, December 3, 2021
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * سال1400، تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها
ورود کاربران


logo-samandehi
 
کد مطلب:  120325 تاریخ انتشار:  1400-08-09 - 07:00 تعداد بازدید:  351
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

آمار تصادف فوتی‌گردنه اسدآباد صفر شد

حوادث

 معاون هماهنگی امورعمرانی استانداری همدان صبح روز گذشته از گردنه اسدآباد دیدن کرد.
فرهاد فرزانه در حاشیه این  بازدید گفت: با توجه به‌ اینکه شهر اسدآباد در یک محور بین‌المللی قرار دارد در حال‌حاضر 2 پروژه بزرگ ایمن‌سازی گردنه و پروژه کنارگذر در این محور در حال اجراست.
وی افزود: پس از اجرای پروژه نصب نیوجرسی در  محور گردنه اسدآباد به عنوان یکی از محورهای حادثه‌خیز استان و کشور خوشبختانه آمار بزرگ تصادفات و منجر به مرگ در این محور حادثه‌خیز حذف و به صفر رسیده است.
فرزانه با اشاره به ایمن‌سازی گردنه اسدآباد گفت: ۵کیلومتر از حفاظ میانی آن نصب و روشنایی بخش‌هایی از آن که دارای مشکل عمده بودند تأمین شده ضمن اینکه برخی کارهای تکمیلی نیز باقی مانده که در هفته‌های آتی انجام و به پایان می‌رسد.
وی همچنین با اشاره به پروژه کنارگذر اسدآباد نیز بیان کرد: پروژه کنارگذر به اتمام رسیده است و در حال‌حاضر دارای مشکلاتی در اتصال ورودی شهر است که با هماهنگی شهرداری و پیمانکار طرح برای آن برنامه‌ریزی شکل گرفته که در آینده بسیار نزدیک انتقال لوله‌های آب شرب و آب فضای سبز شهرداری انجام می‌گیرد.
فرزانه با بیان اینکه نماینده مردم اسدآباد در مجلس شورای اسلامی هم پیگیر تأمین اعتبارات لازم برای هزینه‌های اجرای حفاظ میانی و تابلو علائم کنارگذر است، بیان کرد: این پروژه به اتمام کار نزدیک شده که با مرتفع شدن مشکلات در آینده نزدیک افتتاح و به بهره‌برداری می‌رسد.
وی گفت: اعتباری افزون بر ۱۷تا ۱۸میلیارد تومان برآورد اولیه برای کل حفاظ‌های میانی، تابلو علائم، خط‌کشی و جابه‌جایی برخی لوله‌ها در این پروژه شده که خوشبختانه بخشی از اعتبار نیز تأمین شده و در صورت تأمین مابقی اعتبار پروژه به‌صورت کامل تکمیل و به بهره‌برداری می‌رسد.
فرماندار اسدآباد نیز بیان کرد: با توجه به فرارسیدن فصل بارندگی و فصل سرد سال ایمنی بیشتر جاده‌ها به‌ویژه محور گردنه اسدآباد ضرورت دارد که به همین منظور به همراه معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری و مدیرکل راهداری و جانشین پلیس‌راه استان و دیگر دستگاه‌های ذی‌ربط شهرستان از گردنه اسدآباد بازدید و تصمیماتی در تعریض، تثبیت روشنایی و رفع نقاط حادثه‌ساز گردنه به‌ویژه بحث روشنایی اتخاذ و قرار شد در روزهای آینده با سرعت بیشتری کارها انجام شود تا هر چه سریع‌تر شاهد ایمنی گردنه باشیم.


بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com