وظیفه دانشگاهیان تشویق مردم به شرکت در انتخابات است همدان پیام
 
 
پنجشنبه - 13 بهمن 1401 - شماره 4521
 
امروز : جمعه ، 31 فروردين 1403

Today : Fri, April 19, 2024
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * شعار سال ۱۴۰۳ جهش تولید با مشارکت مردم
ورود کاربران


عکس چاپخانه
logo-samandehi
 
کد مطلب:  136808 تاریخ انتشار:  1402-11-30 - 10:25 تعداد بازدید:  134
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

استاندار:
وظیفه دانشگاهیان تشویق مردم به شرکت در انتخابات است

نویسنده : سمانه جهانگیری‌عرش

داخلی


 دولت مردمی و انقلابی ایران قوی بر استفاده از ظرفیت دانشگاه، بنیاد ملی نخبگان و مراکز تولیدی برای تبدیل علم به محصول تأکید دارد.

استاندار همدان در نشست صمیمی با اعضای هیأت‌علمی دانشگاه‌های استان گفت: رشد و تعالی کشور از مسیر دانشگاه عبور کرده و بخش عظیمی از خودکفایی امروز در پیشرفته‌ترین علوم مرهون تلاش دانشگاهیان است.

علیرضا قاسمی‌فرزاد در ادامه با بیان اینکه استکبار جهانی تصور می‌کرد انقلاب‌اسلامی توانایی مدیریت کشور را ندارد و در ابتدای انقلاب دست به اقدامات تجزیه‌طلبانه زد و پس از آن نیز همچنان به دنبال فتنه‌انگیزی است اضافه کرد: استراتژی نظام استکبار جهانی تجزیه‌ و نابودی نظام مقدس‌جمهوری‌‌اسلامی ایران است.

قاسمی فرزاد اظهار کرد: روح انقلاب‌اسلامی با سلطه‌گری و سلطه‌پذیری استکبار جهانی سازگار نیست. استاندار همدان گفت: وظیفه دانشگاهیان تشویق آحاد جامعه به حضور در انتخابات و انتخاب فرد اصلح است.

استاندار همدان با تأکید بر اینکه اقناع‌سازی جوانان و جامعه وظیفه‌ نخبگان و دانشگاهیان است اظهار کرد: برای مانایی، استمرار و حفظ تمامیت ارضی کشور راهی به جز قدرتمند شدن نداریم. قاسمی‌فرزاد گفت: قدرت نظامی با دانش فرزندان ایران اسلامی ایجاد و باعث بازدارندگی و حفظ تمامیت ارضی ایران اسلامی شده است.

وی ادامه داد: مشارکت و حضور مردم در صحنه‌ انتخابات یعنی باید در مقابل دشمنان این سرزمین صف‌آرایی کنیم وظیفه‌ امروز دانشگاهیان تشویق آحاد جامعه به حضور در انتخابات و انتخاب فرد اصلح است.

استاندار همدان گفت: فرهنگ بسیار غنی و پربار ایران اسلامی که الهام گرفته از احکام قرآن و اسلام است توانسته انسان‌های بزرگی در طول تاریخ تربیت کند.
استاندار همدان همچنین در نشست تبیینی نقش‌آفرینان عرصه ورزش استان نیز، گفت: ورزشکاران، پهلوانان و قهرمانان در جامعه محل رجوع هستند و نگاه، گفتار و رفتار آنها الگو است.

علیرضا قاسمی‌فرزاد ادامه داد: فرهنگ بسیار غنی و پربار ایران اسلامی که الهام گرفته از احکام قرآن و اسلام است توانسته انسان‌های بزرگی در طول تاریخ تربیت کند.

قاسمی‌فرزاد اضافه کرد: با حمایت‌های دولت مردمی و انقلابی ایران قوی در رشته‌های مختلف ورزشی قهرمانان مطرحی در سطوح داخلی و بین‌المللی داریم که مایه‌ی مباهاتند.

استاندار همدان تصریح کرد: احترام به میهن، اخلاق ورزشکاران است که پس از قهرمانی پرچم کشور که سنبل تمام خوبی‌هاست را می‌بوسد، امروز در مصاف سختی با نظام استکبار جهانی هستیم که نمی‌خواهند کشور ما سیادت و برتری داشته باشد.

وی با اشاره به اینکه به‌رغم همه‌ مشکلات، ایران عزیز ما در عرصه‌های مختلف برتری چشمگیری در سطح جهان دارد، افزود: برای استمرار صلابت و استحکام ایران اسلامی، مردم باید در صحنه باشند و مانند حماسه‌ای که در راهپیمایی دشمن‌شکن ۲۲ بهمن امسال خلق کردند، در انتخابات نیز جشن ملی اصلی را پای صندوق‌های رأی برپا کنند.

قاسمی‌فرزاد بیان کرد: هر رأی در انتخابات یک تیر به قلب دشمنان است و ورزشکاران باید همانند برهه‌های حساس ورزشی، در راستای مشارکت حداکثری تلاش کنند و برای وطن افتخار بیافرینند.

وی ادامه داد: با انسجام ملی آحاد ملت به‌ویژه ورزشکاران، ناامیدی و یأس را بر دشمنان مستولی می‌کنیم.

 


بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com