شهرداري همدان دستگاه برتر استان در اجراي شاخص‌هاي ويژه همدان پیام
 
 
يكشنبه - 26 خرداد 1398 - شماره 3496
 
امروز : دوشنبه ، 27 خرداد 1398

Today : Mon, June 17, 2019
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * 1398؛سال رونق تولید
ورود کاربران


logo-samandehi
 
کد مطلب:  85213 تاریخ انتشار:  1397-07-09 - 06:00 تعداد بازدید:  168
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

شهرداري همدان دستگاه برتر استان در اجراي شاخص‌هاي ويژه

داخلی

با توجه به ابلاغ سیاست‌های کلی نظام اداری و در اجرای مواد 81 و 82 فصل یازدهم قانون مدیریت خدمات کشوری مبنی بر ارزیابی عملکرد دستگاه‌های اجرایی با هدف نظام‌مند نمودن اقدامات و فعالیت‌های دستگاه‌های اجرایی، ارزیابی عملکرد در ابعاد شاخص‌های عمومی و شاخص‌های اختصاصی و ویژه بر اساس میزان انطباق عملکرد دستگاه‌های ارزیابی‌شونده با برنامه‌ها، سیاست‌ها، قوانین، بخشنامه‌ها، استانداردها و سایر مستندات تعیین‌شده، هر ساله در سراسر کشور انجام  می شود.
در همین راستا هفته گذشته بیست و یکمین جشنواره شهید رجایی برگزار شد و شهرداری همدان به عنوان دستگاه برتر استان در اجرای شاخص های ویژه انتخاب شد.
نگاه به شهرداری همدان همواره نگاه صرف پرداختن به وظایف مدیریتی نبوده بلکه شهرداری تلاش می کند با دید کلان‌تر و وسیع‌تر و هماهنگی بین دستگاه‌های خدمات‌رسان خدمات خود را به نفع مطلوبی ارائه بدهد و جلب رضایت مردم دیگر رویکرد های اصلی عباس صوفی شهردار جوان همدان همواره به آن تاکید دارد.
البته شهرداری یک سری وظایف را به صورت روزمره و مستمر انجام می‌دهد مانند آسفالت معابر، پیاده‌راهسازی، نگهداری فضای سبز، اما زمانی که کلان‌تر نگاه می‌کنیم توجه به ترافیک، اصلاح هندسی، تقاطع غیرهمسطح، ساخت پارکینگ عمومی مدنظر شهرداری قرار می‌گیرد.
حتی در بعد فرهنگی شهرداری به ساخت فرهنگسراها، برگزاری کلاس‌های متعدد هم ورود پیدا می‌کند. پس در نگاه کلان‌تر وظایف شهرداری در خدمات شهری صرفاً به خدمات عمومی خلاصه نمی‌شود.
همچنین تاکید بر توسعه متوازن شهری و استفاده از همه ظرفیت‌های موجود در شهرداری، نظرات کارشناسان، احزاب و گروه‌های سیاسی تشکل‌های مردم‌نهاد و آحاد مردم شریف همدان از موضوعاتی است که شهردار همدان همواره بر آن تاکید دارد.
شهردار همدان همواره در گفتگوهایش به این نکته اشاره کرده است خدمت رسانی مهمترین اولویت شهرداری همدان به شهروندان است و معتقد است مدیران و کارکنان شاغل در مجموعه مدیریت شهر همدان همواره بر اخلاق مداری و رعایت انصاف به وظایف قانونی خود و امور محوله می پردازند و خود را موظف به خدمت رسانی شایسته به شهروندان می دانند چرا که نخستین گام در تحقق شهری آباد و توسعه یافته، افزایش آرامش و تعلق خاطر شهروندان است و تجربه ثابت کرده است بیان اخبار کذب و نادرست از عملکرد دستگاه ها اعتماد شهروندان را سلب می کند و هزینه های زیادی را به شهر تحمیل می کند.


بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com