دستگيري سارقان سيم برق حين سرقت در ملاير همدان پیام
 
 
پنجشنبه - 25 شهريور 1400 - شماره 4129
 
امروز : جمعه ، 26 شهريور 1400

Today : Fri, September 17, 2021
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * سال1400، تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها
ورود کاربران


logo-samandehi
 
کد مطلب:  119110 تاریخ انتشار:  1400-05-16 - 09:50 تعداد بازدید:  380
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

حوادث استان:
دستگيري سارقان سيم برق حين سرقت در ملاير

حوادث

فرمانده انتظامي شهرستان ملاير، از دستگيري 2سارق سيم برق حين سرقت در این شهرستان خبر داد.
به گزارش پايگاه خبري پليس، محمدباقر سلگي با بیان اين خبر گفت: به دنبال وقوع سرقت سيم و کابل برق در شهرستان ملایر، مأموران کلانتري 11 این شهرستان با انجام کار اطلاعاتي دقيق، 2 متهم را در این خصوص شناسایي و آنان را حين سرقت سيم برق دستگير کردند.
وی افزود: متهمان پس از انتقال به مقر انتظامی در تحقيقات فني و تخصصي، به 3 فقره سرقت کابل و سيم برق اعتراف کردند و با تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند.
سلگي در پایان بیان کرد: اجراي مؤثر و مستمر طرح‌هاي پيشگيرانه پليس و مشارکت حداکثري شهروندان با نيروي انتظامي، از جمله مؤلفه‌هاي امنيت‌آفرين در مقابله با مجرمان محسوب مي‌شود.

 كشف بیش از 22 تن سيمان احتکار شده در فامنين
 فرمانده انتظامي شهرستان فامنين، از كشف 22تن و 500 کيلوگرم سيمان احتکار شده در اين شهرستان خبر داد.
به گزارش پايگاه خبري پليس، علي‌حسن حيدري در تأیید اين خبر گفت: در تداوم اجراي طرح تشديد مبارزه با قاچاق كالا و ارز با محوريت توسعه نظم و امنيت اقتصادي و همچنين مبارزه و پيشگيري از پديده شوم احتکار و به دنبال دريافت گزارش‌هاي مردمي مبني بر دپوي سيمان احتکار شده در يکي از مناطق شهرستان فامنين، بررسي موضوع به صورت‌ويژه در دستور كار مأموران پليس امنيت عمومي شهرستان قرار گرفت.
وي افزود: مأموران پليس امنيت عمومي شهرستان، با انجام بررسي‌هاي تخصصي و تحقيقات ميداني و با همراهي کارشناس سازمان صنعت، معدن و تجارت و نماينده اداره تعزيرات حکومتي به محل اعزام و در بازرسي از آن، 250كيسه سيمان 50 كيلويي و 400 كيسه 25 كيلويي سیمان مجموعا(22تن و 500 کيلوگرم) احتکار شده را کشف کردند.
اين مقام انتظامي با اشاره به اينکه کارشناسان ارزش محموله مکشوفه در اين عمليات را 200ميليون ريال اعلام كرده‌اند، گفت: يك متهم در اين خصوص با تشکيل پرونده به اداره تعزيرات حکومتي معرفي شد.
فرمانده انتظامي شهرستان فامنين در پايان گفت: از شهروندان درخواست مي‌شود در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک با پليس 110 تماس بگيرند و پيشنهادات و انتقادات خود را درخصوص عملکرد پليس از طريق سامانه 197 در ميان بگذارند.

دستگيري 6 سارق و کشف 12فقره سرقت در نهاوند
 فرمانده انتظامي شهرستان نهاوند، از اجراي طرح جامع مبارزه با سرقت و دستگيري 6سارق و کشف 12فقره سرقت در اين شهرستان خبر داد.
به گزارش پايگاه خبري پليس، احمد ساکي، در تأیید اين خبر گفت: يگان‌هاي انتظامي شهرستان نهاوند در 72 ساعت گذشته طرح جامع مبارزه با سرقت با محوريت پيشگيري کارآمد و کشف عملي سرقت‌ها همچنين پايش و اشرافيت کامل اطلاعاتي بر سارقان را در سطح حوزه استحفاظي اجرا کردند.
 وي افزود: در اين راستا در 3 روز گذشته با تلاش مأموران انتظامي و همچنين به کارگيري امکانات سازماني و شگردهاي پليسي، در نهايت 6 سارق شناسايي و دستگير شدند.
ساکي همچنين بیان کرد: در بازجويي‌هاي فني صورت گرفته از سارقان تعداد 12فقره انواع سرقت و همچنين تعداد يک دستگاه موتورسيکلت سرقتي نيز کشف شد.
فرمانده انتظامي شهرستان نهاوند در پايان اين خبر با اشاره به اينکه پرونده‌هاي قضائي جداگانه‌اي در اين راستا تشکيل و اقدامات قانوني و قضايي در حال پيگيري و انجام است، گفت: نقش مؤثر مشارکت شهروندان در امنيت مقوله‌اي بسيار مهم و تأثيرگذار بوده و بنابراین در اين راستا مي‌طلبد همگي شهروندان با احساس مسئوليت و اعلام حوادث و وقايع پيرامون خود به پليس در اسرع‌وقت، در امنيت مشارکت فعال داشته باشند.


بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com