1401-06-271401-07-06bool(false) پایداری نیروی برق درگزین در اولویت است همدان پیام
 
 
چهارشنبه - 6 مهر 1401 - شماره 4418
 
امروز : چهارشنبه ، 6 مهر 1401

Today : Wed, September 28, 2022
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * 1401،تولید، دانش بنیان ، اشتغال آفرین
ورود کاربران


عکس چاپخانه
logo-samandehi
 
کد مطلب:  109000 تاریخ انتشار:  1399-03-13 - 07:00 تعداد بازدید:  2227
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

پایداری نیروی برق درگزین در اولویت است

مادستان


 برای رسیدن به پایداری نیروی برق شهرستان از هیچ کوشش و پیگیری دریغ نخواهیم کرد و به‌دنبال این هستیم که برق شهرستان پایدار شده تا روند توسعه و اشتغال شهرستان از شتاب بیشتری برخوردار شود.
فرماندار شهرستان درگزین در مراسم تکریم و معارفه مدیر شرکت توزیع برق شهرستان با بیان این مطلب ادامه داد: اقدامات بزرگی در حوزه برق شهرستان درسال گذشته اتفاق افتاده است. بخشی از بلوار‌ها و مسیر‌های ورودی از نعمت روشنایی برخوردار شدند. همچنین در بحث زیرساختی، کار‌های مهمی انجام شده که این اقدامات می‌بایست در سال جدید با قوت و جدیت بیشتری تداوم یابد .
علی‌اصغر ناظری پورافزود: به‌دنبال توسعه، پیشرفت و سرمایه‌گذاری روزافزون در شهرستان هستیم و این پیشرفت منوط به ایجاد برق پایدار است به همین دلیل از مدیرکل برق استان درخواست داریم که به‌دنبال ایجاد برق پایدار در شهرستان باشد و از همین جهت گاهی مشکلات مربوط به خاموشی برخی نقاط شهرستان مثل عمان نیز برطرف گردد .
ناظری پورگفت: گسترش خطوط انتقال برق به سراسر شهرستان یکی از چشم‌انداز‌های شهرستان است و همچنین پیگیر برطرف کردن چالش‌های مربوط به خاموشی در برخی نقاط شهرستان هستیم.
وی با تأکید بر اینکه تعویض تیر‌های برق قدیمی و لامپ‌ها از جمله کارهایی است که اداره برق باید در اولویت کاری خود قرار دهد، تشریح کرد: اطمینان دارم که با سیاست‌گذاری که در اقتصاد و توسعه شهرستان انجام شده است و با کمک مجموعه برق استان و شهرستان، آینده آباد در انتظار شهرستان خواهد بود که ما به‌سرعت درحال حرکت به این سمت هستیم.
مدیرعامل شرکت توزیع برق استان در این مراسم اظهار کرد: درصورتی‌که مردم قبوض برق خود را به‌موقع پرداخت کنند این قول را می‌توانیم بدهیم که تمام وصولی‌ها را برای زیرساخت شهرستان هزینه کنیم تا از نظر برق این شهرستان را ارتقای بیشتری دهیم.
شیرزاد جمشیدی ادامه داد: درگزین دارای ۵۴۰ کیلومتر خط انتقال و بیش از 400 مشترک دیماندی است که نشان از ظرفیت بالای شهرستان دارد. قطعا به‌دنبال افزایش ظرفیت برق شهرستان هستیم تا سرمایه‌گذاران بتوانند با اطمینان خیال بیشتر در درگزین اقدام به فعالیت و سرمایه‌گذاری کنند.
لازم به ذکر است در پایان این مراسم، از زحمات مازیار بلالی مقدم قدردانی و امامی به‌عنوان مدیر شرکت توزیع برق شهرستان درگزین معرفی شد‌.
 


بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

اخبار مرتبط
 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com