1402-11-301402-12-10bool(false) ثبت‌نام ۱۷۷ کاندیدای همدان در سامانه شورای ائتلاف همدان پیام
 
 
پنجشنبه - 13 بهمن 1401 - شماره 4521
 
امروز : پنجشنبه ، 10 اسفند 1402

Today : Thu, February 29, 2024
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * 1402، مهار تورم و رشد تولید
ورود کاربران


عکس چاپخانه
logo-samandehi
 
کد مطلب:  136651 تاریخ انتشار:  1402-11-18 - 09:56 تعداد بازدید:  121
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

ثبت‌نام ۱۷۷ کاندیدای همدان در سامانه شورای ائتلاف

داخلی


 ۱۷۷ نفر از نامزد‌های مجلس شورای اسلامی استان همدان در سامانه شورای ائتلاف نیروهای انقلاب ثبت‌نام شدند.

رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان همدان در سالن جلسات شورای ائتلاف با اشاره به نقش اساسی این شورا در تصمیم‌گیری‌های مهم برای معرفی کاندیداهای مجلس که واجد شرایط لازم هستند، عنوان کرد: ما باید به دنبال راهکار‌های کم‌هزینه و قابل اجرا برای افزایش مشارکت عمومی مردم باشیم.

به گزارش فارس، محمد نباتی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی را یکی از ارکان‌ مهم انتخابات دانست و گفت: این مجموعه در انتخابات سال‌های اخیر نقش قابل اهمیت و بسزایی داشته که هیچگاه این موضوع فراموش نخواهد شد.

نباتی با بیان اینکه شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی در تمام شهرستان‌های استان مشغول فعالیت است بیان کرد: بعد از برگزاری مجمع شهرستانی و انتخابات هیأت ‌رئیسه شهرستان، افراد منتخب به دبیرخانه شورای ائتلاف استان معرفی می‌شوند تا در مجمع استانی بعد از برگزاری انتخابات استانی مشغول فعالیت شوند.

وی از فعالیت سه گروه در شورای ائتلاف استان در قالب جوانان، بانوان و پیشکسوتان خبر داد و گفت: تمام افراد در این شورا با انتخابات به مسئولیت رسیده‌اند.

وی گفت: اعضای حقوقی شامل 8 نفر و اعضای حقیقی شامل 4 نفر است که این چهار نفر را دو نفر از داخل شورا و دو نفر از بیرون شورا تشکیل می‌دهد.

نباتی از ثبت‌نام ۱۷۷ نفر از نامزد‌های مجلس در سامانه شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی خبر داد و افزود: این افراد کسانی هستند که مدارک خود را در سامانه بارگذاری کرده‌اند و اسامی نیز از کارگروه انتخابات کشوری برای بررسی و مصاحبه تحویل کارگروه انتخابات استان شده است. رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی همدان با بیان اینکه برخی از نامزد‌های مجلس در زمان مقرر اعلام آمادگی خود را در سامانه مربوطه انجام نداده‌اند، بیان کرد: افراد جامانده با مراجعه به کارگروه انتخابات شهرستان‌ها و با ارائه درخواست کتبی به این فرایند وارد می‌شوند که تاکنون ۲۵ نفر نیز از طریق تقاضای کتبی، درخواست خود را ارائه کرده‌اند.

وی با اشاره به ثبت‌نام و درخواست ۲۰۲ نفر از نامزد‌های مجلس در حوزه‌های انتخابیه استان برای مصاحبه شورای ائتلاف، خاطرنشان کرد: در سطح استان ۳۳۴ نفر از نامزد‌ها تاکنون از طریق مراجع مربوطه تأیید صلاحیت خود را دریافت کرده‌اند.

نباتی فراخوان از نامزد‌های مجلس را بر اساس اولویت ثبت‌نام در سامانه مربوط به شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی اعلام کرد و افزود: برای هر کدام از نامزد‌ها حداقل ۳۰ دقیقه زمان در نظر گرفته شده تا رزومه کاری، سوابق، برنامه‌ها و اهداف خود برای شرکت در انتخابات مجلس را شرح دهد.

وی از برگزاری مجمع استانی بعد از مجمع شهرستانی خبر داد و ادامه داد: در مجمع استانی نیز با بررسی رزومه، برنامه و اهداف افراد، نسبت به انتخاب فرد واجد شرایط اقدام شده و در نهایت از استان همدان ۹ نفر به شورای ائتلاف مرکزی معرفی می‌شود.

نباتی با اشاره به اینکه در شورای ائتلاف مرکزی از رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی هر استان نیز برای بررسی پرونده نامزد‌ها دعوت می‌شود، خاطرنشان کرد: بعد از تأیید اسامی افراد منتخب در شورای مرکزی، لیست منتخبان به وزارت کشور ارسال می‌شود.

 


بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com