وعده‌های سیفی رویا یا واقعیت همدان پیام
 
 
شنبه - 8 آذر 1399 - شماره 3910
 
امروز : يكشنبه ، 9 آذر 1399

Today : Sun, November 29, 2020
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * 1399؛سال جهش تولید
ورود کاربران


بوعلی هم #ماسک زد
بالا بردن ضریب هوشی کودکان
logo-samandehi
 
کد مطلب:  113576 تاریخ انتشار:  1399-09-01 - 11:07 تعداد بازدید:  68
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

وعده‌های سیفی رویا یا واقعیت

نویسنده : سلیمان رحیمی

ورزشی


 حدود یک ماه است که حمید سیفی قهرمان اسبق کشتی استان و آسیا سکاندار ورزش استان شده است و در این یک ماه با وعده‌های شیرین و رؤیایی خونی تازه به رگ‌های خشکیده ورزش استان تزریق کرده است و نوید روزهای طلائی برای ورزش استان به مشام می‌رسد.
قهرمان بی‌حاشیه دیروز و مدیر ورزش امروز در همان روزهای نخست برای اعتلا و رونق ورزش استان دست به‌کار شد و اهداف خود را برای آبادانی و ارتقای ورزش استان بیان کرد. شاید گفته‌های این مدیر ورزشی کمی رؤیایی به نظر برسد اما اگر به‌راستی عملی شود آنگاه بهشت زیرپای ورزش استان خواهد بود و همدان می‌تواند به قطب بزرگ ورزش در کشور معرفی شود.
سیفی با اشاره به شرایط آب و هوایی استان و ارتفاع همدان از سطح دریا خواب‌های طلایی دیده است و آرام‌آرام برای رسیدن به اهداف خود حرکت می‌کند. وی زیرساخت‌های ورزش استان در همدان، نهاوند و مریانج را برای رسیدن به اهداف خود کافی می‌داند و اعتقاد دارد که باید با مدیریت درست اقدام به فروش این آب و هوا و موقعیت جغرافیایی استان کرد.
طرح ساخت کمپ‌های ورزشی از جمله اهداف مدیریت ورزش استان است که در یک ماه گذشته در بیشتر نشست‌های خود با اهالی ورزش آن را مطرح می‌کند و اعتقاد دارد که استان می‌تواند از این ثروت الهی نهایت سود را ببرد و با ساخت کمپ‌های تمرینی برای استان درآمدزایی شود. ایجاد کمپ‌های ورزشی می‌تواند توریست ورزشی را به استان جذب کرده و همدان را در سطح کشور و حتی خاورمیانه معرفی کند و همچنین محل خوبی برای درآمدزایی و ایجاد اشتغال باشد. حال اگر سیفی بتواند به اهداف خود جامه عمل بپوشاند و استان نیز راه عملیاتی شدن این طرح‌ها را هموار کند، آنگاه همدان بهشت برین ورزش کشور خواهد شد.
سیفی رونمایی از ایجاد کمپ ورزشی را در 45 روز آینده اعلام کرد و گفت: پس از عبور استان از مرحله حاد کرونا و دعوت از سفرای کشورهای حوزه خلیج فارس و صاحبنظران از ایجاد این کمپ‌ها در استان رونمایی خواهد شد.
البته طرح‌های مدیر ورزش استان فعلاً در حد حرف است و تا عمل راه درازی در پیش است و با گذشت زمان می‌توان حاصل این تفکرات را لمس کرد و مشاهده نمود.
از دیگر طرح‌های سیفی می‌توان به جذب اسپانسر و رفع موانع مالی ورزش استان اشاره کرد.
وی به‌صراحت اعلام کرده که ورزش استان با کمبود بودجه و پول روبه‌رو نیست و می‌توان با جذب اسپانسر مشکلات مالی ورزش استان را برطرف کرد.
وی مدعی است که دوستانی در اقصی نقاط جهان دارد که آمادگی خود را برای سرمایه‌گذاری در ورزش استان اعلام کرده‌اند؛ یکی از این سرمایه‌داران استان فردی نهاوندی به نام کیانی که مقیم گرجستان است و حالا با حضور این سرمایه‌دار در همدان راه‌های سرمایه‌گذاری را مطالعه می‌کنند.
مدیرکل جدید ورزش استان که انگیزه بالایی برای کار کردن دارد و با توجه به نیروی جوانی و تخصص ورزشی، در تلاش است تا ورزش استان را دگرگون کند و در راه رسیدن به این هدف همکاری و همیاری تمامی اهالی ورزش را می‌طلبد و با دعوت از دوستان خود در نقاط مختلف جهان قصد دارد در استان سرمایه‌گذاری کند.
به‌راستی این سخنان و وعده‌ها را می‌توان یک رؤیا دانست و یا با عملیاتی شدن این وعده‌ها مشکلات ورزش استان برای همیشه برطرف خواهد شد و استان می‌تواند به‌عنوان پایلوت ورزش کشور خود را معرفی کند.
امیدواریم که سایر مسئولان با برداشتن موانع ریز و درشت اداری راه این مدیر جوان ورزشی را برای رسیدن به اهداف خود هموار کنند و جامعه ورزشی استان نیز همسو با این تفکرات رو به جلو حرکت کنند.
جامعه خبرنگاران استان نیز در این راه یار و یاور مدیرکل ورزش و جوانان خواهد بود و برای عملیاتی شدن این اهداف از هیچ کمکی دریغ نخواهند کرد.


بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com