1402-06-221402-07-01bool(false) اتصال ۲۰ نقطه از شهر قروه درگزین به شبکه پایش تصویری همدان پیام
 
 
پنجشنبه - 13 بهمن 1401 - شماره 4521
 
امروز : شنبه ، 1 مهر 1402

Today : Sat, September 23, 2023
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * 1402، مهار تورم و رشد تولید
ورود کاربران


logo-samandehi
 
کد مطلب:  134355 تاریخ انتشار:  1402-06-27 - 10:00 تعداد بازدید:  50
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

اتصال ۲۰ نقطه از شهر قروه درگزین به شبکه پایش تصویری

مادستان


کمیل خواستان در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: برنامه ارتقاء امنیت و کنترل عبور و مرور ترافیکی با این طرح به خوبی انجام شده و آمارها نشان می‌دهد که از زمان آغاز نصب دوربین‌های نظارتی، از لحاظ سرقت، نرخ آن کاهش داشته است.

وی افزود: در تمام روستاهای این شهرستان نیز برنامه نصب دوربین در حال اجرا بوده و این طرح در برخی از روستاها انجام شده و در برخی روستاها نیز در دست اقدام است.

خواستان خاطرنشان کرد: ورودی و خروجی‌های شهرستان از سمت رزن، امیریه، فامنین و نوبران با تکمیل این شبکه نظارتی در روستاها و شهرها به طور قطع کنترل بهتری خواهد داشت.

وی در ادامه با بیان اینکه همواره نگاه ما به شهرستان نوپای درگزین به عنوان قطب اقتصادی بوده است، تصریح کرد: در چشم‌اندازی نزدیک به طور قطع مهاجرت معکوس در درگزین با سرعت بیشتری رقم خواهد خورد چرا که درگزین ظرفیت بالایی‌ در حوزه‌های مختلف دارد.

فرماندار شهرستان درگزین همچنین گفت: تاکنون بیشتر ادارات و دستگاه‌ها در شهرستان نوپای درگزین مستقر شده‌اند که استقرار سایر ادارات نیز در این شهرستان برای خدمات‌رسانی هر چه بهتر به مردم ضرورت دارد.

وی اداراتی چون آب، برق، گاز، ثبت احوال، تأمین‌اجتماعی، بهزیستی، کمیته‌امداد، اداره کتابخانه‌ها، ارشاد، جهادکشاورزی، بهداشت و درمان را از جمله ادارات مستقر در شهرستان برشمرد و مطرح کرد: در حال حاضر استقرار هفت تا هشت اداره و دستگاه دیگر در این شهرستان نوپا برای خدمات‌رسانی هر چه بهتر به مردم منطقه باقی مانده که این‌موارد نیز در دست اقدام و پیگیری است.

فرماندار درگزین در ادامه با بیان اینکه چشم‌انداز ما این است که برای ارتقاء ورزش در سطح روستاها در تمامی روستاهای شهرستان حداقل یک زمین چمن مصنوعی احداث شود، اضافه کرد: در تعدادی از روستاها این طرح اجرا شده و مورد بهره‌برداری قرار گرفته و تعدادی نیز در حال انجام است.

خواستان ادامه داد: ۵۰ هکتار زمین برای طرح نهضت ملی مسکن به اراضی این شهر الحاق شده که در این رابطه، ۱۰۰۰ قطعه زمین برای طرح نهضت ملی مسکن در اختیار متقاضیان این شهر قرار خواهد گرفت.

وی با بیان اینکه در شهر کرفس نیز الحاق زمین لازم برای طرح نهضت ملی مسکن انجام شده و واگذاری زمین‌ها به متقاضیان انجام خواهد گرفت، یادآور شد: برای شهر شاهنجرین نیز به منظور تأمین زمین نهضت ملی مسکن مذاکراتی با کشاورزان انجام گرفته است.

 


بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com