بیمه دی افتخار بیشترین خدمت به جامعه را دارد همدان پیام
 
 
پنجشنبه - 13 بهمن 1401 - شماره 4521
 
امروز : جمعه ، 31 فروردين 1403

Today : Fri, April 19, 2024
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * شعار سال ۱۴۰۳ جهش تولید با مشارکت مردم
ورود کاربران


عکس چاپخانه
logo-samandehi
 
کد مطلب:  136824 تاریخ انتشار:  1402-12-02 - 10:57 تعداد بازدید:  98
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

مدیر شرکت بیمه دی در استان:
بیمه دی افتخار بیشترین خدمت به جامعه را دارد

نویسنده : محمود رمضانی

اخبار


 آمار بیمه‌نامه‌های عمر صادره در استان و ضریب نفوذ آن بسیار پایین‌ است هرچند که در سال‌های اخیر فروش بیمه عمر افزایش داشته اما هنوز با استانداردها فاصله زیادی داریم.

به نظر می‌رسد نبود اطلاعات کافی، درآمد پایین، عدم اطمینان به شرکت‌های بیمه، دوراهی بانک و بیمه و مواردی ازاین‌دست از دلایل ضریب نفوذ پایین بیمه است.
بسیاری از مردم بر این باور هستند که وقتی سازمان تأمین اجتماعی و خدمات درمانی و صندوق‌های بازنشستگی هستند؛ چرا خود را بیمه عمر کنند.

با این حال بیمه تضمینی برای آینده است و چه بهتر که از همان ابتدا این تضمین را برای کودکان خود ایجاد کنیم که در سن جوانی و در رویارویی با انواع مشکلات اقتصادی و ... این موضوع برایشان ره‌گشا باشد.

متن بالا مقدمه‌ای بود برای ورود به صحبت‌های مدیر بیمه دی در استان همدان که به مناسبت سوم بهمن سالروز تشکیل این بیمه در نشستی به توضیح در مورد فعالیت‌های بیمه دی پرداخت.

مدیر شرکت بیمه دی استان گفت: این شرکت همواره کوشیده است علاوه بر رضایت مشتری خدمات شایانی به جامعه هدف به عنوان بیمه‌گذار داشته باشد.
حمید بختیاری افزود: بیمه دی در گذر زمان تلاطم‌هایی داشته چنانچه برای بهبود وضعیت بیمه‌ای تولد جدیدی را با رویکرد جدید در طی سال‌های اخیر آغاز و موجب احیاء و بازسازی بیمه دی شد.

وی بیان کرد: در ادامه این مسیر، به تناسب برنامه‌هایی درنظر‌گرفت که بزرگترین افتخار آن خدمت‌رسانی به خانواده شهدا، جانبازان و ایثارگران بود که از سال 96 با انعقاد قرارداد درمان تکمیلی با یک میلیون و 700 هزار نفر در کشور و حالا 65هزار نفر هم در استان همدان کلید خورد و بزرگترین قرارداد درمانی بیمه‌ای کشور به شمار آمد.

مدیر شرکت بیمه دی افزود: در استان همدان بیمه دی با 300 مرکز قرارداد دارد چنانچه تمام بیمارستان‌های دولتی، اکثریت مراکز خصوصی کلینیک‌هایی زیرمجموعه بیمارستان‌های دولتی، غالب داروخانه‌ها، آزمایشگاه‌ها، مراکز فیزیوتراپی، سونوگرافی، مراکز پارکلینیکی و... قرارداد داریم. هیچ شرکتی در حال حاضر با این تعداد مراجع طرف قرارداد نیست و به نوعی تسهیلگری خدمات ارتقا بخشیده شده است.

بختیاری با بیان اینکه افراد با مراجعه به هر کدام از مراکز طرف قرارداد صرفاً یک کدملی برای پذیرش ارائه می‌دهند افزود: خدمات کاملاً رایگان است. اکثر دانشگاه‌ها مؤسسات و... طرف قرارداد ما هستند. قراردادها جامع و با ارائه کدملی به مراکز خدمات کاملاً رایگان انجام می‌شود.

بختیاری بیان کرد: درهمین راستا بیمه دی، خدمات متنوع در بخش‌های بیمه‌ای دارد که شامل: بیمه مسئولیت، مهندسی، آتش‌سوزی، خودرو، عمر، سرمایه، طرح‌های مختلف اصناف، بازاریان، اتحادیه‌ها، بیمه‌های باربری، بیمه شرکت‌های بازرگانی و... است.

وی با اشاره به اینکه هدف شرکت‌های بیمه تأمین نیاز جامعه است ادامه داد: شرکت بیمه دی دبا توجه به گستردگی خدمات، جز شرکت‌های است که در انجام خدمات بیمه تکمیلی رقیب ندارد.  در حقیقت بیمه درمانی تکمیلی، برند بیمه دی است به همین دلیل استقبال از خدمات درمان تکمیلی نیز در این بیمه بسیار مناسب است و مراکز صنعتی، دانشگاه‌ها، ادارات و... با این بیمه قرارداد دارند.

وی ادامه داد: با توجه به آمادگی بیمه دی برای ارائه خدمت با توجه به نیاز جامعه امروزی، این بیمه آمادگی دارد که  به گروه‌های کوچکتر جامعه هم ورود پیدا کند.

به‌ویژه جامعه کارآفرین و کارگری که در کنار خدمات بنیاد شهید می‌توانند از این خدمات استفاده کنند. در حقیقت با این رویکرد امکان صدور بیمه‌نامه گروهی در کنار بیمه تکمیلی خانوادگی هم وجود دارد. بدین‌ترتیب بیمه‌نامه درمان انفرادی هم خدمت دیگری از بیمه دی است  که البته نیاز به مراجعه به صورت درمان گروهی یا خانوادگی دارد تا بر اساس شرایط بیمه صادر شود.

مدیر شرکت بیمه دی در استان همدان خاطر نشان کرد: در حال حاضر 20 نمایندگی در استان داریم که حداقل به 50 نمایندگی خواهیم رساند. هر کس بخواهد از این پوشش بیمه‌ای استفاده کند با مراجعه به نمایندگی‌ها و مطالعه قوانین مشخص  می‌‌توانند از خدمات بهره‌مند شوند.

وی با اشاره به اهمیت بیمه عمر تأکید کرد: خانواده‌ها باید عادت کنند که برای کودکان خود بیمه عمر و پس‌انداز داشته باشند. بهترین خدمت بیمه عمر است که استان استقبال لازم را نمی‌کند. و استان ما در این زمینه عقب است باید مردم را تشویق کرد.

بختیاری ادامه داد: برای ترویج فرهنگ بیمه در استان به ویژه در روستاها دیدارهایی با دهیاران داشتیم تا از بیمه عمر و پس‌انداز استفاده شود.

وی با اشاره به اینکه ضریب نفوذ بیمه در کشور ما پایین است و حتی بیمه درمانی هم ضریب نفوذ کمی دارد بیان کرد: بیشتر مردم بیمه را در قالب بازنشستگی و درمان می دانند. بیمه عمر و سرمایه‌گذاری هم یکی از آیتم‌های اصلی برای داشتن آینده خوب و قابل اعتماد است.

ممدیر شرکت بیمه دی در استان گفت: بیمه، نجات دهنده خانواده و جامعه و یک آیتم رفاهی است در شرایط کنونی کشور ما بیمه عمر یک ضرورت است هر چند شهروندان در این خصوص اطلاعات ندارند.

وی ادامه داد: بیمه دی در جهت توسعه بیمه‌ای و خدمت به جامعه کوشش می‌کند اما معتقدیم که هنوز در ترویج فرهنگ بیمه نواقص داریم که باید پوشش‌های بیمه‌ای را افزایش داد. بیمه سرمایه و عمر بسیار مهم است که باید از مدارس شروع شود. که علاوه بر فرهنگ بیمه، نیازهای جامعه جوان و نوجوان را از امروز برای آینده آماده نماید.

وی به سایر خدمات این بیمه پرداخت و افزود: در بحث مجموعه مهندسی هم خدماتی داریم که تأمین‌کننده امنیت خانواده است در این حوزه پوشش تمام سازه‌های مهندسی در ساخت و ساز مد نظر است تا مهندسان با پذیرش مسئولیت پروژه‌های ساختمانی و احیاناً حوادث ناشی از ان را مدیریت کنند  و با اخذ بیمه‌نامه مسئولیت، برخی از چالش‌ها را حل کنند.

صدور بیمه خودرو در 8 قسط و بیمه بدنه تا 70درصد تخفیف ویژه نیزر دیگر خدمت این بیمه است.

در کنار این خدمت، بیمه آتش‌سوزی منازل هم مدنظر است تا نیاز به مراجعه به نهادهای حمایتی نباشد. با این تفاسیر بیمه دی در نظر دارد، خدمات را از نمایندگی‌ها به در خانه‌ها بیاورد.

بختیاری در پایان خاطر نشان کرد: بیمه دی وارد سن 20سالگی یعنی جوانی خود شده که با کوله باری از تجربه خدمت‌گذاری برای جامعه را هدف قرار داده است.

وی با اشاره به اینکه بانک، بیمه و بورس مکمل هم هستند گفت: ما در سرمایه‌گذاری کمک حال استان هستیم برای یک پروژه نیاز است که از بیمه‌ها کمک گرفته شود این نیاز اول اجرای یک پروژه است لذا بر این اعتقادیم که بیمه، مشارکت غیرمستقیم در توسعه و اقتصاد را دارد.

درل ادامه معاون بیمه شعبه استان همدان نیز گفت: بیمه دی دارای رتبه یک توانگری مالی در صنعت را دارد و با رشد ۸۴درصدی در تولید حق بیمه در سال ١۴٠٢ را به‌دست آورده است.

مصطفی جلیلی اظهارداشت: این شرکت با اجرای سیاست‌های تعیین شده توانسته با صدور حق بیمه بیشتر و نیز مدیریت ریسک بهتر نسبت به دوره گذشته از رشد قابل توجهی برخوردار باشد.

 


بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com