افتتاح و کلنگ‌زنی ۵۰ پروژه در نهاوند همدان پیام
 
 
شنبه - 8 آذر 1399 - شماره 3910
 
امروز : يكشنبه ، 9 آذر 1399

Today : Sun, November 29, 2020
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * 1399؛سال جهش تولید
ورود کاربران


بوعلی هم #ماسک زد
بالا بردن ضریب هوشی کودکان
logo-samandehi
 
کد مطلب:  112975 تاریخ انتشار:  1399-08-09 - 07:00 تعداد بازدید:  160
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

فرماندار نهاوند خبر داد
افتتاح و کلنگ‌زنی ۵۰ پروژه در نهاوند

مادستان

در هفته دولت ۵۰ پروژه با اعتبار ۵۸۳ میلیارد تومان در شهرستان نهاوند افتتاح و کلنگ‌زنی‌ شد.
فرماندار شهرستان نهاوند گفت: در نخستین روز از هفته دولت در شهرستان نهاوند اعضای دولت با امام جمعه شهرستان دیدار و سپس با حضور در گلزار مطهر شهدا به مقام شامخ شهدا ادای احترام کردند و یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر را گرامی داشتند.
در آخرین سال خدمت دولت تدبیر و پایان ریاست جمهوری 8 ساله روحانی، آخرین هفته دولت قرن هم در نهاوند با افتتاح و کلنگ‌زنی 50 پروژه برگزار شد.
مراد ناصری در جمع مدیران دولت در شهرستان گفت: در هفته دولت۵۰ پروژه افتتاح و کلنگ‌زنی می‌شود که از این تعداد ۳۹ پروژه بهره‌برداری و ۱۱ پروژه کلنگ‌زنی شده است.
وی تصریح کرد: طرح‌های قابل افتتاح با اعتبار بیش از ۴۵۰ میلیارد تومان بوده و ۱۱ پروژه نیز با اعتبار بیش از ۱۱۷ میلیارد تومان در این هفته کلنگ‌زنی شده است.

برخی از پروژه‌ها
  افتتاح و بهره‌برداری از فاز یک بهسازی روستای چشمه‌ماهی به نمایندگی از 4 روستای شهرستان در مجموع برای اجرای فاز یک بهسازی 4 روستای باباقاسم، شطزل، دهقان‌آباد و چشمه‌ماهی بیش از 3 میلیارد تومان اعتبار هزینه شده است.
  فاز یک طرح بهسازی روستای چشمه ماهی با اعتبار ۸۰۰ میلیون تومان با جدولگذاری ۸۵۰ متر، جابه‌جایی ۲۰۰ متر شبکه، زیرسازی ۶۰۰ متر و اجرای ده هزار متر آسفالت توسط بنیاد مسکن انجام شده است.
  کانال سنگی روستای گنبد کبود که با اعتبار یک میلیارد تومان درحال ساخت است، این کانال که به‌طول ۳۴۰ متر توسط بنیاد مسکن درحال ساخت است و تا کمتر از 2 ماه آینده به بهره‌برداری می‌رسد.
افتتاح طرح آبیاری بارانی روستای وسج با اعتبار بیش از ۵۰۰ میلیون تومان و آورده بیش از ۲۰۰ میلیون تومان، اشتغالزایی ۵۰ نفر.
  افتتاح طرح گاوداری شیری، با اعتباری بالغ بر ۹۰۰ میلیون تومان و آورده ۴۰۰ میلیون تومان و اشتغالزایی ۵ نفر به‌صورت مستقیم.
  افتتاح طرح آبیاری بارانی روستای وسج با اعتبار بیش از ۵۰۰ میلیون تومان و آورده بیش از ۲۰۰ میلیون تومان.
  افتتاح طرح گاوداری شیری، با اعتباری بالغ بر ۹۰۰ میلیون تومان و آورده ۴۰۰ میلیون تومان و اشتغالزایی ۵ نفر به‌صورت مستقیم.
  اجرای مخزن ۲ هزار مترمکعبی شهر گیان و دیوار محوطه مخزن؛ این پروژه با اعتباری بالغ بر ۶ میلیارد تومان، با مدت زمان ۱۲ ماهه و جمعیت زیر پوشش ۸ هزار و ۱۶۸ نفر.
  افتتاح پروژه روکش آسفالت محور نهاوند _ نورآباد، با اعتباری بالغ بر ۲ میلیارد تومان در 2 فاز، که فاز یک انجام شده و فاز دوم نیز درحال انجام است.
  افتتاح کارخانه ۲۰ هزار تنی تولید سود کاستیک شرکت گرین توربین ماندگار نهاوند با سرمایه‌گذاری ۱۱ میلیارد تومان با اشتغالزایی ۳۷ نفر و مساحت ۵۰ هزارمتر مربع در روستای گردیان شهر فیروزان.
  افتتاح خانه هلال احمر روستاى سفیدخانى از توابع بخش مرکزی.


بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com