1400-03-231400-04-02bool(false) تحریم‌ها را از پیش پای مردم برمی‌داریم همدان پیام
 
 
چهارشنبه - 2 تير 1400 - شماره 4067
 
امروز : چهارشنبه ، 2 تير 1400

Today : Wed, June 23, 2021
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * سال1400، تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها
ورود کاربران


logo-samandehi
 
کد مطلب:  54429 تاریخ انتشار:  1393-09-25 - 05:45 تعداد بازدید:  2886
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

رئیس‌جمهور:
تحریم‌ها را از پیش پای مردم برمی‌داریم

داخلی

ما زنجیر غلط ظالمانه تحریم را پاره می‌كنیم و این تحریم‌ها را از پیش پای ملت ایران برمی‌داریم.
به گزارش ایرنا، رئیس شورای عالی امنیت ملی در سخنانی در پنجاه و چهارمین مجمع سالیانه بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران، افزود: ممکن است یک عده هم از برداشتن تحریم‌ها خوششان نیاید، این تعداد کم هستند که از آب گل‌آلود ماهی می‌گیرند و نمی‌خواهند که آب صاف شود.
رئیس‌جمهور تصریح کرد: اکثریت قاطع ملت، فرهیختگان، دانشگاهیان، علما، بزرگان، رهبری و همه ما به دنبال این هستیم که تحریم‌ها رفع شود.
حجت‌الاسلام والمسلمين روحانی با بیان اینكه دنیا نیز چاره‌ای جز این ندارد که پای میز تعامل با جمهوری اسلامی ایران بنشیند، گفت: آنها راه دیگری ندارند؛ چراکه راه‌های دیگر اشتباه است؛ این راه‌ها را قبلاً تجربه کرده‌اند و اگر بخواهند دوباره تجربه کنند ضرر بیشتری می‌کنند.
وی با تأکید بر فعالیت صلح‌آمیز قانونی و شفاف هسته‌ای جمهوری اسلامی ایران اظهار كرد: ما با دنیا مذاکره منطقی و حساب شده می‌کنیم.
رئیس‌جمهور ادامه داد: روزی کل مذاکرات ما پخش خواهد شد، مردم و دنیا خواهند دید که مذاکره کنندگان ایران با چه سختی و تلاش مذاکره کردند؛ چراکه این مذاکرات بسیار پیچیده است.
رئیس شورای عالی امنیت ملی با بیان اینکه به مذاکره‌کنندگان خود 100 درصد اعتماد فنی، علمی و حقوقی دارم، یادآور شد: آنها کارکشته هستند؛ مردم هم اعتماد داشته باشند، راه ما درست است و این راه را پیش خواهیم برد که اگر هرچه زودتر پیش رود بهتر خواهد بود اما باید حواسمان جمع باشد.
حجت‌الاسلام والمسلمين روحانی ادامه داد: سنگی را 12 سال توی چاهی انداختند که برخی می‌گویند آن را زود درآورید و برخی نیز می گویند آن را رها کنید. ما هم طناب و هم زور داریم و هم راه این کار را بلدیم.
رئیس‌جمهور خطاب به مسئولان بانک مرکزی و بانک‌های سراسر کشور گفت: مردم به حقوق حقه خود دست پیدا خواهند کرد و شما نیز خود را برای تعامل با دنیا آماده کنید. بدانید در آینده نزدیک سرمایه‌گذاران فراوانی به کشور ما وارد می شوند.
وي افزود: امیدواریم بانک‌ها بتوانند در زمینه‌های مختلف کشاورزی، صنعت، معدن و خدمات وارد عمل شوند.
حجت‌السلام والمسلمين روحانی با بیان اینکه بانک مرکزی رسالت‌ها و وظایف بزرگی برعهده دارد که نخستین گام آن کنترل تورم است، ادامه داد: اصولاً هدف نهایی بانک‌ها خدمت به مردم است و می‌خواهند خدماتی را در زمینه مالی‌، اقتصادی و به ویژه پولی به مردم ارائه کنند که اگر این خدمت در بخش تولید باشد، خیر و منفعت آن برای مردم بیشتر خواهد بود.


بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

اخبار مرتبط
 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com