بوستان بانوان «نرگس» نهاوند با ۵ میلیارد تومان کلنگ‌زنی شد همدان پیام
 
 
چهارشنبه - 10 آذر 1400 - شماره 4190
 
امروز : شنبه ، 13 آذر 1400

Today : Fri, December 3, 2021
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * سال1400، تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها
ورود کاربران


logo-samandehi
 
کد مطلب:  120777 تاریخ انتشار:  1400-09-03 - 09:41 تعداد بازدید:  90
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

بوستان بانوان «نرگس» نهاوند با ۵ میلیارد تومان کلنگ‌زنی شد

مادستان

افتتاح 3 پارک در ۲ ماه

 نهاوند-کمالوند-خبرنگار همدان‌پیام: آغاز عملیات اجرایی بوستان نرگس مطالبه چندین‌ساله جامعه بانوان نهاوندی در بحث تأمین فضاهای فرهنگی، تفریحی صبح دیروز با حضور مسئولان شهرستان و شورای شهر و شهردار نهاوند کلنگ‌زنی شد.
پارک بانوان نهاوند در دوره چهارم شورای شهر کلنگ‌زنی شد و به دلیل کارشناسی نبودن مکان پروژه، بلاتکلیف رها شد.
حدود ۲ماه از آغاز به کار مجید یوسفی‌نوید به عنوان شهردار نهاوند می‌گذرد، در کنار اقدامات متعدد در حوزه‌های فرهنگی، عمرانی و خدماتی و ادامه نهضت آسفالت در شهر تاکنون ۳ پارک در یک موقعیت متفاوت شهر کلنگ‌زنی و عملیات اجرایی آن هم در حال انجام است.
پارک بادام، با ۳ میلیارد اعتبار در شهرک حیدری، پارک صخره‌ای دوخواهران با۵۰میلیارد ریال اعتبار در محله دوخواهران و روز گذشته هم کلنگ آغاز عملیات اجرایی  بوستان «بانوان» با حضور شورای شهر و مسئولان شهرستان زمین زده شد.
شهردار نهاوند در آیین کلنگ‌زنی بوستان بانوان «نرگس» گفت: خلأ فضای تفریحی و فرهنگی که خاص بانوان باشد در شهر دیده و مطالبه می‌شد.
بوستان بانوان «نرگس» در ۴ هزار مترمربع و ۵ میلیارد تومان در فضایی دارای حصار و با در نظر گرفتن شرایطی برای بازی کودکان با پیش‌بینی بهره‌برداری و اتمام یکساله احداث می‌شود.
یوسفی‌نوید تصریح کرد: از آنجایی که یکی از مطالبه‌های جدی بانوان نهاوندی و همچنین شورای فرهنگ عمومی احداث پارک بانوان مطرح شده بود این مهم در دستور کار قرار گرفت.
وی احداث این پارک را عامل ایجاد آرامش خاطر و نشاط در بانوان نهاوندی عنوان کرد و گفت: احداث پارک بانوان گامی در مسیر توسعه و تقویت زیرساخت‌ها و امکانات فرهنگی، تفریحی شهر می‌باشد.
یوسفی‌نوید ادامه داد: این بوستان دارای فضای ورودی پارک و آبنما، زمین والیبال و بسکتبال، آلاچیق و مسیر پیاده‌راه، فضای بازی کودکان و نورپردازی و... می‌باشد.
شهردار نهاوند گفت: در حال حاضر باغ بادام در ۱۳هزار مترمربع با ماشین‌آلات شهرداری انجام شده و تاکنون حداقل۲ میلیارد هزینه در اجرای این پروژه صرفه‌جویی شده است.
وی همچنین افزود: پارک دوخواهران هم در حال اجرا است و با اعتبار استانی و مرحله دوم قرارداد آن هم در حال اجراست و تا ۶ هکتار درحال گسترش است.
یوسفی‌نوید از فعالیت کارخانه آسفالت هم خبر داد و گفت: تمام آسفالت موردنیاز شهر نهاوند از کارخانه آسفالت تأمین می‌شود و توانایی تأمین آسفالت سایر شهرداری شهرستان را هم دارد.

 بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com