1399-04-071399-04-17bool(false) «هزار خرده سکوت» به نفع بیماران سخت درمان به فروش می‌رسد همدان پیام
 
 
سه شنبه - 17 تير 1399 - شماره 3795
 
امروز : سه شنبه ، 17 تير 1399

Today : Tue, July 7, 2020
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * 1399؛سال جهش تولید
ورود کاربران


چاپ لیبل و لفاف های بسته بندی
logo-samandehi
 
کد مطلب:  104123 تاریخ انتشار:  1398-10-21 - 12:05 تعداد بازدید:  85
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

«هزار خرده سکوت» به نفع بیماران سخت درمان به فروش می‌رسد

گزارش

 کتاب «هزار خرده سکوت» به قلم فرشته اکبری خبرنگار همدانی شامگاه گذشته در حاشیه آغازین روز از برگزاری نمایشگاه سراسری کتاب در همدان رونمایی شد.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان برگزاری رویدادهای فرهنگی را زمینه‌ای برای توسعه پایدار فرهنگی عنوان کرد و گفت: حوزه کتاب ارتباط نزدیک با دانایی دارد.
احمدرضا احسانی در آئین رونمایی از این کتاب، با بیان اینکه این کتاب ماحصل زحمات، مطالعات و دل‌نوشته فرشته اکبری است، اظهار کرد: نویسنده این کتاب در زمینه رسانه فعالیت می‌کند و از خبرنگاران استان همدان است.
وی ضمن ابراز امیدواری از تأثیرگذاری برگزاری این نمایشگاه به عنوان یک رویداد فرهنگی، یادآور شد: ما تمام تلاش خود را به کار می‌گیریم که نمایشگاه را به بهترین شکل برگزار کنیم.
احسانی با بیان اینکه رویدادهای فرهنگی زمینه را برای توسعه فرهنگی فراهم می‌کنند، گفت: حوزه فرهنگ مقدمه و زیرساخت همه توسعه‌ها است.
وی همچنین تصریح کرد: اگر بتوانیم در حوزه باور، اندیشه و نگرش کار کنیم، مسیر برای سایر زمینه‌های توسعه فراهم می‌شود.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان با تأکید بر اینکه حوزه فرهنگ به نوعی دیربازده است، یادآور شد: کار فرهنگی زمان بر است و نیاز به مطالعه همه جانبه دارد.
وی ادامه داد: اگر تغییر و اصلاح نگرش‌ها اتفاق بیفتد مسیر برای داشتن زندگی بهتر فراهم می‌شود و بهتر می‌توان زندگی را پشت سر گذاشت.
احسانی اظهار کرد: تقاضای ما این است که رسانه‌های استان اطلاع‌رسانی بهتری انجام دهند و مردم را از برگزاری نمایشگاه مطلع کنند.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان گفت: حوزه کتاب ارتباط نزدیک با دانایی دارد و هرچه در این حوزه سرمایه گذاری شود؛ اثرات خود را در همه بخش‌ها نشان می‌دهد و جامعه آگاه، مسیر بهتری را سپری خواهد کرد.
 فروش «هزار خرده سکوت» به نفع بیماران سخت درمان
عضو مجمع خیرین استان همدان نیز در این مراسم با بیان اینکه نویسنده این کتاب با نگارش و فروش آن، کار بزرگی انجام داد، اظهار کرد: این نویسنده و خبرنگار، تمام عواید فروش کتاب خود را به مجمع خیرین سلامت اهدا کرده است.
بهروز کارخانه‌ای با بیان اینکه امروز جهان برای کسانی که امور خیریه انجام می‌دهند، ارزش قائل است، یادآور شد: این کار خیر جهات مختلفی دارد و یک ساختار جهانی، کار بخشندگی را ارزیابی می‌کند و معیار جهانی بخشش را تعریف می‌کند.
کارخانه‌ای درباره برگزاری نمایشگاه کتاب گفت: این نمایشگاه از علایق من است و به کتاب و کتابخوانی ارادت ویژه دارم و برگزاری این نمایشگاه را به فال نیک می‌گیرم.
مدیرعامل خانه مطبوعات استان همدان نیز اظهار کرد: فرشته اکبری مؤلف این کتاب، حاضر شد با انتشار اشعارش، خود را در معرض قضاوت و نقد قرار دهد.
مهرداد حمزه با بیان اینکه چاپ کتاب جسارت می‌خواهد و امیدواریم این جسارت در او ادامه داشته باشد، خاطرنشان کرد: اکبری از خبرنگاران خوب استان و بسیار دقیق و حرفه‌ای است و امیدواریم فرصت برای دیگر خبرنگاران استان نیز فراهم شود که بتوانند آثار خود را چاپ کنند. حمزه همچنین تصریح کرد: فروش این کتاب به طور کامل به نفع بیماران سرطانی به فروش می‌رود و خانه مطبوعات استان نیز در حمایت از این نیت خیرخواهانه، تعدادی از نسخه‌های کتاب را خریداری می‌کند.


بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com