1399-07-191399-07-29bool(false) دوومیدانی نهاوند 6 ماه بدون سرپرست همدان پیام
 
 
يكشنبه - 27 مهر 1399 - شماره 3878
 
امروز : سه شنبه ، 29 مهر 1399

Today : Tue, October 20, 2020
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * 1399؛سال جهش تولید
ورود کاربران


بوعلی هم #ماسک زد
logo-samandehi
 
کد مطلب:  50745 تاریخ انتشار:  1393-06-29 - 05:45 تعداد بازدید:  2141
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

دوومیدانی نهاوند 6 ماه بدون سرپرست

ورزشی

■ دبیر هیأت دوومیدانی استان: افتی وجود ندارد

  دوومیدانی یکی از رشته‌های مدال‌آور شهرستان نهاوند است. در همه این سال‌ها قهرمانان بنامی چون کرم سهرابی، محمد خزایی، خلیل مؤمنی و... در تیم ملی حضور خوبی داشته‌اند. اما چند صباحی است که هیأت دوومیدانی این شهرستان به دليل استعفای محمد سجادفر از ریاست این هیأت بدون مسئول مانده است. البته اداره ورزش‌و‌جوانان نهاوند، کرم سهرابی یکی از قهرمانان این رشته را در رأس هیأت گذاشت. سهرابی هم در نهایت به دليل بیماری مجبور به استعفا شد و در حال حاضر، دوومیدانی نهاوند بدون رئیس هیأت به کار خود ادامه می‌دهد.
رئیس اداره ورزش‌و‌جوانان نهاوند، معتقد است:‌ اين اداره به عنوان مسئول ورزش شهرستان پس از استعفای محمد سجادفر، به سرعت یکی از قهرمانان بنام دوومیدانی شهرستان را در رأس هیأت گذاشته است.
سعید کولیوند می‌گوید: کرم سهرابی، قهرمان بنامی بود و با انتخاب وی در رأس هیأت دوومیدانی با تمام توان از او حمایت کردیم.
وی درباره دلایل استعفای سهرابی می‌افزايد: سهرابی به خاطر بیماری که داشت مجبور به کناره‌گیری شد. این قهرمان متأسفانه چند وقتی به شدت بیمار شد و در بیمارستان بستری بود که به ناچار از این پست کنار رفت.
گویا اداره ورزش‌وجوانان نهاوند، مجدداً جانشینی برای ریاست هیأت معرفی کرده است. کولیوند می‌گوید: ما زاهد دهپلدان‌ را که‌ آن هم یکی از قهرمانان پیشکسوتان کشور و فردی زحمتکش در دوومیدانی است را به استان معرفی کرده‌ایم و منتظر جواب مسئولان استان هستیم. مطمئن باشید ما دلسوزانه از دوومیدانی حمایت خواهیم کرد. این رشته همیشه در کشور برای ما مدال‌آور بوده و قهرمانان بسیاری از نهاوند در سطح کشور بوده و هستند.
هیأت دوومیدانی استان اما، نظر متفاوتی دارد. ظاهراً هیچ نامه یا درخواستی به دست هیأت نرسیده است!
دبیر هیأت دوومیدانی در این‌باره به همدان پیام می‌گوید: تا امروز هنوز نامه‌ای برای انتخاب و انتصاب رئیس هیأت دوومیدانی شهرستان نهاوند به دست ما نرسیده و اگر نامه‌ای برسد حتماً اقدامات لازم را به عمل خواهیم آورد.
مسعود بنوان درباره چرایی این تأخیر و روندکاری این اتفاق اظهار مي‌كند: هر کاری برنامه خاص خود را دارد. در قدم اول اداره ورزش‌و‌جوانان شهرستان یک نفر را انتخاب می‌کند و به اداره ورزش‌و‌جوانان استان معرفی می‌کند. پس از گرفتن تأییدیه از مسئولان اداره ورزش به هیأت استان معرفی می‌شود. ما هم در کمیته فنی بعد از مشورت و گفت‌وگو با فرد معرفی شده نظر نهایی را خواهیم داد.
البته، بنوان معتقد است: این اتفاقات موجب افت این رشته در نهاوند نشده است.
وی می‌گوید: افتی وجود ندارد. بچه‌ها در حال پیشرفت و موفقیت هستند. شاهین یارحسینی، محمد سلگی، علی هادیان، سلمان موسیوند از آيینه‌های درخشان دوومیدانی استان هستند که در نهاوند به تمرین مشغولند.
بنوان بر حمایت از ورزشکاران نهاوند تأکید دارد و مي‌افزايد: هرگونه نیازی که بچه‌های نهاوند داشته باشند را تا حد امکان برآورده خواهیم کرد. در حال حاضر هر چند وقت یکبار بچه‌های نهاوند به همدان می‌آیند و تمرینات اردویی را برپا می‌کنند. چند سال است که ما هیأت برتر استان هستیم و در سطح کشور هم از هیأت‌های برتر به حساب می‌آییم.
در رشته‌ سحرانوردی همیشه روی سکو و بین برترین‌های کشور هستیم. ما برای همه شهرستان‌های استان برنامه داریم در حال حاضر ملایر، کبودراهنگ و اسدآباد رشد خوبی داشته‌اند و انتظار داریم در آینده نزدیک سایر شهرستان‌ها هم با یک برنامه مدون شروع به پیشرفت کنند. من امیدوارم که بزودی بتوانیم از شهرستان‌های استان قهرمانان خوبی را به کشور و تیم ملی معرفی کنیم.
حال باید منتظر بود و دید هیأتِ بدون رئیس، چه آینده‌ای خواهد داشت.


بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

اخبار مرتبط
 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com