رکاب‌زنان همدانی به دنبال بازگشت به دوران طلایی همدان پیام
 
 
پنجشنبه - 12 تير 1399 - شماره 3791
 
امروز : جمعه ، 13 تير 1399

Today : Fri, July 3, 2020
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * 1399؛سال جهش تولید
ورود کاربران


نمایشگاه مبلمان و لوستر
چاپ لیبل و لفاف های بسته بندی
logo-samandehi
 
کد مطلب:  109680 تاریخ انتشار:  1399-04-08 - 09:03 تعداد بازدید:  44
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

رکاب‌زنان همدانی به دنبال بازگشت به دوران طلایی

ورزشی


 دوچرخه‌سواران استان به‌دنبال بازگشت به دوران طلایی استان و کشف و پرورش استعدادهای استان در حوزه دوچرخه‌سواری هستند.
رئیس هیأت دوچرخه‌سواری شهرستان همدان، گفت: از ابتدای سال 98 اقدامات خوبی در راستای ورزش دوچرخه‌سواری انجام شده که امیدواریم به دوران طلایی دوچرخه‌سواری استان برگردیم.
بهزاد نادری با اشاره به انعقاد تفاهم‌نامه همکاری هیأت دوچرخه‌سواری با دستگاه‌های اجرائی استان همدان، عنوان کرد: خوشبختانه موفق شدیم نخستین تفاهم‌نامه را با اداره ورزش و آمادگی جسمانی نیروی انتظامی شهرستان همدان منعقد کنیم و درنظر داریم که تعاملات بیشتری با دستگاه‌های اجرائی شهرستان داشته باشیم.
وی افزود: باهدف گسترش مسائل آموزشی و ورزش همگانی چند تفاهم‌نامه اولیه با دستگاه‌های اجرائی انجام شده و خوشبختانه هماهنگی خوب و مطلوبی بین هیأت دوچرخه‌سواری شهرستان و دستگاه‌های اجرایی وجود دارد.
رئیس هیأت دوچرخه‌سواری همدان با اشاره به برنامه‌ این هیأت برای بالا بردن ظرفیت ورزش دوچرخه‌سواری در شهرستان همدان، اظهارکرد: برنامه‌ریزی‌هایی برای بالا بردن بهره‌برداری علمی و ظرفیت‌ها و امکانات بالقوه در راستای ارتقای فرهنگ دوچرخه‌سواری در سطح شهرستان همدان انجام شده است.
وی با اشاره به ظرفیت بالا ورزش دوچرخه‌سواری کوهستان در همدان، گفت: به‌دلیل دسترسی آسان و سریع دوچرخه‌سواران همدانی به ارتفاعات و کوهستان‌های همدان ظرفیت خوبی دوچرخه‌سواران همدانی در این حوزه دارند که می‌توانند همانند گذشته در کشور افتخار بیافرینند.
نادری ادامه داد: برنامه‌ریزی برای سازمان‌دهی دوچرخه‌سواران همدانی در حوزه‌های مختلف انجام شده است و از فعال شدن رشته تریال در استان همدان خبر داد و گفت: تیم تریال (حرکات نمایشی) استان همدان فعال‌شده است و همچنین دوچرخه‌سواری کوهستان همدان تمرینات منظم خود را آغاز کردند.
وی ادامه داد: تیم‌های بانوان و آقایان دوچرخه‌سواری و کورسی با هماهنگی و مساعدت رئیس دوچرخه‌سواری استان تمرینات تخصصی خود را آغاز کردند.
رییس هیأت دوچرخه‌سواری همدان گفت: حمایت از همایش‌های عمومی در سطح شهرستان همدان انجام شده و برنامه‌ریزی‌ها برای آموزش تخصصی برای دوچرخه‌سواران همدانی انجام‌گرفته است.
نادری افزود: درحال‌حاضر ۲ کارگاه مهارت‌آموزی برای دوچرخه‌سواران کوهستان در شهرستان همدان انجام شده است.
وی خاطرنشان کرد: برنامه‌ریزی‌هایی برای برگزاری مسابقات تخصصی و حرفه با توجه به قوانین و استانداردهای فدراسیون دوچرخه‌سواری انجام شده است.
رئیس هیأت دوچرخه‌سواری همدان، با اشاره به فعال شدن ورزش قهرمانی این رشته در شهرستان همدان، عنوان کرد: درصورت جذب منابع مالی و اسپانسر در اسرع وقت ورزش قهرمانی در شهرستان همدان فعال خواهد شد.


بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com