1397-04-211397-04-31bool(false) حضورهیأت‌های خارجی درآیین تحلیف نشان از جایگاه ایران در سطح جهانی است همدان پیام
 
 
يكشنبه - 31 تير 1397 - شماره 3245
 
امروز : يكشنبه ، 31 تير 1397

Today : Sun, July 22, 2018
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * ---(( سال 1396 اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال ))---
ورود کاربران


کانال همدان پیام
logo-samandehi
 
کد مطلب:  81097 تاریخ انتشار:  1396-05-22 - 05:45 تعداد بازدید:  47
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

حضورهیأت‌های خارجی درآیین تحلیف نشان از جایگاه ایران در سطح جهانی است

مادستان

حضور دهها هیات خارجی از کشورهای مختلف جهان در آیین تحلیف رئیس جمهوری نشان داد که نه تنها ایران در سطح دنیا منزوی نیست بلکه از جایگاه خوبی نیز برخوردار است.
امام جمعه نهاوند در خطبه‌های نماز عبادی سیاسی جمعه نهاوند گفت: حضور هیاتهای خارجی در مراسم تنفیذ رییس جمهوری نشان داد که جمهوری اسلامی از محبوبیت خوبی در سطح جهان برخوردار است.
حجت الاسلام عباسعلی مغیثی نیا به بهانه جویی‌های آمریکا برای مقابله با ایران و برجام اشاره کرد و افزود: آمریکا برای مقابله با ایران و زیر پا گذاشتن برجام بهانه جویی می‌کند و می‌خواهد که به دلایل واهی مراکز نظامی ما را مورد بازدید قرار دهد .
خطیب جمعه نهاوند افزود: مراکز نظامی خلوتگاه هر کشور و به امنیت آنان مربوط می‌شود و اگر توان نظامی ایران نبود تاکنون دشمنان مجال ماندن به ما را نمی دادند و با حمله به کشورمان تمامیت ارضی ما را به خطر می‌انداختند اما این قدرت دفاعی ماست که باعث شده دشمن نتواند هیچ کاری از پیش ببرد.
حجت الاسلام مغیثی نیا افزود: آمریکا از ما می‌خواهد که با آل سعود همراهی داشته باشیم و دست از حمایت مظلومان جهان برداریم در حالیکه ما هیچ گاه نمی توانیم نسبت به سرنوشت کشورهای مظلوم بی تفاوت باشیم.
وی با اشاره به سخنان رهبرمعظم انقلاب در مراسم تنفیذ حکم ریاست جمهوری اضافه کرد: رهبر معظم انقلاب در آیین تنفیذ حکم رئیس جمهوری بر جریان مقاومت در برابر سلطه گران تاکید داشتند و لذا اگر ما بخواهیم انقلاب خود را به سر منزل مقصود برسانیم باید در برابر دشمنان کینه توز خود مقاومت و ایستادگی داشته باشیم.

 نمایندگان مجلس به دور از سیاسی کاری به کابینه دولت رای بدهند
نمایندگان مجلس شورای اسلامی به دور از هرگونه باج خواهی، سیاسی کاری و حزب بازی به وزرای پیشنهادی دولت رای بدهند.
به گزارش ایرنا حجت الاسلام سید موسی حسینی مجد در خطبه‌های عبادی سیاسی نماز جمعه این هفته اسدآباد وظیفه مجلس شورای اسلامی را بسیار خطیر و سنگین دانست و افزود: از نمایندگان انتظار می‌رود کابینه دولت را با معیار و ارزش‌های انقلاب ارزیابی کنند تا کشور دچارضایعه و خسارت‌های جبران ناپذیرنشود.
وی اظهار کرد: اگر نمایندگان اکنون وزرای کارآمد و توانمند را انتخاب کنند در آینده مجبور به استیضاح وزرای ضعیف و ناکارآمد نخواهند شد.
حجت الاسلام موسی حسینی مجد با انتقاد از برخی نمایندگان گفت: عده‌ای در مجلس به دنبال آشتی ملی و رفع حصر خانگی فتنه گران هستند که مخالف خواسته و نظر مردم است.
خطیب جمعه اسدآباد با بیان اینکه بالاترین رافت اسلامی در مورد فتنه گران اجرا شده است، افزود: نیازی به ورود نمایندگان برای خروج آنان از حصر نیست.
وی خاطرنشان کرد: فتنه گران و حامیان فتنه با سیلی قهر ملت ذلیل و خانه نشین شده اند و نمایندگان نباید وقت مجلس را برای این امور صرف کنند و اینگونه در مقابل ملت بایستند.
حجت الاسلام حسینی مجد گفت: ملت سراپا گوش به فرمان ولایت فقیه هستند و اگر نمایندگان به کارشان ادامه دهند،مردم آنها را بی جواب نمی گذارند.
وی در ادامه، آیین تحلیف رئیس جمهوری ایران و حضورمهمانان خارجی از سراسر جهان را برای نظام در بعد دیپلماسی و ایران هراسی بسیاراثر بخش ذکر کرد و گفت: اما برخی رفتارهای نمایندگان حیثیت و عظمت کشور را زیر سوال برده است.
امام جمعه اسدآباد یادآورشد: نمایندگان منتخب مردم و مجلس شورای اسلامی نهادی مقدس برای نظم بخشیدن و قانونگذاری کشوراست لذا رفتارهای غلط و حقارت آمیز خود را باید اصلاح کنند.
 مدیریت جناحی جواب نمی دهد
 رئیس جمهور متعلق به همه مردم کشور است پس مدیریت جناحی جواب نمی‌دهدبلکه باید مدیریت  شایسته‌محور جایگزین گردد
به گزارش همدان پیام، خطیب جمعه تویسرکان درآیین نمازجمعه این هفته گفت: داعش در حال شکست است به همین دلیل آمریکا به گسترش ناامنی در منطقه از جمله افغانستان روی آورده است، ضمن اینکه خودشان اقرار کردند ایجاد ناامنی در ایران برایشان چه قدر اهمیت دارد.
مرتضی موحدی افزود: رژیم صهیونیستی، تمام توان خود را به کار گرفته تا حزب‌ا... را شکست دهد اما نه تنها موفق نشدبلکه  با شکست سنگین نیز رسوا گردید .
موحدی  بابیان اینکه صنایع کوچک بخش مناسبی برای  بستر اشتغالزایی است بیان کرد: همه دولتمردان باید در راه احیای صنایع کوچک کوشاباشند  زیرا این مهم یکی از ارکان اقتصاد مقاومتی است.


بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com