اعلام برنامه ضربتی تبلیغات اعتماد ساز گردشگری ایران همدان پیام
 
 
چهارشنبه - 22 ارديبهشت 1400 - شماره 4033
 
امروز : يكشنبه ، 26 ارديبهشت 1400

Today : Sat, May 15, 2021
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * سال1400، تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها
ورود کاربران


logo-samandehi
 
کد مطلب:  104519 تاریخ انتشار:  1398-10-26 - 13:03 تعداد بازدید:  172
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

اعلام برنامه ضربتی تبلیغات اعتماد ساز گردشگری ایران

فرهنگی


 مدیرکل تبلیغات گردشگری با اعلام تهیه طرحی برای مدیریت شرایط پیش آمده کشور و کاهش اثرات آن روی گردشگری گفت: ۵ محور اصلی برای اعتمادسازی در گردشگری ایران در نظر گرفته شده است.
محمد ابراهیم لاریجانی مدیرکل بازاریابی و تبلیغات وزارت گردشگری گفت: تحلیل و پیش بینی‌های کارشناسی از دامنه تأثیرات منفی شرایط به وجود آمده بر اقتصاد گردشگری کشور و تمهید برای مقابله با آن، بررسی آمار مستند و واقعی از حجم تورها و رزروهای کنسل شده به تفکیک زمان و کشور مبدا، راهکارها و پیشنهادات برای اجرا در بازه زمانی 3 تا 5 ماهه برای مدیریت بحران و بازگشت به شرایط عادی و ثبات، اقدامات و تدابیر مدیریتی (سیاسی، اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی) توسط وزارت گردشگری و سایر وزارت خانه‌ها و نهادهای ذی‌نفع متناسب با مدیریت شرایط، زمانبندی، تقسیم کار و تعیین نقش برای هریک از ذی‌نفعان (بخش دولتی، خصوصی، انجمن‌ها؛ تشکل‌ها) به منظور پشتیبانی مادی، معنوی، فنی و مشاوره‌ای در اجرای برنامه تبلیغات اعتمادساز گردشگری ایران از جمله رئوس برنامه‌های اعتمادسازی گردشگری ایران است.
لاریجانی افزود: پس از کسب اطلاعات دقیق از میزان لغو تورها و اینکه برای چه فصلی و از چه مبدایی هستند و با تحلیل دامنه تأثیرات منفی اتفاقات اخیر بر اقتصاد گردشگری و با اخذ نظر فعالان بخش خصوصی، بویژه تور اپراتورها و آژانس‌های ورودی کار؛ ضمن مشورت با مبادی ذیربط مانند وزارت خارجه و سایر نهادها، نسبت به تهیه برنامه عملیاتی کوتاه مدت برای اجرا در بازه زمانی سه تا پنج ماه اقدام می‌کنیم.
مدیرکل بازاریابی و تبلیغات وزارت گردشگری با اشاره به اینکه با شروع تحولات اخیر دفتر بازاریابی و تبلیغات ضمن رصد روزانه شرایط، اقدام به تهیه این برنامه کرده و پیش نویس اولیه طرح به ویژه در بخش اقدامات و راهکارها حاضر است افزود: منتظر آمار و اطلاعات دقیق و مستند از میزان کنسلی تورها و رزروها هستیم.
به گزارش مهر ، نمی‌توان برنامه ریزی کرد ضمن اینکه باید بدانیم دقیقاً چند گروه با چه حجمی در چه زمانی و از کدام کشور لغو شده است و آیا تور قطعی پس از صدور ویزا کنسل شده یا رزروهای اولیه لغو شده‌اند و یا اینکه تور قطعاً کنسل شده یا کارگزار خارجی درخواست زمان دیگری را کرده است. چراکه هریک از این رفتارها پیام‌هایی با خود دارد که می‌بایستی متناسب با آن اقداماتی را برنامه ریزی کنیم.
لاریجانی با اشاره به مکاتبه‌ای که با تشکل‌های ملی گردشگری انجام شده اظهار امیدواری کرد که نظرات بخش خصوصی نیز به زودی دریافت و این برنامه‌ها تکمیل می‌شود همچنین در نظر داریم در هفته آتی طی جلساتی با انجمن‌ها و تشکل‌ها و صاحبنظران؛ طرح نهایی و تکمیل و مقدمات اجرای آن فراهم شود.
مدیرکل بازاریابی و تبلیغات وزارت میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری گفت: پیشنهاد اولیه این دفتر یک برنامه پنج ماهه است که از اول بهمن ماه ۹۸ آغاز و تا پایان خرداد ۹۹ ادامه می‌یابد البته در جلسات مشورتی این موضوع به شور گذاشته خواهد شد ضمن اینکه چنانچه تأمین منابع و تقسیم کار و تعیین نقش هریک از ذی‌نفعان بخش خصوصی و تشکل‌ها؛ انجمن‌ها و بخش‌های دولتی به درستی شکل بگیرد و همه باهم با همدلی و اتحاد از این برنامه به لحاظ مادی و معنوی و فنی و مشورتی پشتیبانی کنند، به زودی نه تنها به شرایط ثبات خواهیم رسید بلکه روند رو به رشد دو سال گذشته را هم می‌توانیم تکرار کنیم. این اقدامات با هوشمندی و اتحاد و همدلی و بسیج امکانات و توان موجود و با ایجاد هم افزایی میسر می‌شود.


بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com