قتل در کوهستان همدان پیام
 
 
پنجشنبه - 13 بهمن 1401 - شماره 4521
 
امروز : شنبه ، 30 تير 1403

Today : Fri, July 19, 2024
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * شعار سال ۱۴۰۳ جهش تولید با مشارکت مردم
ورود کاربران


عکس چاپخانه
logo-samandehi
 
کد مطلب:  138552 تاریخ انتشار:  1403-04-11 - 08:51 تعداد بازدید:  437
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

پرونده مرگ 5 جوان قزلجه رزن رمزگشایی شد
قتل در کوهستان

حوادث


با پیدا شدن اجساد 5 مرد جوان در ارتفاعات روستای قزلجه در استان همدان، تحقیقات پلیس برای کشف اسرار این جنایت هولناک آغاز شده است.

عصر پنجشنبه گذشته بود که 5مرد جوان از اهالی روستای قزلجه از توابع شهرستان رزن در استان همدان سوار بر 4موتورسیکلت، برای تفریح راهی ارتفاعات اطراف روستا شدند.

برخی از آنها با هم رابطه خویشاوندی داشتند و قرار بود شب را در کوهستان سر کنند و صبح به خانه برگردند اما صبح روز بعد بود که یکی از رهگذران که از آن حوالی می‌گذشت با اجساد غرق در خون 5مرد جوان روبه‌رو شد و پلیس را خبر کرد.

یکی از اهالی منطقه درباره این حادثه می‌گوید: 5جوانی که کشته شدند، همگی از اهالی روستای قزلجه بودند که در تهران کار می‌کردند و برای تفریح به روستا آمده بودند.

وی ادامه می‌دهد: وقتی از حادثه باخبر شدیم، راهی ارتفاعات اطراف روستا شدیم و کمک کردیم که اجساد را به پایین منتقل کنیم. ظاهراً در محل حادثه یک قبضه کلت پیدا شده و گفته می‌شود که عامل اصلی جنایت یکی از همین 5جوان است که پس از قتل بقیه، با شلیک گلوله به سرش خودکشی کرده است. آن‌طور که می‌گویند، او از قبل با بقیه جوان‌ها اختلاف شخصی داشته و با تهیه اسلحه، به بهانه تفریح همه را به ارتفاعات روستا کشانده و پس از کشتن بقیه، زمانی که در خواب بودند، به زندگی خودش هم پایان داده است.

او پس از جنایت یکی از موتورها را هم آتش زده و معلوم نیست انگیزه‌اش از این کار چه بوده است. براساس این گزارش، طاها نجفی احسان، دادستان شهرستان رزن نیز با بیان جزئیاتی از این حادثه گفته است: پس از پیدا شدن اجساد و انتقال آنها به پزشکی قانونی، هویت مقتولان احراز ودر معاینات اولیه معلوم شد که هر 5نفر از ناحیه سر هدف شلیک گلوله قرار گرفته‌اند و براساس ظواهر موجود به‌نظر می‌رسد علت و انگیزه قتل مسائل شخصی است. با این حال درخصوص چگونگی و نیز عامل یا عوامل این قتل تحقیقات در پلیس آگاهی بی‌وقفه و شبانه‌روزی ادامه دارد.

براساس بررسی‌های انجام گرفته از سوی کارآگاه پلیس آگاهی اختلافات شخصی عامل قتل 5 نفر در شهرستان رزن بوده است.

فرمانده انتظامی استان همدان در تشریح این موضوع در گفت وگو با ایرنا بیان کرد: 8تیرماه امسال پس از دریافت خبری مبنی بر فوت مشکوک 5 نفر در یکی از روستاهای شهرستان رزن رسیدگی به این موضوع در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان همدان قرار گرفت.

سلمان امیری افزود: بررسی‌های اولیه و اقدامات فنی پلیس از صحنه جرم، تحقیقات میدانی، معاینات پزشکی قانونی و همکاری‌ مقامات قضایی برای کشف راز این قتل انجام گرفت.

فرمانده انتظامی استان همدان ادامه داد: نتیجه این بررسی‌ها مشخص کرد که قتل توسط یکی از فوت‌شدگان به دلیل اختلافات شخصی انجام گرفته و در نهایت قاتل نیز اقدام به خودکشی کرده‌ است.

امیری اضافه کرد: تحقیقات پلیس در این خصوص ادامه دارد و گزارشات تکمیلی بزودی اعلام می‌شود.

جمعه گذشته پس از گزارش مردم بومی منطقه پیکر بی‌جان 5 نفر در اطراف ارتفاعات مشرف به روستای قزلجه از توابع شهرستان رزن کشف شده بود که به گفته دادستان این شهرستان هویت اجساد در بررسی‌های اولیه احراز و در معاینات نخستین مشخص شد که هر 5 نفر از ناحیه سر با سلاح گرم مضروب شده‌اند.

 


بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com