نمایشگاه صنایع‌دستی و سوغات محلی در پیاده راه اکباتان برگزار شد همدان پیام
 
 
دوشنبه - 22 مهر 1398 - شماره روزن
 
امروز : سه شنبه ، 23 مهر 1398

Today : Tue, October 15, 2019
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * 1398؛سال رونق تولید
ورود کاربران


logo-samandehi
 
کد مطلب:  94816 تاریخ انتشار:  1398-03-23 - 09:29 تعداد بازدید:  365
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

نمایشگاه صنایع‌دستی و سوغات محلی در پیاده راه اکباتان برگزار شد

اخبار


 معاون خدمات شهری شهرداری همدان گفت: پیاده راه های گردشگری، رابط اصلی و پیونددهنده فضاهای پویای شهری و گردشگران هستند و می توانند علاوه بر نقش اقتصادی و اجتماعی، عامل اساسی توسعه گردشگری شهری و حضور فعال گردشگران در فضاهای شهری، محسوب شوند.
علی ضمیر افزود: گسترش فضاهای پیاده موجب حفظ هویت مرکز شهر، کاهش بار ترافیکی آن، افزایش تعاملات اجتماعی، کمک به كسب و كار تجار و سر زندگي ساكنين محلي با جذب مردم از ساير نقاط شهر به پياده راه و ایجاد فضای با نشاط برای شهروندان می گردد.وی درباره هدف برگزاری نمایشگاه صنایع‌دستی در پیاده راه اکباتان یادآور شد: این نمایشگاه به مناسبت گرامیداشت هفته صنایع‌دستی و استفاده از ظرفیت پیاده راه در فعالیت های اجتماعی و فرهنگی و رونق اقتصادی بیشتر بازار برگزارشد.
معاون خدمات شهری بیان کرد: غرفه‌های نمایشگاه صنایع دستی و سوغات محلی توسط موسسه هنروران با همکاری شهرداری در اختیار صنعتگران و هنرمندان 19 استان کشور قرار گرفته است .
وی تصریح کرد: نمایشگاه صنایع‌دستی در قالب 56 غرفه عرضه و فروش محصولات صنایع‌دستی و سوغات محلی  تا ۲8 خرداد هر روز پذیرای علاقه‌مندان این حوزه است و محصولات ارائه‌شده در این نمایشگاه با تخفیف ویژه به مشتریان عرضه خواهد شد.
وی درباره برنامه‌های جانبی نمایشگاه صنایع‌دستی عنوان کرد: برپایی سیاه‌چادر به‌منظور انجام فعالیت‌های عشایری و پخت نان و غذاهای محلی و همچنین غرفه‌های عرضه کتاب با تخفیف ۵۰ درصدی، پارک بادی و شهربازی برای کودکان و هماهنگی با راننده های اسنپ جهت تردد شهروندان می باشد.
علی ضمیر اظهارکرد: به دنبال استفاده از ظرفیت‌های پیاده راه اکباتان همچنین نظر به اینکه قبلا بساط گستران ودست‌فروشان در آنجا مستقر بوده، مدیریت پیاده راه های شهرداری اقدام به برگزاری نمایشگاه صنایع دستی در این هفته نموده و در آینده نزدیک نیز این حوزه جهت کمک به پویایی اقتصاد پیاده راه اکباتان برنامه های فرهنگی پیش بینی کرده است.


بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com