حکم مقام معظم رهبری چراغ راه نماینده ولی فقیه در استان همدان پیام
 
 
پنجشنبه - 2 خرداد 1398 - شماره 3480
 
امروز : جمعه ، 3 خرداد 1398

Today : Fri, May 24, 2019
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * 1398؛سال رونق تولید
ورود کاربران


logo-samandehi
 
کد مطلب:  91403 تاریخ انتشار:  1397-12-23 - 10:35 تعداد بازدید:  88
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

حکم مقام معظم رهبری چراغ راه نماینده ولی فقیه در استان

یادداشت
 با انتشار حکم مقام معظم رهبری، حجت الاسلام شعبانی به عنوان نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه همدان به طور رسمی از جمعه این هفته کار خود را در این مسئولیت مهم و خطیر آغاز خواهد کرد.
در حکم رهبر فرزانه انقلاب ضمن تاکید بر جایگاه دینی، علمی و انقلابی استان همدان خطاب به شعبانی آمده است:" انتظار می رود با همه‌ توان در خدمت حرکت دینی و انقلابی آن خطه تلاش نمایید".
همچنین در این حکم بر همکاری با علمای دینی و فرزانگان دانشگاهی و فعالان عرصه‌های اجتماعی همکاری، پشتیبانی  از جوانان مؤمن و انقلابی، سلوک مردمی با همه‌ی قشرها به ویژه جوانان و تکریم خانواده‌های شهدا و ایثارگران تاکید شده است.
آنچه در این حکم مهم مشهود است توجه به ابعاد و شقوق  نظام مقدس جمهوری اسلامی است که در مبنا بودن احکام و قوانین  اسلامی از یکسو و جایگاه  مردمی نظام از سوی دیگر است.
همکاری با علمای دینی و چهره های دانشگاهی از اولویت ها و رویکردهای اصلی نماینده ولی فقیه در استان ها است چراکه انجام رسالت اصلی یعنی هدایت دینی و معنوی در گرو توجه به این مهم و بهره گیری از ظرفیت بزرگان دینی و علمی است.
بدون تردید نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه همدان نیز به این امر اهتمام ویژه خواهند داشت و در استفاده از ظرفیت علما و بزرگان استان به ویژه آیت ا... طه محمدی تلاش خواهند کرد.  
از طرفی  داشتن سلوک مردمی که مقام معظم رهبری تاکید ویژه‌ای بر آن داشته اند، از لوازم و پیش زمینه های موفقیت مسئولین نظام و بزرگان جامعه اسلامی از جمله  نمایندگان رهبری و ائمه جمعه است.
توجه به جوانان و پشتیبانی از این قشر توانمند نیز که رشد و آبادانی کشور و اعتلای نظام در گرو حضور موثر و نقش آفرینی آنها در عرصه های مختلف است، موضوع بسیار مهمی برای نماینده ولی فقیه در استان است.
 نکته پایانی اینکه حجت الاسلام شعبانی در تقارنی زیبا و نیکو مسئولیت خود را همزمان با ایام بزرگداشت شهدا آغاز می کند. 
این تقارن بعلاوه تاکید مقام معظم رهبری بر تلاش در براي تکریم خانواده های شهدا و ايثارگران که در حکم خود به شعبانی آورده اند، ترسیم کننده چشم انداز روشنی از رشد و تعالی معنوی و توفیق روزافزون مردم شریف استان و موفقیت نماینده ولی فقیه در استان است.
 

بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com