1401-05-171401-05-27bool(false) حق تویسرکانی‌ها این نیست همدان پیام
 
 
پنجشنبه - 27 مرداد 1401 - شماره 4386
 
امروز : پنجشنبه ، 27 مرداد 1401

Today : Thu, August 18, 2022
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * سال1400، تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها
ورود کاربران


عکس چاپخانه
logo-samandehi
 
کد مطلب:  125514 تاریخ انتشار:  1401-05-15 - 07:00 تعداد بازدید:  33
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

حق تویسرکانی‌ها این نیست

نویسنده : وحید الوندی

یادداشت


 در سفر نیم روزه عزت ا... ضرغامی- وزیر میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری- به تویسرکان شاهد بازدیدهای خوب و موثری بودیم که از قبل برای وی پیش بینی شده بود.
یکی از برنامه های خوب و امید بخش، رونمایی از طرح بازآفرینی و سامان دهی بارگاه حیقوق نبی(ع) بود که می تواند در آینده ای نه چندان دور ثمرات چشمگیر اقتصادی، فرهنگی، زیارتی و رفاهی را برای تویسرکان به ارمغان می اورد.
در این میان اما به ناگاه انتشار یک فیلم کوتاه از سخنان وزیر میراث فرهنگی با یکی از شهروندان تویسرکانی رسانه ای شد و بازنشر زیادی در فضای مجازی پیدا کرد.
تیم رسانه ای آقای وزیر انگار از ابتدایی ترین اصول کار رسانه ای و حتی اصول اخلاقی بی اطلاع هستند که در خواست کاملاً شخصی یک بانو را که خواستار کمک برای حل مشکلاتش هست را بدون روتوش کردن چهره وی در فضای مجازی رها می کنند تا دست به دست بچرخد و آسیب های خود را نشان دهد.
حالا آیا انتشار این فیلم واقعاً هدفش این بود که وزیر را مردمی نشان دهد و واقعاً این هدف محقق شد؟!
آیا یکی از رهاورد تبلیغاتی وزیری که نام فاخر میراث فرهنگی و ظرفیت های گردشگری را با خود یدک می شود باید یک چنین فیلمی باشد یا اینکه معرفی هدفمند جاذبه های گردشگری، توانمندی های اقلیمی و گنجینه هنری تویسرکان باید در این گونه گزارش های سفر وزیر نتیجه کار باشد؟
درست است که مردم تویسرکان در زمینه های اقتصادی و معیشتی با مشکلاتی روبه رو هستند اما آیا این مشکلات فقط و فقط مخصوص مردم تویسرکان است و در هیچ نقطه از این کشور وجود ندارد که حالا باید با ضعف شدید تیم رسانه ای آقای وزیر برجسته شود؟!
در خوشبینانه ترین حالت می توان گفت چون ایشان در واقع نماینده هیات دولت در تویسرکان بودند خواسته اند که یک نگاه جامع و فراگیر به مشکلات شهرستان داشته باشند.
تیم رسانه ای آقای وزیر به خاطر زیر پا گذاشتن حداقلی ترین معیارهای اخلاقی و انسانی و به حاشیه بردن ظرفیت ها و توانمندی های کم نظیر شهرستان تویسرکان در حوزه میراث فرهنگی و جاذبه های گردشگری کاری کرد که احساسات تویسرکانی‌ها را جریحه دار کند و حالا باید این تیم حرفه‌ای جبران مافات کنند باید از مردم تویسرکان عذر‌خواهی کنند شاید مردم این شهرستان کمی آرام گردند.


بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com