عكس جديد معاون عمراني استاندار را در پروفايل شخصي‌اش ببينيد همدان پیام
 
 
سه شنبه - 1 خرداد 1397 - شماره 3199
 
امروز : سه شنبه ، 1 خرداد 1397

Today : Tue, May 22, 2018
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * ---(( سال 1396 اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال ))---
ورود کاربران


کانال همدان پیام
logo-samandehi
 
کد مطلب:  83764 تاریخ انتشار:  1396-11-17 - 05:45 تعداد بازدید:  242
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

عكس جديد معاون عمراني استاندار را در پروفايل شخصي‌اش ببينيد

نویسنده : مهدي ناصرنژاد

اجتماعی

آقاي محمودرضا عراقي، معاون عمراني استاندار همدان كه خود يكي از مديران بومي و قديمي استان مي‌باشد، چند روز پيش عكس جالبي روي پروفايل شخصي گوشي همراه خويش گذاشته بود كه اين عكس بسيار ديدني و تأمل‌برانگيز بود.
اين عكس درشت كنار يك گزارش خبر در يكي از روزنامه‌هاي همدان چاپ شده بود و نكته جالبش اينجاست كه يك باغبان يا ميوه‌فروش خوش‌سليقه‌اي ورق روزنامه را براي حفظ سلامت و تازگي ميوه‌هاي خود ته يك سبد قرار داده و ميوه‌هاي ريز و درشت را داخل آن چيده بود. البته روزنامه از جمله محصولات فرهنگي است كه در همه ادوار تاريخ جزو اشياي دو سر طلاست كه هم مي‌شود آن را مطالعه كرد و سرگرم شد و هم مي‌شود به عنوان يك كالاي باطله هرگونه استفاده بهينه را از آن به عمل آورد.
معمول‌ترين كاربري روزنامه باطله، تميز كردن انواع شيشه خانه و مغازه و ماشين يا پيچيدن و عايق‌بندي اشياي شكستني و اين آخري هم استفاده در كار باغداري و حمل امن ميوه و تره‌بار است. البته شخص آقاي عراقي بسيار خوش‌عاقبت است كه به چشم خويش مي‌بيند چه بر سرنوشتش آمده است؛ چراكه اغلب آدم‌هاي خوش‌خيال هرگز نمي‌دانند و نمي‌خواهند بدانند وجودشان و حاصل فعاليت و ايده‌هايشان چه بازتاب و چه جايگاهي در بطن جامعه دارد. اما در همين حال آقاي عراقي آنقدر متواضع و واقع‌بين هست كه عكس و مطالب خوش‌عاقبت خود را براي عبرت همگان در پروفايل گوشي همراه بگذارد و تفهيم كند كه اي دوستان و آقايان مدير و مسئول، چندان بر خود و مقام و ميز خود غرّه نشويد كه سرنوشت همه ما همين است و مردم بهترين استفاده ممكن را از ما و عكس و ايده‌هاي ما خواهند برد!
كار ستودني آقاي عراقي يك نكته ديگر هم دارد و آن انعكاس دوباره تصوير و گزارش خبري خود مي‌باشد و چه بسا كساني كه يك بار و مدت‌ها قبل گزارش معاون عمراني استاندار همدان را در روزنامه و پيش روي خود ديده‌اند، يكبار ديگر هم همان مطلب و موضوع را در پروفايل گوشي همراه او از نظر خواهند گذراند.
يادمان باشد بعد از اين اگر چنين بلايي سر عكس و عنوان ما آمد، سعي نكنيم آن را امحا كنيم تا ديگران متوجه چنين سرنوشتي نشوند! و بهترين كار همان است كه معاون محجوب و كم‌ادعا و واقع‌بين استاندار انجام داد و هر كس هم ديد، تحسين كرد!

 


بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com