هنوز نمی‌توانیم درباره سلامت آب تالوار اظهارنظر کنیم همدان پیام
 
 
دوشنبه - 4 مهر 1401 - شماره 4417
 
امروز : سه شنبه ، 5 مهر 1401

Today : Mon, September 26, 2022
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * 1401،تولید، دانش بنیان ، اشتغال آفرین
ورود کاربران


عکس چاپخانه
logo-samandehi
 
کد مطلب:  126745 تاریخ انتشار:  1401-06-31 - 16:32 تعداد بازدید:  80
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

دادستان همدان:
هنوز نمی‌توانیم درباره سلامت آب تالوار اظهارنظر کنیم

اخبار


 دادستان همدان در پاسخ به افکار عمومی درباره سلامت آب تالوار گفت: هنوز آب سد تالوار به تصفیه‌خانه‌های همدان نرسیده است تا بتوانیم در رابطه با سلامت آن اظهارنظر کنیم.

به گزارش ایسنا، حسن خانجانی پیرامون اعلام نتیجه آزمایش سلامت آب تالوار افزود: آب باید به تصفیه‌خانه برسد تا بتوانیم آن را آزمایش کنیم چراکه قبل از آن، آب سد با آب چاه‌ها مخلوط می‌شود و نتیجه آزمایش هر چه باشد تغییر می‌کند.
وی خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه هنوز آب به تصفیه‌خانه همدان نرسیده نمی‌توان در رابطه با سلامت آن چیزی اعلام کرد چون مهم آبی است که بر سر سفره مردم می‌رسد.
این در حالی‌است که استاندار همدان شامگاه دوشنبه در بیست و دومین نشست اعضای شورای تأمین آب استان همدان، در رابطه با وضعیت سلامت آب تالوار که قرار است به همدان منتقل شود، از سلامت آب تالوار براساس نتایج آزمایشات دانشگاه علوم پزشکی همدان و تهران، وزارت نیرو و چند دستگاه دیگر خبر داد.
قاسمی‌فرزاد گفت که براساس آزمایشات دانشگاه علوم پزشکی همدان و تهران، وزارت نیرو و چند دستگاه دیگر که ما مأمور کردیم، در مجموع نتیجه آزمایشات این است که نگرانی در این زمینه وجود ندارد و به جرأت اعلام می‌کنیم تصفیه خانه شهید بهشتی و تصفیه خانه مهاجران جزء تصفیه خانه‌های پیشرفته و مدرن ما هستند که می‌توانند همه آلودگی‌ها و فلزات سنگین را تصفیه و سلامت آب را تضمین کنند.
  آب همدان سالم است
رئیس مرکز پژوهش‌های شورای اسلامی‌شهر همدان هم در بازدید از تصفیه‌خانه شهید بهشتی همدان درباره آب موجود در همدان اعلام کرد که آب شهر همدان سالم و عناصر موجود در آن برابر استانداردهاست.
به گزارش روابط عمومی شورای شهر همدان، سعید نظری گفت: تصفیه آب آشامیدنی شهر همدان با روش‌های پیشرفته در تصفیه‌خانه شهید بهشتی انجام می‌شود و خوشبختانه کیفیت آب شرب همدان در حد استاندارد است.
وی افزود: کارشناسان مرکز بهداشت و شرکت آب و فاضلاب به طور شبانه‌روز کیفیت آب را از نظر وجود احتمال آلودگی‌های میکروبی بررسی کرده و پایش داده و با کلرسنجی‌های انجام شده مقدار کلر باقی مانده در شبکه نیز در حد مجاز است و آب مورد استفاده شهروندان هیچ‌گونه مشکلی برای شرب و بهداشت ندارد.

 


بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com