1398-01-261398-02-05bool(false) قارچ در کشتی نهاوند نیست همدان پیام
 
 
پنجشنبه - 5 ارديبهشت 1398 - شماره 3456
 
امروز : پنجشنبه ، 5 ارديبهشت 1398

Today : Thu, April 25, 2019
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * 1398؛سال رونق تولید
ورود کاربران


logo-samandehi
 
کد مطلب:  87259 تاریخ انتشار:  1397-09-13 - 14:41 تعداد بازدید:  68
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

رد يک ادعا از سوي مربي نهاوندي‌ها
قارچ در کشتی نهاوند نیست

ورزشی
 مربی کشتی نهاوند گفت: قارچ در کشتی نهاوند آنچنان‌که می‌گویند وجود ندارد.
داریوش کمروند اظهار کرد: متأسفانه مسأله قارچ در کشتی نهاوند ابزاری شد تا هر شخص ورزشی و غیره ورزشی که با رئیس هيأت کشتی و یا اداره ورزش شهرستان مشکلی داشت، به این مسأله دامن بزند آن‌هم نه برای کمک به کشتی نهاوند بلکه برای رسیدن به اهداف و انتقام‌گیری‌های شخصی به این وسیله که در این زمینه بنده به‌عنوان مربی کشتی نهاوند متأسف هستم.
وی در گفت‌وگو با ایسنا، با بیان اینکه قارچ بهانه‌ای شد تا برخی مشکلات خود را کنار بگذارند و پای کشتی و قارچ را به میان بکشند، تصریح کرد: افرادی در این زمینه ورود کردند که اصلاً ورزشی نبوده و نیستند.
این مربی کشتی با اشاره به اینکه در ابتدای بیان این موضوع هدف ما ایجاد حساسیت برای جلب ‌توجه بیشتر مسئولان و رفع مشکلاتی همچون دوش و سیستم گرمایشی بود، عنوان کرد: فایل صوتی درخواست من از برخی رسانه‌ها موجود است اما متأسفانه عده‌ای در پشت پرده و داخل و خارج از شهرستان به دنبال از بین بردن وجهه کشتی نهاوند بوده و هستند و اعلام می‌کنند قارچ کشتی نهاوند را خورد در صورتی‌که خلاف واقع است.
وی افزود: شاید قارچ به سبب وجود ارتباط‌های بدنی کشتی‌گیران در مکان‌های دیگر باشد و به هم منتقل کنند و این امر در کشتی عادی و رایج است.
کمروند بیان کرد: امروز افرادی هستند که با حربه قارچ کشتی‌گیران و کشتی نهاوند را هدف قرار داده‌اند بنابراین از همه ورزشکاران و دلسوزان ورزش تقاضا داریم کمک کنند این حواشی از کشتی نهاوند دور شود.
وی درباره شاهین فاطمی که ابتلای او به قارچ رسانه‌ای شد، گفت: نظریه بیمارستان درباره این کشتی‌گیر این بود که او به عفونت بافتی دچار شده و بنابه گفته پزشک معالج‌اش ممکن بود که قارچ هم باشد.
مربی کشتی نهاوند با تأکید بر اینکه در مصاحبه‌ای که بنده داشتم گفتم شاهین فاطمی به سلولیت مبتلا شده اما شاید قارچ هم باشد، اظهار کرد: متأسفانه با برخی شیطنت‌های رسانه‌ای به آنچه گفتیم کامل پرداخته نشد چرا که برخی به دنبال تضعیف کشتی نهاوند هستند و امروز کشتی‌گیران سایر شهرستان‌ها با توجه به برجسته شدن این موضوع به نهاوند نمی‌آیند.
وی ادامه داد: در حال حاضر تمرینات ما به‌صورت ۹ جلسه صبح و بعدازظهر در هفته در حال اجراست و در حال آماده‌سازی «مسعود کمروند» برای حضور در مسابقات انتخابی آسیایی و «علیزاده، علی‌بخشی و قپانوری» هم برای حضور در مسابقات انتخابی تیم ملی کشتی جوانان هستیم.
این مربی کشتی با اشاره به اینکه کشتی‌گیران نیازمند حمایت روحی هستند، گفت: به طور قطع کشتی‌گیران نهاوند امسال افتخارات بزرگی برای شهرستان به ارمغان خواهند آورد.
وی با بیان اینکه مشکل سیستم گرمایش حل‌شده و دوش آب گرم در سالن کشتی هم در حال رفع است، اظهار کرد: بنده در عمل انجام‌شده قرار گرفتم، امروز بزرگان کشتی نهاوند و دوستان بنده که روزی روی یک تشک کشتی می‌گرفتیم به علت حواشی به وجود آمده برای این مسأله از من ناراحت هستند اما امیدوارم این مسأله به پایان برسد تا بیش از این کشتی نهاوند را تحت‌الشعاع خود قرار ندهد.
کمروند در پایان بار دیگر اظهار کرد: قارچ در کشتی نهاوند آن‌چنان‌که برخی گفتند نبوده و نیست.

بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com