1401-05-171401-05-27bool(false) درخشش دانش‌آموزان همدانی در مسابقات فرهنگی و هنری فردا همدان پیام
 
 
پنجشنبه - 27 مرداد 1401 - شماره 4386
 
امروز : پنجشنبه ، 27 مرداد 1401

Today : Thu, August 18, 2022




ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * سال1400، تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها
ورود کاربران


عکس چاپخانه
logo-samandehi
 
کد مطلب:  125522 تاریخ انتشار:  1401-05-15 - 10:11 تعداد بازدید:  44
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

درخشش دانش‌آموزان همدانی در مسابقات فرهنگی و هنری فردا

اجتماعی

 
مدیرکل آموزش‌وپرورش استان همدان از درخشش دانش‌آموزان استان همدان در مرحله کشوری مسابقات فرهنگی و هنری خبر داد.
محمود نقوی با اعلام این خبر، اظهار کرد: دانش‌آموزان استان همدان در چهلمین جشنواره فرهنگی ‌و هنری فردا در رشته‌های آفرینش‌های ادبی، رسانه و فضای مجازی، هنرهای نمایشی، هنرهای دستی و تجسمی خوش درخشیدند و موفق به کسب ۲۷ رتبه برتر کشوری شدند.
نقوی بابیان اینکه مسابقات فرهنگی هنری در چهار مرحله آموزشگاهی، منطقه‌ای، استانی و کشوری برگزار می‌شود، تصریح کرد: چهلمین دوره مسابقات فرهنگی هنری با حضور پررنگ دانش‌آموزان استان در مرحله آموزشگاهی آغاز و پس از برگزاری مرحله آموزشگاهی، شهرستانی و ارزیابی غیرحضوری آثار در استان، درمجموع  ۱۵۵ اثر به دبیرخانه کشوری جشنواره فردا ارسال شد که حاصل این حضور کسب ۲۷ رتبه اول تا سوم و برگزیده کشوری بود.
وی مطرح کرد: در این دوره از مسابقات؛ یاسین اصغری از ملایر در رشته نرم‌افزار موبایل، آمنه شیرمحمدی از رزن در رشته ویدئوکست، احسان عبدلی از ملایر در رشته تذهیب و صالح شعبانی از ناحیه دو همدان در رشته طراحی بامداد، موفق به کسب رتبه اول در کشور شدند.
مدیرکل آموزش‌وپرورش استان ادامه داد: فاطمه سعادت از رزن در رشته ویدئوکست، سینا قنبری از ملایر در رشته تذهیب، سما نگهدار از ملایر در رشته گواش و مریم آسیایی از ناحیه یک همدان در رشته دومینو، رتبه‌های دوم کشوری این دوره از مسابقات را کسب کردند. نقوی افزود: امیرحسین علیزاده از ملایر در رشته شعر، عطیه افشاری از ملایر در رشته نرم‌افزار موبایل، مریم زارع از ملایر در رشته ویدئوکست، کیارش شیروانی از ناحیه دو همدان در رشته مونولوگ، مهدیه بختیاری از ناحیه دو همدان در رشته نقالی، مهسا اسماعیلی از ناحیه یک همدان در رشته شکسته‌نستعلیق، زهرا مرادی علی‌آبادی از جوکار در رشته منبت‌کاری و آرین فرحی از اسدآباد در رشته مجسمه‌سازی به رتبه سوم کشور در این دوره از مسابقات رسیدند. وی خاطرنشان کرد: فاطمه بهرامی از کبودراهنگ در رشته داستان، تینا چهاردولی از ملایر در رشته داستان، محمدمتین قهرمانی از درگزین در رشته داستان، ریحانه فتاحی از بهار در رشته پادکست، نیایش نوابی از ملایر در رشته خط نستعلیق، ابوالفضل وثیقی‌احقر از اسدآباد در رشته گلیم‌بافی، یگانه کاظمی از ملایر در رشته قلم‌زنی، سیدمهدی شریفی مفید از ناحیه دو همدان در رشته پادکست، رومینا موسی‌وندی از ناحیه یک همدان در رشته مجری‌گری، پرنیا صفری از اسدآباد در رشته ادبی و ابوالفضل تکرلی از ناحیه دو همدان در رشته پته‌دوزی، افراد شایسته تقدیر این دوره از مسابقات شدند.


بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com