راه‌اندازی «رادیوشهر» برای همدانی‌ها همدان پیام
 
 
پنجشنبه - 26 مهر 1397 - شماره 3316
 
امروز : جمعه ، 27 مهر 1397

Today : Fri, October 19, 2018
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * "1397،سال حمایت ازکالای ایرانی"
ورود کاربران


logo-samandehi
 
کد مطلب:  83476 تاریخ انتشار:  1396-10-24 - 05:45 تعداد بازدید:  152
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

راه‌اندازی «رادیوشهر» برای همدانی‌ها

اخبار

■ مدیر کل صداوسیما: هدف این رادیو اطلاع‌رسانی به موقع است
 مدیرکل صداوسیمای مرکز همدان از راه‌اندازی «رادیوشهر» در آینده نزدیک خبر داد و گفت: در حال حاضر ساختمان رادیوشهر ملایر آماده و تحویل صداوسیما شده است.
مهدی دهقان‌نیری در گفت‌وگو با فارس با بیان اینکه در حال حاضر ساختمان رادیوشهر ملایر آماده و تحویل صداوسیما شده که 22 بهمن‌ماه امسال افتتاح می‌شود، افزود: حوزه بحران‌ها از طریق رادیوهای شهری در سازمان صداوسیما دنبال می‌شود.
وی با بیان اینکه بحران‌های طبیعی و انسان‌ساز از جمله بحران‌هایی هستند که نیاز به اطلاع‌رسانی سریع و به موقع در محل را دارد، افزود: اگر در زلزله کرمانشاه یک رادیو محلی و شهری بود که افراد را از پیش زلزله اول تا زمان وقوع زلزله اصلی آگاه می‌کرد شاید تعداد کمتری از هموطنان جان خود را از دست می‌دادند.
مدیرکل صداوسیمای مرکز همدان با اشاره به اینکه هموطنان باید نگاه بحرانی به زلزله‌های بالای 4 ریشتر داشته باشند، یادآور شد: در حال حاضر رسانه زلزله‌های با قدرت بالا را اطلاع‌رسانی می‌کند و فعالیت «رادیوشهر» هم در رابطه با بحران‌هایی همچون سیل و حوادث دیگر تعریف شده است. وی با بیان اینکه ما به دنبال آن هستیم رادیوهای شهری را راه‌اندازی کنیم، گفت: به شورای اسلامی شهر همدان نیز پیشنهاد شده تا بتوانیم رادیو شهری همدان را نیز همانند ملایر راه‌اندازی کنیم.
دهقان‌‌نیری با بیان اینکه در صدد آن هستیم تا علاوه بر پوشش اخبار در شرایط بحرانی، استفاده بهینه از «رادیو شهر همدان» داشته باشیم، خاطرنشان کرد: پخش زنده مذاکرات شورای اسلامی شهر و یا موضوع ترافیک شهری را می‌توان از جمله مواردی برشمرد که در کنار بحران‌ها از رادیو شهر پخش خواهد شد.
وی با اشاره به اینکه ما معتقدیم برنامه‌ها باید از حالت یک‌سویه بودن خارج شود تا با تنوع بخشیدن به برنامه‌ها مخاطبان بیشتری داشته باشیم، افزود: در استان موضوعات بسیاری داریم که می‌توانیم به آنها بپردازیم.
مدیرکل صداوسیمای همدان با اشاره به اینکه ما روش‌های مختلفی برای تولید برنامه و انعکاس آن به‌صورت جذاب در این مرکز داریم و می‌توانیم بسیاری از مسائل را به مردم آموزش دهیم اظهار کرد: افتتاح و راه‌اندازی رادیو شهر همدان و پرداختن به موضوعات مرتبط با این عرصه خواست ما است که امید است بزودی محقق شود.


بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com