1400-01-211400-01-31bool(false) 1400-01-211400-01-31bool(false) تداوم انتقاد و سهم‌خواهی از هیأت کشتی استان همدان پیام
 
 
سه شنبه - 31 فروردين 1400 - شماره 4015
 
امروز : سه شنبه ، 31 فروردين 1400

Today : Tue, April 20, 2021
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * سال1400، تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها
ورود کاربران


logo-samandehi
 
کد مطلب:  116770 تاریخ انتشار:  1400-01-18 - 09:08 تعداد بازدید:  65
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

تداوم انتقاد و سهم‌خواهی از هیأت کشتی استان

ورزشی

 این روزها منتقدان سنتی و یک دهه پیش کشتی همدان بار دیگر عَلم اختلاف با کادر فعلی هیأت کشتی را برافراشته‌اند و انگار برنامه‌ای برای پایان دادن به سهم‌خواهی از کشتی استان ندارند.
به گزارش فارس، کشتی همدان نزدیک به ده سالی می‎شود که آبستن حواشی زیادی است و دوبنده‌پوشان این استان با حریفی به نام حاشیه دست‌وپنجه نرم می‎کنند.
جلال صابریون، علی رحیمی‌فر و حمیدرضا درویشی چهره‌هایی هستند که سال‌ها هدف پیکان انتقادات مدعیان کشتی قرار گرفتند و حتی بودند افرادی که در این راه نیز دستان افراد حاشیه‌ساز، صورتشان را نوازش کرد.
حال این‌بار همین افراد حاشیه‌ساز و پرمُدعای کشتی استان به سراغ رئیس فعلی هیأت کشتی استان رفته‌اند و بی‌امان درحال حاشیه‌سازی و سنگ‌اندازی برای او هستند.
حمیدرضا یاری بارها اعلام کرده به‌واسطه دعوت جامعه کشتی استان این سمت را پذیرفته‎ اما می‎بینیم که امروز در میانه راه، پوست موز زیر پایش انداخته و نمی‌گذارند مسیر خود را ادامه دهد، این افراد مشخص نیست چه موقع می‎خواهند دست از سهم‌خواهی کشتی استان بردارند و برای یکبار هم که شده خاموش شوند و بگذارند ورزش اول همدان مسیر درست خود را طی کند.
به اذعان کارشناسان گوش‌شکسته، کشتی استان در دوران حمیدرضا یاری مسیر پیشرفت و بازگشت به روزهای اوج خود را طی می‎کند و اگر با همین روند ادامه دهد دوباره شاهد کسب مدال‌های بین‎المللی برای کشتی همدان خواهیم بود.
این افراد منتقد که تعدادشان از انگشتان 2 دست هم تجاوز نمی‎کند بارها به راه‌های مختلف مسائلی را به‌وجود آورده‌اند و حتی در مباحث کشوری نیز روند غلط خود را ادامه داده‌اند و کار را به‌جایی رسانده‌اند که به‌خاطر درگیری فیزیکی و ایجاد حاشیه در اردوی تیم ملی عذرشان را خواسته‌اند.
حال بهانه‌تراشی کرده و از حضور یک مربی دیگر در اردوی ملی‌پوشان جوان و نوجوان گرفته تا نبود حمایت در بازگشت به تیم ملی بزرگسالان، آسمان به ریسمان دوخته و دوباره تیغ انتقادات خود را تیز کرده‌اند تا به جان و پیکره بی‎رمق کشتی همدان آسیب برسانند.
نکته ماجرا وقتی جالب می‌شود که همین دوستان قهرمان که عناوین خوبی هم در کشتی دارند، خود در رأس کادر اجرایی هیأت کشتی استان قرار داشته و بارها در دوره‎های مختلف استعفا کرده و عملکرد ضعیف خود را با چند انتقاد ساده و البته یک استعفا، مخفی نگه‎داشته‌اند تا فرار روبه جلو خود را ادامه دهند.
این مدعیان کشتی استان بهتر بود تا پایان دوره 4 ساله یاری، بر مسند کشتی همدان صبر را پیشه می‎کردند سپس انتقاد خود را مطرح کنند نه اینکه طبق عادت قدیمی خود در اواسط کار یک رئیس، کشتی همدان را چنان وارد حاشیه کنند که عنان کار از دست کادر اجرایی هیأت خارج شود و نتوانند تمرکز خود را به پیشرفت کشتی و اجرای برنامه‌های تدوین‌شده معطوف سازند.
امیدواریم سهم‌خواهی این افراد از کشتی هرچه سریعتر تمام شود و گله و شکایت بردن به استاندار و فرماندار و مدیرکل و رئیس فدراسیون را روزی پایان دهند و بگذارند یک بار هم که شده، کشتی همدان روی خوش دیده تا عقب‌ماندگی ده ساله خود را پایان دهد.


بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com