1403-03-201403-03-30bool(false) رئیس هیأت ورزشی 3‌گانه همدان انتخاب شد همدان پیام
 
 
پنجشنبه - 13 بهمن 1401 - شماره 4521
 
امروز : چهارشنبه ، 30 خرداد 1403

Today : Wed, June 19, 2024
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * شعار سال ۱۴۰۳ جهش تولید با مشارکت مردم
ورود کاربران


عکس چاپخانه
logo-samandehi
 
کد مطلب:  138188 تاریخ انتشار:  1403-03-16 - 10:07 تعداد بازدید:  117
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

رئیس هیأت ورزشی 3‌گانه همدان انتخاب شد

ورزشی


علی خدابنده لو به عنوان رئیس هیأت ورزش‌های 3 گانه استان همدان انتخاب شد.
مجمع انتخابات رئیس هیأت 3‌گانه استان همدان به ریاست علی حقیقی مدیرکل ورزش و جوانان و نایب رئیسی مجتبی راشدی دبیر فدراسیون 3گانه و با حضور سایر اعضای رأی‌دهنده برگزار شد.

در این مجمع علی خدابنده لو با کسب یازده رأی از 11رأی مأخوذه به مدت 4سال به عنوان رئیس هیأت ورزش‌های 3گانه استان همدان معرفی شد.

به گزارش ایرنا، همچنین در این مجمع اکرم اسدی به عنوان نائب رئیس؛ ستار سلطانی به عنوان خزانه‌دار؛ محمدرضا قربانی؛ معید جعفری؛ علی امینی به عنوان اعضای هیأت رئیسه و علی علی‌آبادی به‌عنوان بازرس قانونی انتخاب شدند.

مدیرکل ورزش وجوانان استان همدان در این مجمع گفت: تعداد ورزشکاران، تبلیغات، استقبال عمومی و شناخت عمومی در این رشته در سالیان گذشته بسیار محدود بوده است.

علی حقیقی افزود: انتظار داریم رئیس جدید این هیأت به دنبال ترویج و گسترش این رشته مفرح و پرهیجان در سطح استان باشد.

وی خاطرنشان کرد: باید شهرستان‌ها فعال شوند و از ظرفیت دستگاه‌های‌های اجرایی مانند نیروهای انتظامی و دانشگاه‌ها و آموزش‌وپرورش استفاده کرد.

دبیر فدراسیون ورزش‌های 3گانه همدان نیز در این مجمع گفت: ورزش 3گانه یکی از رشته‌های موفق در سطح کشور طی سال‌های اخیر بوده و همدان نیز در گذشته جزو افتخارآفرینان کشور در این ورزش محسوب می‌شود.

مجتبی راشدی افزود: استان همدان به لحاظ ویژگی جغرافیایی و کوهستانی یکی از بهترین مناطق برای رونق ورزش 3گانه است و می‌تواند به عنوان یکی از قطب‌های مهم این ورزش تبدیل شود.

وی اضافه کرد: انتظار می‌رود رئیس جدید هیأت ورزش 3گانه استان همدان نسبت به استعدادیابی و ترویج این رشته ورزشی برنامه‌ریزی لازم را داشته باشد تا بتوانیم در 4 سال آتی به موفقیت‌های ارزنده دست یابیم.

این مسئول ورزشی با تأکید بر اینکه رشته‌های موفق و مدال‌آور از حمایت ویژه دستگاه ورزش همدان برخوردار هستند، گفت: ورزش 3گانه استان همدان این ظرفیت را برای تبدیل شده به رشته‌ای موفق و مدال‌آور دارد.

راشدی افزود: روسای جدید هیأت‌های 3گانه باید با انگیزه مضاعف در راستای تغییر و ارتقاء جایگاه هیأت در امر استعدادیابی، پرورش قهرمانان، همگانی شدن ورزش و ترویج ورزش در بین آحاد جامعه تلاش لازم را داشته باشند.

 تنیس روی میز بانوان همدان در کشور بی‌رقیب است

مدیرکل ورزش و جوانان همدان همچنین در دیدار با ستایش ایلوخانی قهرمان تنیس روی میز جوانان آسیا گفت: تنیس روی میز بانوان این استان در کشور بی‌رقیب است و امیدواریم در المپیک ۲۰۲۸ شاهد حضور نمایندگان همدان باشیم.

علی حقیقی اظهار کرد: تنیس بازانی مانند شیما صفایی، ستایش ایلوخانی و سایر قهرمانان جزو افتخارات ارزنده ویترین ورزش استان همدان محسوب می‌شوند.

وی بیان کرد: استان همدان هم‌اکنون در تمامی رده‌های سنی دارای قهرمانان ارزنده در رشته تنیس روی میز است که هر یک آینده درخشانی دارند.

حقیقی با قدردانی از موفقیت‌های کسب شده در رشته تنیس روی میز گفت: تنیس روی میز جزو هیأت‌های ورزشی ستاره‌ساز در سطح استان است.

وی اضافه کرد: همواره حامی استعدادهای ورزش استان هستیم و معتقدم باید سرمایه‌گذاری لازم بر نخبه‌های قهرمان رشته‌های مختلف انجام بگیرد.

وی با اشاره به اینکه نگاه ویژه به قهرمانان ورزشی و هیأت‌های نخبه‌پرور داریم، گفت: هیأت‌های ورزشی که بتوانند در ورزش قهرمانی درخشش لازم را داشته باشند، مورد حمایت قرار می‌گیرند.

حقیقی خاطرنشان کرد: امروزه تنیس روی میز همدان حرف اول را در رده بانوان کشور می‌زند و این موفقیت حاصل برنامه‌ریزی هیأت و عملکرد درخشان مربیان سازنده در پرورش ورزشکاران نخبه است.

مدیرکل ورزش همدان اضافه کرد: باید این روند روبه‌رشد حفظ شود تا بتوانیم در دوره‌های آینده مسابقات بین‌المللی به موفقیت‌های ارزنده دست یابیم.

وی با اشاره به اینکه ایلوخانی جزو نسل‌های نخبه و ماندگار تنیس روی میز کشور در سال‌های اخیر به شمار می‌رود که توانسته در رده‌های سنی نوجوانان و جوانان به شکل مناسب رشد و درخشش داشته باشد.

وی بیان کرد: موفقیت تنیس روی میز همدان فقط مختص ایلوخوانی و صفایی نیست بلکه عملکرد درخشان او سبب شد تا سایر استعدادهای این ورزش با الگو قرار دادن این نابغه تنیس، همدان را به قطب پرورش نخبه‌ها تبدیل کنند.

وی با قدردانی از تلاش مربیان سازنده تنیس روی میز همدان گفت: استعدادهای نوظهور و افتخارآفرین همدان حاصل دسترنج مربیانی مانند زهره ابوطالبیان، فرهاد ظهیری، نادر شاملو، سپهر قیاسی و بسیاری از مربیان هستند.

 


بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com