اشتباهات گذشته برای حضور در لیگ برتر کشتی تکرار نخواهد شد همدان پیام
 
 
چهارشنبه - 7 خرداد 1399 - شماره 3764
 
امروز : پنجشنبه ، 8 خرداد 1399

Today : Thu, May 28, 2020
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * 1399؛سال جهش تولید
ورود کاربران


عید سعید فطر مبارک
چاپ لیبل و لفاف های بسته بندی
logo-samandehi
 
کد مطلب:  108712 تاریخ انتشار:  1399-02-31 - 13:21 تعداد بازدید:  107
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

اشتباهات گذشته برای حضور در لیگ برتر کشتی تکرار نخواهد شد

ورزشی

برای حضور در لیگ برتر کشتی تمامی جوانب را به خوبی در نظر خواهیم گرفت و از اتفاقاتی که در گذشته رقم خورده برای برنامه‌ریزی دقیق و مناسب درس خواهیم گرفت تا اشتباهاتی که طی سالیان گذشته از حضور همدان در لیگ برتر کشتی اتفاق افتاده رقم نخورد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان با بیان اینکه با درایت وارد لیگ برتر کشتی خواهیم شد، اظهار داشت:  همین بدهی باعث شد تا کشتی همدان چند سال درجا بزند اما خوشبختانه در مدیریت جدید هیئت کشتی استان همدان شاهد رقم خوردن اتفاقات خوبی هستیم و جایگاه کشتی استان همدان در کشور شاهد جا به جایی خوبی بوده است.

به گزارش مهر،محسن جهانشیر افزود: با اشاره به سابقه کشتی استان همدان گفت: کشتی استان همدان از دیرینه بسیار خوبی برخوردار بوده که مایه مباهات است و باید همه ما تلاش کنیم که دوباره کشتی استان همدان به جایگاه اصلی خود بازگردد.

جهانشیر خاطرنشان کرد: برای حضور در لیگ برتر کشتی به پیشنهاد هیئت سه کشتی گیر مطرح خارجی، سه کشتی گیر درجه یک ملی و هشت کشتی گیر مستعد شهرستانی را در نظر خواهیم گرفت.

مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان با بیان اینکه باید به دنبال پشتوانه‌سازی برای فردای کشتی استان همدان باشیم، بیان کرد: همدان استعدادهای نابی در کشتی دارد و در جشنواره لیگ کشتی محلات که توسط شهرداری همدان برگزار شد از نزدیک چندین استعداد بسیار درخشان را دیدم که نشان می‌دهد این ظرفیت در کشتی استان همدان وجود دارد.

وی عنوان کرد: خوشبختانه شهرستان‌های همدان نیز در کشتی حرف‌های زیادی برای گفتن دارند و از ملایر و نهاوند به عنوان مهدهای کشتی تا جوکار و تویسرکان که مهد قهرمان پروری هستند.

جهانشیر در ادامه با اشاره به اینکه امروز در هیئت کشتی استان همدان یک وفاق و همدلی به وجود آمده است، گفت: با حمایت‌های استاندار اولویت ما در هیئت کشتی داشتن تیم دریکی از لیگ‌های کشور است.

وی بابیان اینکه علی‌رغم تعطیلی فعالیت‌های ورزشی جلسات تخصیص مربیان و کادر فنی هیئت کشتی به میزبانی اداره کل ورزش و جوانان برگزارشده است، گفت: امیدواریم این مهم تا رسیدن به هدف‌گذاری پیش رو تداوم داشته باشد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان اضافه کرد: هیئت کشتی استان همدان از هیئت‌هایی است که افق و روشنی دارد چراکه همه مسئولین و اراکان این هیئت برای تحقق خواسته خود و مقام ارشد استان وقت می‌گذارند.

رئیس هیئت کشتی استان همدان نیز با بیان اینکه آبروی خود را برای کشتی گذاشته‌ام، اظهار کرد: از ابتدایی که به عنوان رئیس هیئت کشتی استان همدان انتخاب شدم تا به امروز از هیچ تلاشی برای اعتلای کشتی استان همدان غافل نشده‌ام و سعی کرده‌ام همه نفرات و پیشکسوتان را با هر سلیقه‌ای جذب هیئت کشتی استان همدان کنم تا با اتحاد و همدلی که در بین خانواده کشتی استان همدان رقم می‌خورد بتوانیم قدم‌های خوبی برداریم.

حمیدرضا یاری افزود: یکی از سیاست‌های اصلی احیای کشتی استان همدان در رده سنی پایه بود و تمام تلاش خود را با برگزاری مسابقات مختلف قهرمانی شهرستان و استان، حضور در مسابقات مختلف و میزبانی‌های متعدد انجام دادیم که یکی از بهترین میزبانی‌ها المپیاد استعدادهای برتر کشور بود.

وی با بیان اینکه امروز جایگاه کشتی استان همدان نسبت به روزهای نخست تغییر کرده است، گفت: توانستیم در این مدت جایگاه کشتی استان همدان را در کشور چندین پله افزایش دهیم و به دنبال این هستیم تا با قدرت کشتی استان همدان را به جایگاه واقعی خود بازگردانیم.

یاری خاطرنشان کرد: کشتی استان همدان امروز برنامه محور شده و تمامی فعالیت‌ها با خرد جمعی انجام می‌شود.

رئیس هیئت کشتی استان همدان با اشاره به حضور تیم همدان در لیگ برتر کشتی کشور بیان کرد: لازمه اصلی حضور ما در لیگ برتر جذب اسپانسر برای صفر تا ۱۰۰ هزینه‌های مالی بوده و به طور قطع در صورت جذب اسپانسر ما در لیگ برتر حاضر خواهیم شد.

وی عنوان کرد: ما تجربیات گذشتگان را دیده‌ام و نمی‌خواهیم باز هم هیئت زیر بار بدهی‌های مالی برود.

یاری با بیان اینکه آرامش به کشتی استان همدان بازگشته است، گفت: امروز تمامی تصمیمات برای کشتی استان همدان در سایه آرامش و به دور از حواشی گرفته می‌شود.

وی افزود: حمایت‌های مدیریت ارشد استان و دستگاه ورزش از رشته کشتی نیز باعث دلگرمی ما برای تلاش هرچه بیشتر برای بازگشت کشتی استان همدان به روزهای خوب شده است.

در پایان این گزارش گفتنی است؛ حضور در لیگ برتر کشتی استان همدان قطعاً یک اتفاق خوب برای ورزش دیار همدان خواهد بود که با حضور یک اسپانسر قوی و متحد که در اواسط مسابقات کار را رها نکند اتفاق خواهد افتاد و باعث می‌شود تا نفسی تازه در شش‌های کشتی استان همدان دمیده شود.


بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com