گر منافع مردم مبنا باشد... همدان پیام
 
 
شنبه - 1 آبان 1400 - شماره 4157
 
امروز : يكشنبه ، 2 آبان 1400

Today : Sat, October 23, 2021
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * سال1400، تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها
ورود کاربران


logo-samandehi
 
کد مطلب:  119709 تاریخ انتشار:  1400-06-27 - 07:00 تعداد بازدید:  70
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

گر منافع مردم مبنا باشد...

یادداشت

پس از اعلام لیست ۵ نفره از سوی مجمع نمایندگان استان برای احراز پست استانداری همدان و بازخوردها و واکنش‌های رسانه‌های استان و فعالان سیاسی، حاجی‌بابایی نماینده همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر منتفی بودن انتخاب افراد بدون رزومه و چهره‌های نظامی از انتخاب استاندار در مقابل دیدگان و با اطلاع مردم سخن گفته است.
اظهارات حاجی‌بابایی به عنوان کسی که از بدو ورود مجمع به بحث انتخاب استاندار مواضع متفاوتی داشته و تلاش کرده با نگاه فرااستانی موضوع را دنبال کند، نشان‌دهنده آن است که اختلاف بین اعضای مجمع نمایندگان استان عمیق‌تر از آن است که با برگزاری چند جلسه و اعلام لیست به نام مجمع رفع شود.
غیبت او در جلسه اخیر مجمع و ارائه دیدگاه‌های متفاوت نسبت به آنچه به نام مجمع نمایندگان استان در رسانه‌ها انعکاس یافته است، به وضوح نشان می‌دهد که تصمیم‌گیری در این مجمع چندان هم با توافق و به صورت واحد نبوده است.
این درحالی است که انتظار افکارعمومی از نمایندگان ورود منسجم و هماهنگ به موضوع مهمی چون انتخاب استاندار و شنیده شدن صدای واحد از مجمع بوده است؛ کما اینکه اهمیت توسعه استان و منافع مردم نیز ایجاب می‌کند که چنین شرایطی رقم بخورد.
نکته قابل توجه، اما تأکید حاجی‌بابایی بر انتخاب استاندار در مقابل دیدگان مردم است که خود بیانگر نگاه انتقادی وی به روند طی شده و فاصله آن با خواسته‌ها و مطالبات مردمی است.
پرواضح است که‌ باید همه چیز شفاف دنبال و از تصمیمات زیرزمینی و پشت پرده پرهیز شود تا عده قلیلی که ظاهراً خود را مدعی همه امور می‌دانند، نتوانند نگاه‌های سلیقه‌ای خود را حاکم کنند.
طرح چنین مباحثی آن هم از سوی نماینده باسابقه و مجربی چون حاجی‌بابایی ضمن اینکه نشان یک دغدغه جدی نسبت به آینده استان دارد، می‌تواند هشداری برای کسانی باشد که پیش از پرداختن به منافع مردم و اولویت‌های استان، مطامع شخصی و گروهی خود را دنبال می‌کنند و این می‌تواند توسعه استان را تحت‌الشعاع قرار دهد.


بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com