پست 250 کیلو وات اسدآباد افتتاح شد همدان پیام
 
 
پنجشنبه - 25 شهريور 1400 - شماره 4129
 
امروز : جمعه ، 26 شهريور 1400

Today : Fri, September 17, 2021
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * سال1400، تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها
ورود کاربران


logo-samandehi
 
کد مطلب:  119658 تاریخ انتشار:  1400-06-23 - 09:21 تعداد بازدید:  34
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

مدیر توزیع برق شهرستان اسدآباد خبرداد
پست 250 کیلو وات اسدآباد افتتاح شد

مادستان

 اسدآباد-خبرنگار همدان‌پیام: پست عمومی برق خیابان رفسنجانی شهر اسدآباد با اعتبار یک میلیارد و ۱۰۰میلیون ریال به نمایندگی از ۱۰طرح برق‌رسانی این شهر افتتاح شد.
مدیر توزیع برق شهرستان اسدآباد با بیان اینکه این طرح با توجه به نصب یک دستگاه ترانسفورماتور ۲۵۰ کیلوولت آمپر برای کاهش تلفات و تعدیل بار است، گفت: در هفته دولت ۱۰طرح برق‌رسانی با اعتباری افزون‌بر ۴۹ میلیارد و۸۰۰ میلیون ریال از محل اعتبارات استانی در شهرستان همزمان افتتاح و به بهره‌برداری رسید.
نورالدین مرادی‌عاشور بیان کرد: توسعه شبکه فشار ضعیف روستایی با اعتبار هزینه شده هزار و۵۰۰ میلیون ریال است که از سال گذشته آغاز شده بود در هفته دولت امسال به پایان رسید.
وی افزود: برق‌دار کردن پروژه‌های صنعتی و کشاورزی با اعتباری افزون بر ۱۲میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال، تعویض کنتورهای معیوب با اعتباری افزون بر ۱۲میلیارد ریال، توسعه شبکه فشار ضعیف شهری با اعتبار ۴۰۰ میلیون ریال، توسعه شبکه فشارضعیف روستایی با اعتبار یک میلیارد و۵۰۰ میلیون ریال، نصب کنتورهای عادی و دیماندی، نصب چراغ‌های نقاط مختلف روستایی و احداث پست‌عمومی خیابان رفسنجانی 8 پروژه قابل‌افتتاح شهرستان در هفته دولت هستند.
مرادی‌عاشور در ادامه بیان کرد: اسدآباد دارای ۴۰ هزار مشترک برق در سطح شهرستان بوده است که از این تعداد مشترکان برق تعداد ۳۲ هزار مشترک برق خانگی و مابقی به مشترکان عمومی، صنایع، کشاورزی و برق تجاری اختصاص دارند.
مدیر توزیع نیروی برق شهرستان اسدآباد همچنین با اشاره به واگذاری ۷۰۰ فقره اشتراک برق جدید سال گذشته در اسدآباد، گفت: در سال گذشته با اعتباری افزون بر 3 میلیارد تومان بیش از ۱۰۰کیلومتر اصلاحات و تعمیرات و نگهداری خطوط اصلی شبکه برق در شهرستان انجام گرفته است.
مرادی‌عاشور افزود: اسدآباد دارای ۶۰۰ کیلومتر شبکه فشار ضعیف بوده که از این میزان شبکه تاکنون ۳۰۰ کیلومتر به کابل خودنگهدار تبدیل شده و برای تبدیل مابقی شبکه به کابل خودنگهدار بیش از  ۸۰ میلیارد تومان اعتبار نیاز خواهد بود.
وی گفت: سال گذشته تعهد شرکت توزیع نیروی برق شهرستان برای اجرای شبکه کابل خودنگهدار ۱۰کیلومتر بوده که با اجرای ۲۵کیلومتر شبکه کابل خودنگهدار با اعتباری افزون بر5/2 میلیارد تومان موفق به اجرای بیش از تعهد خود در این رابطه شد.
مرادی‌عاشور با بیان اینکه میزان تعهد امسال شهرستان نیز حدود ۱۰ تا ۱۵کیلومتر اجرای شبکه کابل خودنگهدار خواهد بود و سعی بر آن خواهیم داشت که بیش از این تعهد را عملی و محقق کنیم، افزود: کاهش سرقت، کاهش تلفات، بالا بردن ضریب و قابلیت اطمینان شبکه از نظر قطعی در شرایط بحرانی چون باد و طوفان، کاهش خطر برق‌گرفتگی و کاهش خاموشی‌های ناشی از اتصال سیم‌های مسی برق در زمان بارندگی و وزش باد از مزایای تبدیل سیم‌های مسی برق به کابل خودنگهدار به شمار می‌رود.


بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com