جذب سرمایه‌گذار ورزشی در استان همدان پیام
 
 
سه شنبه - 6 آبان 1399 - شماره 3884
 
امروز : چهارشنبه ، 7 آبان 1399

Today : Tue, October 27, 2020
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * 1399؛سال جهش تولید
ورود کاربران


بوعلی هم #ماسک زد
logo-samandehi
 
کد مطلب:  112620 تاریخ انتشار:  1399-07-24 - 10:29 تعداد بازدید:  73
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

مدیرکل ورزش از سفر سفرا به همدان خبر داد
جذب سرمایه‌گذار ورزشی در استان

ورزشی

 نقش اصحاب رسانه در پیشبرد امور بسیار تعیین‌کننده است و نقش بسیار مهمی در پویایی ورزش و جامعه جوان دارد و می‌توانند با انتشار یک خبر خوب انگیزه‌ای بسیار تأثیرگذار به جوانان بدهند.
مدیرکل جدید ورزش و جوانان استان در نخستین برنامه نشست سه‌شنبه‌ها با رسانه‌ها با بیان اینکه حمایت اصحاب رسانه برای پیشبرد اهداف ورزش و جوانان استان همدان ضروری است، گفت: خبرنگاران در راستای حمایت از ورزش و جوانان بیش‌ازپیش وارد کار شوند.
حمید سیفی افزود: امروز درحالی در خدمت هم‌استانی‌های عزیز و اصحاب رسانه‌ای استان هستم که روزی با حمایت‌های‌ خود انگیزه حضور در مسابقات و رقابت‌های بزرگ را به من دادند؛ از تلاش‌هایی که برای شناخته شدنم انجام دادید تشکر می‌کنم.
وی با بیان اینکه امروز برای پیشبرد اهداف ورزشی باید حامی یکدیگر باشیم، گفت: برای خدمتگزاری به مردم دیار کهن همدان آمده‌ام و از هیچ تلاشی فروگذار نخواهم بود.
سیفی با بیان اینکه کوچک‌ترین اغماضی را از همکاران خود نمی‌پذیرم، گفت: امروز فرصت آن رسیده بجای شعار دادن‌ها و حرف زدن‌های خالی به عمل برسیم تا ازلحاظ رشد نرخ بیکاری، طلاق و ... در استان همدان به حداقل ممکن برسیم.
مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان با اشاره به اینکه استان همدان توانایی اداره خود را دارد، گفت: در حوزه ورزش‌های همگانی و قهرمانی ما وظیفه حمایت داریم. در بحث استعدادیابی باید کارکنیم هیأت‌های خوب باید تقویت شوند و هیأت‌هایی که درجه پایین‌تر دارند باید به سطح قابل‌قبول برسانیم.
سیفی با اشاره به اینکه هریک از شهرستان‌های ما در حوزه ورزش و جوانان دارای ظرفیت‌های مختص خود هستند، گفت: برای تقویت این ظرفیت‌ها باید توازن اعتبارات و امکانات عادلانه و براساس استانداردها باشد.
وی با اشاره به اینکه اجرای برنامه‌ای از من نخواهید دید مگر با درنظر گرفتن استاندارها، گفت: امیدواریم در روزهای آینده شاهد تحول در مباحث کمی و کیفی باشیم.
سیفی با تأکید بر اینکه باید یک‌صدا و منسجم برای رسیدن به اهداف کار کنیم، گفت: امروز پروژه‌های عمرانی ما مانده‌اند که تقاضای کمک از مسئولان و اصحاب رسانه داریم.
وی افزود: پیست موتورسواری و اتومبیلرانی مایکی از پیست‌های خوب کشور است که قابلیت‌های خوبی دارد.
رئیس دستگاه ورزش استان با بیان اینکه در حوزه اداری نیز هر تخلفی از من مشاهده کردید ‌در ده ضرب کرده و منتشر کنید، گفت: اگر توانستم مدیریت می‌کنم و اگر نتوانم خداحافظی می‌کنم زیرا عهد اخوت با هیچ‌کس نبسته‌ایم و مدیون کسی نیستیم و باید بگویم که شکست من شکست همه ما و جامعه ورزشی خواهد بود.
وی با بیان اینکه امروز دنیا، دنیای ارتباطات است و اگر برنامه، ایده و طرح داشته باشیم اعتبار آن تأمین می‌شود، گفت: همدان آب‌وهوای خوبی دارد که از آن باید به‌نحو احسن استفاده کرد و در همین راستا یک پروژه ملی بزرگ در دستور کار ماست و در روزهای آینده میزبان سفرای یکی از کشورها برای سرمایه‌گذاری ورزشی هستیم.


بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com