1399-10-171399-10-27bool(false) صعود پاس همدان به لیگ دسته یک، اولویت نخست استان همدان پیام
 
 
شنبه - 27 دي 1399 - شماره 3952
 
امروز : شنبه ، 27 دي 1399

Today : Sat, January 16, 2021
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * 1399؛سال جهش تولید
ورود کاربران


بوعلی هم #ماسک زد
logo-samandehi
 
کد مطلب:  110333 تاریخ انتشار:  1399-04-29 - 10:20 تعداد بازدید:  562
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

صعود پاس همدان به لیگ دسته یک، اولویت نخست استان

ورزشی

 اولویت نخست استان صعود پاس همدان به لیگ دسته یک است در غیر این صورت امتیاز یک تیم لیگ برتری خریداری خواهد شد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان از هدفگذاری های استان به ارتقاء وضعیت فوتبال اشاره کرد و یادآور شد: بدون شک فوتبال از جذاب ترین و مفرح ترین ورزش های جهان است بنابراین در فصل آینده نماینده ای از استان همدان در لیگ برتر حضور خواهد داشت که اولویت نخست استان صعود پاس همدان به لیگ دسته یک است در غیر این صورت امتیاز یک تیم لیگ برتری خریداری خواهد شد.

محسن جهانشیر درباره وضعیت نامناسب ورزشگاه چندمنظوره شهید مفتح شهر همدان مطرح کرد: با وجود تمام مشکلات و موانع بازسازی مجموعه ورزشی مفتح را از هفته پیش آغاز کرده ایم به طوریکه گستردگی فعالیت های مجموعه و دوری از مرکز شهر از معایب این مجموعه بوده و به هر صورت از نقاط آسیب پذیر است و بازسازی و بازنگری کلی مجموعه از اموری است که باید انجام شود.

جهانشیر تأکید کرد: در بخش هایی از ورزشگاه مفتح آسیب دیدگی هایی مشاهده می شود که متأسفانه بودجه کافی برای احیای کامل این مجموعه نداریم و در سنوات مختلف هم وجود نداشته است اما امسال به عنوان یکی از پروژه های کمیته المپیک معرفی شده تا حداقل بتوانیم بازسازی آن را انجام دهیم.

وی با بیان اینکه یکی از گزینه های ما برای رفع دغدغه تیمداری استان ورزشگاه مفتح است، تصریح کرد: اگر این مجموعه از همان ابتدا به مرکز شهر نزدیک تر بود، شاید به عنوان یکی از ظرفیت های بسیار خوب سرمایه گذاری نامبرده می شد اما در حال حاضر اصلاً امکان سرمایه گذاری وجود ندارد، حتی پروژه ایی تحت عنوان استخر قهرمانی در این مجموعه به صورت نیمه تمام باقیمانده و در اولویت تکمیل قرار نداشته و از دستور کار خارج شده است.

مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان ادامه داد: به هر ترتیب ورزشگاه چندمنظوره مفتح همدان زیرساخت های لازم را ندارد و دوری از مرکز شهر موجب شده استقبال کمتری از آن صورت بگیرد و ما باید تلاش کنیم این مجموعه احیاء شود بنابراین اگر بتوانیم با برنامه ریزی های بهتر از قبل یکی از تیم های خود را وارد لیگ یک کنیم جذابیت ها بالاتر خواهد رفت و از لحاظ حضور تماشاچیان و مشارکت اسپانسر وضعیت ما در این مجموعه خیلی بهتر از قبل خواهد شد.

وی درباره موضوع جنجالی و حاشیه ساز تنظیم فراخوان و تجمع گروهی از هواداران در محدوده استانداری از سمت رئیس کانون هواداری پاس اظهار کرد: از لحاظ قانونی فعالیت افرادی تحت عنوان کانون هواداران در لیگ دسته دوم فوتبال کشور غیرقانونی است. در لیگ‌های بالاتر نیز معاونت فرهنگی باشگاه را به رسمیت خواهیم شناخت. در پاس همدان نیز فعالیت هر یک از افراد با عنوان مسئول کانون هواداری و سایر عناوین کاملاً غیرقانونی بوده و این افراد به صورت خودجوش و به علت حضوری که در گذشته داشتند، فعال هستند که در آینده به صورت جدی پیگیر این موضوع خواهیم بود و اصلاحاتی صورت خواهد گرفت چراکه نباید افرادی با تجمعات غیرقانونی و قوه قهریه بخواهند مسئولان رسمی باشگاه را تحت فشار قرار دهند.

جهانشیر درباره فراخوان آموزش خوانندگی دختران در فضای فرهنگی و جوانان نیز گفت: خبری جنجالی و حاشیه ساز طی روزهای اخیر در فضای مجازی منتشر شد و موضوع آن محور فضای فرهنگی و جوانان استان بود و از خوانندگی دختران در یک فضای فرهنگی و کلاس آموزشی صحبت شده بود. در واقع اشتباهی در این موضوع صورت گرفته است و ما نهی کننده این موضوع نیستیم، اشتباه اول این بوده که این موضوع به فضای مجازی کشیده و به آن دامن زده شد.

وی در ادامه گفت: در این موضوع بزرگنمایی اتفاق افتاده و این نوع مطرح کردن، نشان می دهد هیچ قصد اصلاحی در آن وجود نداشته است. اگر موضوعی را مشاهده کردیم، در مرحله اول باید آن را به دستگاه متولی و مربوطه، من باب تذکر و اصلاح بگوییم. اگر اصلاحی در مشکل صورت نگرفت باید فکر دیگری برای حل مشکل درنظر بگیریم. این موضوع با لحن تحقیر آمیز در فضای مجازی مطرح شد، آن هم مواردی که تمامی آن صحت ندارد، این که استاد دوره اجبار کرده باشد که صوت بگذارید یا الفاظ دیگری که گفته شد، صحت نداشت.

مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان بیان کرد: ما باید در فضای فرهنگی بهتر کار کنیم و مطمئناً عزم و اراده و دغدغه اصلی ما بر این است که از فضاهای موجود در کنار حفظ ارزش هایمان استفاده درستی داشته باشیم.


بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com