1402-11-301402-12-10bool(false) شنیده4789 همدان پیام
 
 
پنجشنبه - 13 بهمن 1401 - شماره 4521
 
امروز : پنجشنبه ، 10 اسفند 1402

Today : Thu, February 29, 2024
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * 1402، مهار تورم و رشد تولید
ورود کاربران


عکس چاپخانه
logo-samandehi
 
کد مطلب:  136419 تاریخ انتشار:  1402-11-03 - 09:47 تعداد بازدید:  198
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

شنیده4789

شنیده

۱- چند داوطلب شاخص به انتخابات برمی‌گردند. گویا شورای نگهبان اعتراض آنها به رد صلاحیت را وارد دانسته است. گفتنی است با اقدام شورای نگهبان انتخابات در بسیاری از حوزه‌ها رقابتی خواهد بود.

۲- تخریب برخی از نمایندگان فعلی شدت یافته‌است. گویا این تخریب با تمرکز برعملکرد نمایندگان انجام می‌شود. گفتنی است عمده این تخریب‌ها در فضای مجازی است.

۳- جنجال رائفی پور با مجلس بالا گرفته است. گویا این جنجال پس از اظهارات رائفی پور در شبکه افق مبنی بر اینکه در مجلس کنونی نماینده‌ای داریم که ۱۴۰ سکه گرفته و تأیید صلاحیت شده‌است، شدت یافته است. گفتنی است برخی چهره‌های اصولگرای مجلس یازدهم با طعنه رائفی‌‌پور را مرد همه‌چیزدان خطاب کرده‌اند.

۴- نزدیک شدن به روز پدر بازار جوراب و زیرپوش را به هم ریخته است. گویا جوراب‌‌هایی در بازار با قیمت ۱ میلیون تومان و یک نمونه زیر پوش مردانه نیز با قیمت بالای ۲ و نیم میلیون در بازار مشاهده شده است. گفتنی است جوراب هدیه معروفی در روز پدر است و اغلب به عنوان سرگرمی و تفریح به آن می‌پردازند.

۵- خودرویی که فقط ۴۵ روز دیگر تولید می‌شود، پیش فروش می‌شود. گویا خودروی پژو‌پارس تنها 45 روز دیگر مجوز تولید دارد اما شرکت تولید کننده ، ۱۰۰ هزار دستگاه از این خودرو را درسامانه یکپارچه، پیش فروش کرده‌است. گفتنی است سازمان ملی استاندارد سال گذشته به شرکت تولید کننده اعلام کرده بود که این خودرو نمی‌تواند استاندارهای 85گانه را لحاظ کند.

۶- درس جدیدی به‌نام "ایران‌شناسی" در مدارس تدریس می‌شود. گویا  بنیاد ایران شناسی طرح تدریس ایران‌شناسی در مدارس را آماده و به شورای عالی انقلاب فرهنگی می‌برد. گفتنی‌است پیش از این ایجاد نمایشگاه و موزه ادوار تاریخ و تمدن ایران زمین تصویب شده‌است.

۷- استقبال از اقامتگاه‌های بوم‌گردی کاهش یافته است. گویا سه عامل هزینه، حریم شخصی و ناشناخته بودن باعث شده بوم‌گردی‌ها بازار رقابت را به خانه‌های اجاره‌ای واگذار کنند. گفتنی است تورم و بالا رفتن هزینه‌های زندگی سبب شده اغلب گردشگران سراغ گزینه‌های ارزان‌تر به جای باکیفیت‌تر بروند.

 


بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com