یک‌ سال باقیمانده دولت فرصت خوبی برای تکمیل کار‌های نا‌تمام است همدان پیام
 
 
سه شنبه - 6 آبان 1399 - شماره 3884
 
امروز : چهارشنبه ، 7 آبان 1399

Today : Wed, October 28, 2020
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * 1399؛سال جهش تولید
ورود کاربران


بوعلی هم #ماسک زد
logo-samandehi
 
کد مطلب:  112636 تاریخ انتشار:  1399-07-26 - 07:00 تعداد بازدید:  77
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

نماینده مردم نهاوند:
یک‌ سال باقیمانده دولت فرصت خوبی برای تکمیل کار‌های نا‌تمام است

داخلی

 دولت در شرایط کنونی که ویروس کرونا به اقتصاد خانوار‌ها آسیب زده است، باید به اقشار آسیب‌پذیر در جامعه بیشتر توجه کند.
عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس شورای نگهبان با تشکر از زحمات دولتمردان و ضمن تبریک هفته دولت، گفت: انتظاری که از دولتمردان در ایام باقیمانده از عمر دولت‌ می‌رود، این است که پروژه‌های نیمه‌تمام را به اتمام برسانند.
علیرضا شهبازی با تأکید بر اینکه انتظار می‌رود دولتمردان توجه بیتشری بر مشکلات و موانع پیش‌ روی پیشرفت پرو‌ژه‌‌ها داشته باشند، افزود: ما هم امید و هم انتظار داریم که این مسأله محقق شود، زیرا تا پایان دولت دوازدهم یک سال باقیمانده که این زمانی خوب برای اتمام کار‌های نیمه‌تمام است.
نماینده نهاوند در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ما به‌جد پیگیر این مسأله و تکمیل پروژه‌های نیمه‌تمام هستیم، اظهار کرد: بنده در استان، مجلس، وزارتخانه‌ها و هم از طریق سازمان برنامه و بودجه پیگیری به‌ثمر نشاندن این پروژه‌ها هستم.
وی در رابطه با عملکرد دولت در سطح کشور و به‌ویژه مقابله با ویروس کرونا، تصریح کرد: در مسأله کرونا این قبیل مشکلات فعلی کشور قابل پیش‌بینی بود، ولیکن با وجود نواقص و اشکالاتی که وجود دارد، می‌توان گفت که مجموعه‌های فعال برای کنترل ویروس کرونا، نسبتاً موفق عمل‌کرده‌ و خوب پای‌کار آمدند.
عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی در ادامه افزود: مردم باید بیش از این با مسئولان مربوطه در حوزه مقابله با ویروس کرونا همکاری کرده و به توصیه‌های ستاد ملی مقابله با کرونا عمل کنند.
شهبازی درباره عملکرد دولت در زمینه طرح‌ها و پروژه‌ها و همچنین اقتصاد مقاومتی، گفت: دولت در این زمینه‌ها باید بیشتر وقت بگذارد و باید بیشتر به توصیه‌های مقام معظم رهبری در خصوص اقتصاد مقاومتی توجه کند.
نماینده نهاوند در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: ما اعتقاد داریم که باید تیم اقتصادی دولت پررنگ‌تر عمل کند. یکی از اصلی‌ترین مشکلات حال حاضر مشکل اشتغال جوانان است که باید به آن رسیدگی شود.
وی بار دیگر با تأکید بر نیاز به تلاش بیشتر برای رفع مشکلات اقتصادی، گفت: برخی افراد از جمله سرپرست‌های خانوار‌ی که شغل ندارند به‌ویژه خانواده‌هایی که یک خانم سرپرستی آن را برعهده دارد و کارگر‌ها و مشاغلی که با شیوع ویروس کرونا شغل ‌خود را از دست داده و معیشت آنان آسیب دید‌ه‌ است، باید بیشتر مورد توجه دولت قرار گیرند، زیرا قشر آسیب‌پذیر جامعه محسوب می‌شوند.


بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com