شنیده4583 همدان پیام
 
 
پنجشنبه - 13 بهمن 1401 - شماره 4521
 
امروز : جمعه ، 7 مهر 1402

Today : Fri, September 29, 2023
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * 1402، مهار تورم و رشد تولید
ورود کاربران


logo-samandehi
 
کد مطلب:  131937 تاریخ انتشار:  1402-02-20 - 08:35 تعداد بازدید:  164
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

شنیده4583

شنیده

۱- توجیهات برخی نمایندگان مجلس درباره دریافت خارج از نوبت  خودرو شاسی بلند جالب است. گویا یک نماینده مجلس ادعا کرده نمایندگان بابت استیضاح خودرو نگرفتند، مثل هر اداره‌ای امور رفاهی مانند برنج و روغن در اختیارشان گذاشته می‌شود. گفتنی است نصراله پژمان‌فر، رئیس کمیسیون اصل نود مجلس  موضوع دریافت خودرو بابت استیضاح به نمایندگان مجلس را به شدت تکذیب کرده و گفته است چنین موضوعی اتفاق نیفتاده است.

۲-  درآمد و گردش مالی کاسبان فیلترینگ در سال بیش از ۵۰ هزار میلیارد تومان است؛ یک ریال هم مالیات نمی‌دهند. گویا یک نماینده مجلس در انتقاد از  رها و بدون نظارت بودن فضای مجازی این اطلاعات را ارائه داده است. گفتنی است به دنبال فیلتر شبکه‌های اجتماعی خارجی مصرف فیلترشکن در کشور افزایش یافته است.

۳- جهانگیری اعلام کرده به دنبال کسب رضایت قالیباف و پایان دادن به شکایت وی نیست. گویا  معاون اول رییس‌جمهور پیشین اعلام کرده از حضور در دادگاه آن هم براساس شکایت آقای قالیباف که مورد توجه خاص افکار عمومی هستند، به منظور شفاف سازی بخشی از مسائل دوره مدیریت شان استقبال می کند. گفتنی است رئیس مجلس از جهانگیری به دلیل مسائل مطرح شده از سوی وی در انتخابات ریاست جمهوری ۶ سال پیش شکایت کرده است.

۴- برای گسترش شبکۀ فیبر نوری کوچه‌ها و خیابان‌های شهر همدان کَنده خواهد شد تا کابل در زمین قرارداده شود. گویا نوبت گسترش فیبر نوری به شهر همدان رسیده است. گفتنی است  میانگین سرعت اینترنت ثابتِ کشور ۱۱ مگابیت است اما اینترنت فیبرنوری در کشور تا ۹۰۰ مگابیت بر ثانیه سرعت دارد.

۵- در دانشکاه‌های استان خانه گفت‌و‌گوی آزاد راه اندازی می‌شود. گویا دولت خواستار راه‌اندازی این خانه‌ها در دانشگاه‌ها شده است. گفتنی است شکل‌گیری فضای گفت‌وگو محور در کشور نظر بسیاری از صاحبنظران برای پیشگیری از تکرار حوادث سال گذشته است.

 


بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com