دیدار اعضای قرارگاه دانش‌آموزي شهيد چمران با رئیس سازمان تبلیغات استان همدان پیام
 
 
سه شنبه - 8 مهر 1393 - شماره 2179
 


امروز : سه شنبه ، 8 مهر 1393

Today : Tue, September 30, 2014

ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * سال 1393 : سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی


چاپ کتاب صنعت
 
کد مطلب:  19208 تاریخ انتشار:  1391-05-25 - 01:01 تعداد بازدید:  630
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

دیدار اعضای قرارگاه دانش‌آموزي شهيد چمران با رئیس سازمان تبلیغات استان

نویسنده : مهسا طاقتی احسن

اخبار

همدان‌پيام: اعضای قرارگاه دانش‌آموزي شهید مصطفی چمران با مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی استان همدان، دیدار کردند.
راضيه ملیحی، مربی اين قرارگاه با بیان اینکه طرح گفتمان انقلاب اسلامی دو بار در ماه در قالب ديدار با مسئولان استانی و شهرستانی برگزار می‌شود، گفت: از مهم‌ترین اهداف سلسله جلسات گفتمان انقلاب اسلامی، تعمیق معرفت و قدرت تفکر   دانش‌آموزان در حوزه انقلاب اسلامی و مسائل سیاسی، تثبیت ارزش انقلاب اسلامی و معرفی دستاورد‌های انقلابی به دانش‌آموزان است.
مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی استان همدان نيز در اين نشست صميمي با دانش‌آموزان دختر قرارگاه شهيد چمران گفت: فعالیت‌های اتحادیه انجمن‌های اسلامي به عنوان یکی از معدود تشکل‌های دانش‌آموزي کشور علاوه بر این که یک هدف مشخص طبق قانون دارد، رهبر معظم انقلاب اسلامی هم نماینده‌ای مشخص برای آن تعریف کرده‌اند و فعاليت‌هاي اين اتحاديه به عنوان يكي از مجموعه‌هايي كه با مديريت دانش‌آموزان در كشور اداره مي‌شود، فعاليت‌هايي ارزشمند است.
 حجت‌الاسلام احد آزادیخواه با اشاره به اینکه مدیریت اتحادیه با دبیر کل این اتحادیه است، افزود: در کنار دبیر کل این اتحادیه، نماینده‌ رهبر معظم انقلاب اسلامی نيز به عنوان فردی که ناظر بر فعالیت‌هاست، راهبرد‌هایی را در این زمینه که ما بدانیم هدف از این تشکیلات چیست، تعیین می‌کند.
وی خاطرنشان کرد: هر فرد ایرانی مسئولیتی بر عهده دارد، مخصوصا قشر نوجوان و جوان که در زمینه‌ مسائل اجتماعی و علمی در حال رشد هستند. نوجوانان و جوانان امروز متفکران فعلی و آینده این انقلاب را تشکیل می‌دهند.
وي رشد علمي، امنيت و در مسير پيشرفت قرار گرفتن را سه دستاورد بزرگ انقلاب اسلامي دانست و تصريح كرد: امروزه شاهد هستيم كه بسياري از افراد جامعه حتي از ضعيف‌ترين اقشار به امر تحصيل توجه و در بهترين دانشگاه‌ها تحصيل مي‌كنند، علاوه بر آن با وجود ناامني‌هايي كه در بسياري از كشورها وجود دارد، امنيت هماهنگ و موزوني در ايران به چشم مي‌خورد. همچنين هر روزه شاهد اين هستيم كه ايرانيان به افتخارات، ابداعات و اختراعات جديدي دست مي‌يابند.
وي با بيان اينكه حركت 33 ساله انقلاب اسلامي ايران از حركت‌هاي 330 ساله جوامع اروپايي پيشي گرفته است، خطاب به دانش‌آموزان توصيه كرد لازم است تاريخ انقلاب را تنها از يك جنبه مورد توجه قرار ندهيم و آن را با تمام جوانب بشناسيم، بايد آموزه‌هاي دين را فرا گرفت و در راه تبليغ آن تلاش كرد و توجه داشت كه شناخت مقدمه تبليغ است. همچنين بايد از هرگونه نااميدي دوري كرد؛ چرا كه اميد و نشاط به موفقيت انسان كمك خواهد كرد.


بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

اخبار مرتبط
 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com