اعزام به عراق شایعه است همدان پیام
 
 
شنبه - 9 اسفند 1399 - شماره 3985
 
امروز : يكشنبه ، 10 اسفند 1399

Today : Sat, February 27, 2021
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * 1399؛سال جهش تولید
ورود کاربران


بوعلی هم #ماسک زد
logo-samandehi
 
کد مطلب:  115991 تاریخ انتشار:  1399-12-01 - 07:00 تعداد بازدید:  154
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

معاون عتبات سازمان حج و زیارت:
اعزام به عراق شایعه است

گردشگری ستاد ملی مقابله با کرونا هنوز پاسخ نهایی درباره اعزام‌ها را نداده است. معاون عتبات عالیات سازمان حج و زیارت با تکذیب برخی اخبار ضد و نقیض درباره تاریخ از سرگیری اعزام زائران ایرانی به عتبات عالیات، گفت: سازمان حج و زیارت همواره بر زیارت همراه با کیفیت، معنویت، حفظ عزت، کرامت، امنیت و به‌ویژه سلامت تأکید داشته و این مهم در برنامه‌ریزی‌های صورت‌گرفته لحاظ شده است. طبق تأکید رئیس سازمان حج و زیارت مبنی‌بر توجه به سلامت زائران، از سرگیری اعزام‌ها به تأییدیه ستاد ملی مقابله با کرونا منوط شده است.
به گزارش روابط عمومی سازمان حج و زیارت، حجت‌الاسلام والمسلمین صحبت‌ا... رحمانی درباره انتظار متقاضیان سفر به عتبات عالیات به‌ویژه در ماه رجب و شعبان، خبر داد.
 وی با بیان اینکه در یک سال گذشته سفرهای زیارتی به عتبات عالیات به‌دلیل بحران کرونا تعطیل شده است، یادآور شد: پس از شیوع این بحران، دستورالعمل بهداشتی کاملی از سوی کارشناسان وزارت بهداشت، سازمان حج و زیارت و هیأت پزشکی تهیه شد که پس از تدوین در اختیار وزارت بهداشت و وزارت خارجه کشورمان و کشور میزبان قرار گرفته است تا درصورت از سرگیری اعزام‌ها این مهم مورد توجه جدی قرار گیرد، اما هنوز ستاد ملی مقابله با کرونا پاسخ نهایی درباره اعزام‌ها را نداده و راه‌اندازی دوباره سفرها به تأییدیه این ستاد منوط است.
رحمانی تأکید کرد: درصورت تأییدیه ستاد ملی مقابله با کرونا برای از سرگیری سفرهای زیارتی به عتبات عالیات، برنامه‌های دقیقی از نظر امکانات و توجه به سلامت زائران در رفت و بازگشت تدوین شده که امیدواریم مورد توجه قرار گیرد. درصورت مشخص شدن این موضوع، اطلاع‌رسانی دقیقی از سوی سازمان حج و زیارت انجام می‌گیرد و مردم به اخبار ضدونقیض برخی رسانه‌ها و شایعات توجه نکنند.
پیش‌تر اعلام شده بود که ستاد ملی کرونا با ازسرگیری اعزام زائران ایرانی به عتبات عالیات موافقت کرده است که این ستاد آن را تکذیب کرد. به‌تازگی نیز اخباری مبنی‌بر ازسرگیری سفرهای زیارتی به عراق در تعطیلات نوروز منتشر شده است.


بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com