1399-03-071399-03-17bool(false) 1399-03-071399-03-17bool(false) 1399-03-071399-03-17bool(false) 1399-03-071399-03-17bool(false) 1399-03-071399-03-17bool(false) 1399-03-071399-03-17bool(false) پاس با کوهی از مشکلات به میدان می‌رود همدان پیام
 
 
شنبه - 17 خرداد 1399 - شماره 3770
 
امروز : شنبه ، 17 خرداد 1399

Today : Sat, June 6, 2020
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * 1399؛سال جهش تولید
ورود کاربران


چاپ لیبل و لفاف های بسته بندی
logo-samandehi
 
کد مطلب:  102237 تاریخ انتشار:  1398-09-11 - 12:28 تعداد بازدید:  81
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

پاس با کوهی از مشکلات به میدان می‌رود

نویسنده : سلیمان رحیمی

ورزشی

 هفته یازدهم رقابت‌های فوتبال قهرمانی دسته دوم باشگاه‌های کشور جام آزادگان در گروه دوم امروز با انجام چند بازی در شهرهای مختلف دنبال می‌شود ودر یکی از این دیدارها تیم فوتبال پاس همدان با کوهی از مشکلات میزبان مس شهر بابک است.
تیم فوتبال پاس که به دلیل بدعهدی مسئولان استان هفته گذشته پس از بازی با ملی حفاری دسته جمعی استعفا داده بودند و هواداران را نگران کردند با مساعدت مدیریت ورزش و مسئولان استان دوباره دست بیعت دادند تا بدون حاشیه مسابقات را دنبال کنند و دوباره با وعده و وعید دلگرم شدند تا خود را مهیای پذیرایی از مس شهر بابک نمایند.
سبزپوشان همدانی علی‌رغم بی‌پولی و مشکلات امروز یک دل و یک زبان بسیج شدند تا روند پیروزی‌های خود را تداوم بخشند و امروز با عبور از مانع مس شهر بابک جایگاه خود را در صدر جدول تداوم بخشند.
جمشیدیان سرمربی پاس که با استعفای خود شوکی را وارد کردند با جدایی دیگر اعضای کادر فنی نگرانی و دلواپسی را در ورزش استان دو چندان کردند اما قبل از آنکه تیم به حاشیه برود متولیان این تیم وارد عمل شدند و بار دیگر با وجدت و یکدلی فول حل مشکلات مالی پاس را دادند.
پاسی‌ها امیدوارند تا بخشی از طلب خود را بگیرند و اگر این پول امروز قبل از بازی تزریق شود تیم با روحیه‌ای دو چندان به میدان مس شهر بابک می‌رود.
شاگردان احمد جمشیدیان که با 17 امتیاز مشترکاً با ایران جوان بوشهر و جوکای تالش در صدر جدول قرار دارد امروز می‌تواند با حمایت هواداران پرشمار خود 3 امتیاز دیگر بر اندوخته‌های خود اضافه کنند امیدهای خود را برای قهرمانی تیم فصل بارور کند.
پاسی‌ها علی‌رغم تنگناهای مالی فوتبال روان و مالکانه‌ای را به نمایش می‌گذارند و هواداران از نوع بازی آنها لذت می‌برند.
مربی هوشیار پاس که از فصل قبل هدیات تیم را در دست گرفته مسیر صعودی خود را تا به امروز دنبال کرده و بازی‌های خوب این تیم توقع هواداران را بالا برده است و امسال به کمتر از صعود به لیگ یک رضایت نخواهند داد.
سرمربی پاس با آنالیز حریف بر این باور رسیده که مس یکی از تیم‌های خوب و با امکانات لیگ می‌باشد و اعتقاد دارد که امروز شاگرداش روز سختی را سپری خواهند کرد و امیدوار است که با تلاش و دوندگی بتوانند مقابل این تیم خوب و با امکانات سربلند باشند و دل هواداران را شاد کنند.
پاسی‌ها امروز باید تمرکز کامل بر بازی داشته باشند و فوتبال کم اشتباهی را به نمایش بگذارند. حریف از بازیکنان با تجربه خوبی برخوردار است و به دنبال کوچکترین اشتباه پاسی‌ها است تا زهر خود را خالی کند و سبزپوشان باندا پرویزه کادر فنی برای فتح این تیم قدم به میدان می‌گذارند.
مس شهر بابک با 3 پیروزی خانگی به همدان آمده و در این فصل در خارج از خانه بردی را کسب نکرده است آنها با فوتبالی تدافعی به دنبال حداقل امتیاز هستند آنها با 7 گل خورده نشان داده‌اند که از انسجام دفاعی خوبی برخوردارند و شرایطی نزدیک به پاس دارند. مس با هدایت امیر گروسی با 13 امتیاز در رتبه ششم جدول قرار دارد و این حکایت از آن است که تیم خوب و سرحالی است و پاسی‌ها بازی سختی را مقابل این تیم خواهند داشت. اما پاس با 3 بازی خانگی و یک برد خارج از خانه حکایت از آن دارد که در خانه مقابل هیچ تیمی کوتاه نمی‌آید و با پشتوانه هواداران میهمان خود را با شکست بدرقه می‌کند و امروز با توجه به داشته‌های دو تیم شاهد فوتبالی زیبا و جذاب در ورزشگاه شهید حاج بابایی مریانج خواهیم بود.
همزمان با این بازی امروز در گروه دوم در بندرعباس شهرداری این تیم بدون خورشیدی پذیرای نفت امیدیه است چوکای تالش که ؟؟ افت کرده پذیرای نفت و گاز گچساران است. بعثت از صدرنشین رقابت‌ها ایرانجوان بوشهر پذیرایی می‌کند. سردار بوکان با پیروز قربانی راهی اهواز می‌شود تا با ملی حفاری دیدار کند و در نهایت شهرداری ماهشهر با مهدی پاشازاده از تیم شهدای زرکان کرج میزبانی می‌کند.
دیدار دو تیم پاس همدان و مس شهر بابک را امروز داوران کردستانی قضاوت می‌کنند. فرزاد منصوری داور این بازی به همراه ساسان مصری و مهدی مرادباشی این دیدار حساس را قضاوت خواهند کرد این بازی امروز ساعت 14:30 در ورزشگاه شهید حاجی‌بابایی مریانج انجام می‌شود.


بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com