موضوع انتقاد از عملکرد سیما و منظر از کجا هدایت می‌شود همدان پیام
 
 
پنجشنبه - 13 بهمن 1401 - شماره 4521
 
امروز : سه شنبه ، 26 تير 1403

Today : Tue, July 16, 2024
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * شعار سال ۱۴۰۳ جهش تولید با مشارکت مردم
ورود کاربران


عکس چاپخانه
logo-samandehi
 
کد مطلب:  133435 تاریخ انتشار:  1402-05-03 - 10:29 تعداد بازدید:  609
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

موضوع انتقاد از عملکرد سیما و منظر از کجا هدایت می‌شود

اخبار

 

رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری همدان با بیان اینکه افراد منتقد باید منصفانه‌تر از عملکرد سیما و منظر شهرداری انتقاد کنند گفت: نمی‌دانم موضوع انتقاد از عملکرد سیماو منظر از کجا هدایت می‌شود اما با آمار و مستندات موجود می‌توانیم ثابت کنیم فضاسازی در ایام محرم در مقایسه با سال قبل افزایش داشته است.

حسین خانجانی در گفت و گو با عصر همدان با بیان اینکه فضاسازی شهری در ایام محرم نسبت به سال گذشته از نظر کمی و کیفی افزایش چشمگیری داشته است گفت: نمی‌دانم موضوع انتقاد از عملکرد سیماو منظر از کجا هدایت می‌شود اما از نظر کمی و کیفی با آمارو مستندات موجود می‌توانیم ثابت کنیم تعداد بنر، ریسه کشی‌ها و المان‌ها افزایش داشته است.

رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری همدان خاطرنشان کرد: محرم سال گذشته تعداد ۵۰ پایه بنر در سطح شهر داشتیم اما امسال تعداد ۷۵ پایه بنر داریم، همچنین امسال ۱۵ بیلبورد به محرم اختصاص داده شده است ولی سال قبل  هشت بیلبورد داشتیم.

وی با اشاره به اینکه تزئینات محیطی سال قبل در کنار تزئینات امسال استفاده شده است عنوان کرد: سال قبل فقط ۲ المان در میدان آرامگاه بوعلی سینا و امامزاده عبدالله(ع) نصب شده بود اما امسال میدان دانشگاه، میدان فلسطین، میدان مفتح و میدان امام خمینی(ره) نیز به آمار اضافه شده است.

خانجانی با تاکید براینکه افراد منتقد باید منصفانه‌تر انتقاد کنند افزود: در بحث ساخت المان‌ها از افراد متخصص و باتجربه استفاده می‌کنیم و اگر دقت کرده باشید کارها حرفه‌ای هستند.

این مقام مسئول با بیان اینکه خانه گرافیک همدان مدتی است برای طراحی بنرها و بیلبوردها به شهرداری کمک می‌کند گفت: شهرداری از ایده و نظرات هنرمندان با تجربه و حرفه‌ای برای زیباسازی شهری استقبال می‌کند.

رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری همدان در پاسخ به اینکه چرا یک دیوارنگاره در همدان وجود ندارد عنوان کرد: مدتی هست به دنبال انتخاب انتخاب دیوار جهت استفاده برای دیوارنگار هستیم اما هنوز به نتیجه نرسیده‌ایم.

وی خاطرنشان کرد: چندباری از دیوار یکی از ساختمان‌های دور آرامگاه بوعلی سینا جهت دیوارنگاره استفاده کردیم اما چون ساختمان آن‌جا اداری بود باعث نارضایتی کارمندان می‌شد و تصویر نصب شده جلوی ورود نور و هوا به ساختمان را می‌گرفت.

 


بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

اخبار مرتبط
 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com