بازخوردهای مثبتی از شرکت کنندگان در اجلاس دریافت کردیم همدان پیام
 
 
پنجشنبه - 24 مرداد 1398 - شماره 3546
 
امروز : يكشنبه ، 27 مرداد 1398

Today : Sun, August 18, 2019
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * 1398؛سال رونق تولید
ورود کاربران


logo-samandehi
 
کد مطلب:  87290 تاریخ انتشار:  1397-09-14 - 12:34 تعداد بازدید:  165
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

دبیرکل سازمان جهانی گردشگری خطاب به ميزبان اجلاس :
بازخوردهای مثبتی از شرکت کنندگان در اجلاس دریافت کردیم

گردشگری


در اینجا صمیمانه از مهمان نوازی گرم شما و تیم خوبتان برای پذیرایی از بنده و تمام شرکت کنندگان در ۴۰مین اجلاس اعضای وابسته به سازمان گردشگری، کمال تشکر و قدردانی را دارم. بکارگیری از مکان های( سالن های) استثنایی به همراه تجربیات منحصر به فردی که جنابعالی با مدیریت خوبتان سازماندهی کردید، همگی فضای بسیار ویژه ای برای مهمانان این اجلاس ایجاد کرد و ما نیز بازخوردهای مثبتی از شرکت کنندگان در این اجلاس دریافت کردیم.
بنده معتقدم که این رویداد نشان دهنده قابلیت ها و ظرفیت های استان همدان است که پیشنهاد بی نظیر و فوق العاده جمهوری اسلامی ایران اتفاق افتاد و نشان دهنده این واقعیت بود که کشور ایران توانایی های بالایی  برای ترویج فرهنگ گردشگری از طریق نوآوری و تکنولوژی دارد.
ما نیز امادگی این را داریم که در خصوص حمایت های همه جانبه از تلاش های جنابعالی برای تقویت بخش گردشگری استان همدان  حمایت کنیم و مطمین باشید مایل به ادامه همکاری پر ثمر با شرکت سیاحتی و گردشگری علیصدر هستیم. من منتظر استقبال از شما در ستاد مستقر در  مادرید در آینده ای نزدیک هستم.
گفتنی است ؛  این رویداد که از 21 لغایت 23 آبان برگزار شد شامل آیین افتتاحیه، سمینار بین‌المللی بهره‌گیری گردشگری فرهنگی از نوآوری و فناوری، برگزاری نشست هيأت رئیسه اعضای وابسته، دو کارگاه آموزشی و سه پنل تخصصی و همچنین تور آشناسازی با جاذبه‌های گردشگری بود.
دبیرکل سازمان جهانی گردشگری، معاون دبیرکل سازمان جهانی گردشگری، معاون منطقه آسیا و اقیانوسیه سازمان جهانی گردشگری، رئیس هيأت مدیره اعضای وابسته سازمان جهانی گردشگری، مدیران ارشد و هيأت مدیره اعضای وابسته سازمان جهانی گردشگری، شرکت کنندگانی از 28 کشور و 80 عضو وابسته سازمان جهانی گردشگری از میهمانان خارجی این اجلاس بودند.
بازنگری برنامه ملی جامع گردشگری ایران و ارائه راهکارهای پیشنهادی برای پیگیری فرآیندهای آتی، بازنگری و استقرار حساب‌های اقماری گردشگری از طریق به روز رسانی مطالعات موجود در ایران و استفاده از مشاوره‌های فنی سازمان جهانی گردشگری، تدوین چارچوب همکاری فی مابین سازمان متبوع و سازمان جهانی گردشگری در حوزه طبیعت‌گردی و گردشگری روستایی و برگزاری کنفرانس بین‌المللی در سال 2020 با این موضوع به میزبانی ایران، قول مساعد دبیرکل سازمان جهانی گردشگری در خصوص همکاری و مشارکت در زمینه تصویرسازی مثبت از جمهوری اسلامی ایران و رفع تصویر منفی موجود در اذهان بین‌المللی از طریق تدوین زمینه‌های مشترک همکاری با سازمان جهانی گردشگری و تاسیس و راه‌اندازی مرکز جهانی صنایع‌دستی در ایران با مشارکت سازمان جهانی گردشگری به منظور آموزش نمایندگان سایر کشورها از مهم‌ترین دستاوردهای برگزاری این اجلاس است.
همچنین این اجلاس اثراتی نیز در توسعه گردشگری کشور خواهد داشت که در این گزارش به آنها اشاره شده است، فراهم آوردن زمینه‌های متعدد برای همکاری‌های اقتصادی بین سرمایه‌گذاران خارجی و فعالان اقتصادی کشور به ویژه استان همدان، حضور گردشگران بین‌المللی به عنوان ابزاری برای تعامل در خدمت دیپلماسی عمومی کشور، حضور گردشگران بین‌المللی در ایران به‌رغم همه تبلیغات و تصاویر منفی غیرواقعی که از کشورمان منتشر شده است، دیده شدن واقعیت‌های ایران با حضور افراد فعال در صنعت گردشگری، معرفی همدان در سطح ملی و بین‌المللی، برگزاری نمایشگاه استارتاپ گردشگری در حاشیه نشست، بهره‌برداری از حضور نمایندگان کشورهای خارجی برای معرفی ظرفیت‌ها، امکانات و جاذبه‌ای طبیعی و صنایع‌دستی همدان از جمله این اثرات است.


بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com