برنامه‌ریزی سازمان میراث فرهنگی ترویج سفرهای درون‌کشوری است همدان پیام
 
 
پنجشنبه - 24 مرداد 1398 - شماره 3546
 
امروز : سه شنبه ، 29 مرداد 1398

Today : Tue, August 20, 2019
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * 1398؛سال رونق تولید
ورود کاربران


logo-samandehi
 
کد مطلب:  90008 تاریخ انتشار:  1397-11-18 - 10:01 تعداد بازدید:  151
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی همدان:
برنامه‌ریزی سازمان میراث فرهنگی ترویج سفرهای درون‌کشوری است

فرهنگی
 
 
 معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنايع دستی و گردشگری همدان با بيان اینکه برنامه‌ریزی سازمان میراث فرهنگی ترویج سفرهای درون‌کشوری است گفت: با توجه به وضعیت سیاسی و اقتصادی که پیش‌آمده سفرهای داخلی بیشتری انجام می‌شود. به گزارش فارس ، علی خاکسار در آیین افتتاح دفتر خدماتی مسافرتی عطار گشت در همدان با اشاره به اینکه هدف و انگیزه ایجاد دفاتر مسافرتی تورهای ورودی به استان است ادامه داد: امیدوارم در آینده نزدیک این تورها برای همدان تعریف شود تا استان از این اقدام بهره ببرد.
وی با اشاره به اینکه هدف دفاتر خدماتی و مسافرتی «برنامه‌ریزی سفر» است تصریح کرد: سفرهای داخلی ساز و کار مربوط به خود را دارند و برنامه‌ریزی سفرهای خارجی نیز باید بر روی اصول انجام گیرد. معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان همدان با بیان اینکه اکثرا سفرهای خارجی برای آژانس‌ها درآمدزا هستند تاکید کرد: سفرهای داخلی علاوه بر سود برای آژانس‌های مسافرتی برای شهرهای دیگر کشور نیز منافع در بر دارد. وی با اشاره به اینکه برنامه‌ریزی سازمان میراث فرهنگی ترویج سفرهای درون‌کشوری است اظهار کرد: با توجه به وضعیت سیاسی و اقتصادی که پیش‌آمده سفرهای داخلی بیشتری انجام می‌شود.
خاکسار با اشاره به اینکه بر تورهای ورودی به استان تاکید فراوان داریم افزود: علاوه بر اینکه باید سفر مردم همدان به نقاط کشور و دنیا را تسریع کنیم باید بتوانیم تورهایی برای همدان تعریف کنیم. وی به کمک و همکاری و هم‌افزایی آژانس‌های مسافرتی تاکید کرد و گفت: دفاتر خدماتی مسافرتی به سمت چارتر کردن هواپیما و در آینده نزدیک خرید هواپیما دست یابند تا شاهد رشد گردشگری در استان باشیم. مدیر دفتر خدماتی مسافرتی «عطارد گشت» نیز با بیان اینکه برای رونق صنعت گردشگری همدان باید به جذب تورهای ورودی اقدام کنیم اظهار کرد: در این دفتر 80 میلیون تومان سرمایه‌گذاری شده است.احمد عطارد با اشاره به اشتغال زایی به صورت مستقیم برای سه نفر گفت: هدف از ایجاد این دفتر خدماتی مسافرتی شناساندن همدان به جامعه ایرانی است.
وی افزود: امیدواریم بتوانیم تورهای ورودی بسیاری به استان همدان جذب کنیم و به عنوان اولین مقصد گردشگری در کشور شناخته شویم.
مدیر دفتر خدماتی مسافرتی عطار گشت افزود: در این زمینه با یاری و کمک دفاتر خدماتی و مسافرتی در استان و اداره کل میراث فرهنگی می‌توانیم به موفقیت‌های بیشتری در این زمینه برسیم.
 

بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com