کشتی همدان را باور دارم همدان پیام
 
 
سه شنبه - 8 بهمن 1398 - شماره روزن
 
امروز : چهارشنبه ، 9 بهمن 1398

Today : Wed, January 29, 2020
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * 1398؛سال رونق تولید
ورود کاربران


پیشنهاد ما برای داوطلبان انتخابات
نمایشگاه چاپ شیراز
logo-samandehi
 
کد مطلب:  97134 تاریخ انتشار:  1398-05-10 - 09:54 تعداد بازدید:  265
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

علیرضا دبیر:
کشتی همدان را باور دارم

ورزشی ‍ رئیس هیأت کشتی و بزرگان کشتی استان همدان با علیرضا دبیر رئیس فدراسیون کشتی دیدار کردند.
علیرضا دبیر  در جمع اعضای هیأت کشتی استان همدان بیان کرد: رویکرد جدید فدراسیون توجه ویژه به کشتی پایه و نیز رسیدگی و نظارت در امور کشتی استان ها است.
وی بیان کرد: ۹۰ درصد وقت خود را در این ۲ مورد مهم خواهم گذاشت و تقویت سطح فکری مربیان به لحاظ اخلاقی را نیز جزو اهداف خود می دانیم.
دبیرخاطرنشان کرد : سلامت اخلاقی کشتی گیران نیز بسیار حائز اهمیت است و معتقدم کشتی گیری که در سلامت کامل باشد، به جای ۲ مدال  ۱۰ مدال می گیرد. وی با اشاره به سابقه کشتی همدان در میادین مختلف ملی و بین المللی گفت: کشتی این استان را همواره باور داشته ام و هر موقع کشتی همدان روند صعودی داشته، کشتی کشور نیز به همان اندازه قدرت گرفته است.
رئیس فدراسیون کشتی خاطرنشان کرد:روزگاری کشتی همدان را با کشتی های زیبای مهرداد سعدی نژاد و مالمیر شناختند و اینها الگویی شدند تا نسل بعدی چون   صادق گودرزی، مسعود جوکار و سعید ابراهیمی در آینده  بخشی از نمادهای کشتی استان همدان باشند و بنظرم از بهترینهای کشتی استان همدان جلال لطیفی بود .
وی با تمجید از تحول ایجاد شده در کشتی همدان به ریاست حمیدرضا یاری گفت: همدان تنها استانی است که به من گفت که دنبال مدال طلای المپیک است و اطمینان دارم که رئیس هیأت همدان فرد بزرگ و توانمندی است.
دبیر افزود: کشتی کشور به مدیران توانمند و مقتدر نیاز دارد و این افراد نباید تنها گوش شکسته باشند و دنبال ارتقا سطح مدیریتی در این رشته ورزشی هستیم.
رئیس هیأت کشتی همدان نیز در این نشست گفت: همدان یکی از پنج استان برتر کشتی کشور است و با این حال می پذیریم که در سال های اخیر افت داشته ایم.
حمیدرضا یاری افزود: اکنون با همدلی و اتحاد بزرگان کشتی همدان، امید به ورزش اول استان بازگشته و برای رسیدن به اوج نیاز به توجه جدی از سوی فدراسیون دارد.
وی اضافه کرد: همدان آمادگی و قابلیت میزبانی جام بین المللی جهان پهلوان تختی را دارد و امیدواریم فدراسیون در این زمینه توجه لازم را داشته باشد. در این نشست اعضای هیأت کشتی همدان پیرامون وضعیت این رشته ورزشی در استان نظرات خود را بیان کردند؛
قاسم ربیعیان دبیر هیأت کشتی استان نیز افزود:کشتی با وجود فردی خاک خورده این ورزش همچون شما قطعا میتواند به روزهای اوجش برگردد و دورازدسترس نیست و اگر بخواهم از این روزهای همدان شرح دهم در یک جمله باید بگویم درکشتی همدان انقلابی به پا شده و درب دفتر هیأت همه روزه به روی همه باز میباشد و برنامه ها به خوبی در حال اجراست.
علی محمد مالمیر سرمربی تیم جوانان استان نیز در ادامه حمایت مربیان سازنده را از دبیر درخواست داشت و نقش سازنده این مربیان را در پیشرفت کشتی بسیار تاثیر گذار دانست.
داریوش چلوئیان از داوران مطرح استان نیز درخواست حل مشکلات سنی و بازنشستگی داوران را از ریاست فدراسیون کشتی داشتند.
عبدا.. کاظمی روشن کمیته فنی استان همدان در ادامه حمایت فدراسیون را از یاری خواستار شد و درخواست پیشنهادی وی به دبیر میزبانی یکی از تیم های بزرگ را در زمان جام تختی در همدان را مطرح نمود.
در ادامه سخنگوی هیأت کشتی استان گفت :کار شما در گام اول با انتصاب رقیب انتخاباتی نشان از آن داشت که بدنبال حذف رقیب نیستید و این حرکت شما را باید به فال نیک گرفت یاسر نصرتی در خاتمه گفت :امیدواریم همانگونه که از منش و مرام شما انتظار می رود نقش پدری خود را برای کشتی استانها بکار گیرید و به معنای واقعی رئیس فدراسیون کشتی جمهوری اسلامی ایران عزیز باشید.
 


بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com